Fallen Legion PL - zaprasza w swoje szeregi

BrainTrippinPL
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 10 Member
edytowano październik 2018
1cb6c22f51b3f764gen.jpg

Fallen Legion PL

Otwiera rekrutację dla graczy nowych jak i bardziej doświadczonych.
Szukamy kilku osób do sparingów,turniejów,pucharów,ale również osób grających z czystej przyjemności.
Wymagamy przede wszystkim logicznego myślenia,znajomości klas(dużo osób nie wie co to strzykawka,apteczka,amunicja),
aby wstąpić w nasze szeregi trzeba mieć minimum 20 lat,posiadać team speak 3 i oczywiście udzielać się na nim.
Przyjmiemy pod swoje skrzydła każdego gracza,który spełnia te wymagania. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Planujemy otworzyć również diwizje na pozostałe części BF,dla tego mile widziani gracze z doświadczeniem w poprzednich Battlefieldach.
W razie pytań zapraszam na Origin:

BrainTrippinPL
Jangersss
CodyMaverickPL

Komentarz

• BrainTrippinPL
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 10 Member
    Rekrutacja nadal aktualna :)
  • Reb3liant_pl
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    Jak coś to mogę wieczorami pobiegać, ale nie bawię się w żadne stopnie i gimbazę za dużo mam lat i za dużo serwerów już miałem pod sobą. Chcecie proszę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.