Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

«134567
Zorril
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam,
Już od dłuższego czasu śledzę patch noty, dyskusje na reddicie oraz fora na stronie Battlefield V i nadal nigdzie nie natrafiłem na oficjalną odpowiedź deweloperów gry na temat otrzymywania wirtualnej waluty po osiągnięciu maksymalnego poziomu. Już od ponad 15/20h gry nie otrzymałem żadnego z obiecanych 1000 CC za ponowne zdobycie wymaganej ilości punktów doświadczenia na 50 poziom. Z tego co wyczytałem większość społeczności ma z tym problem. Sam osobiście na ekranie kończącym rundę mam na dole ekranu "zakolejkowany" ciąg nagród EXP oraz 1000CC *4 lecz nic się z tym nie dzieje, po prostu sobie widnieje a ja w dalszym ciągu nie otrzymuję waluty. Nie do końca widzę sens kontynuowania gry jeśli nie ma możliwości ulepszenia swoich broni czy pojazdów. Jedynym pozostałym sposobem na dostawanie CC jest farmienie codziennych wyzwań z których można zdobyć maksymalnie 300 CC. Patrząc na np. cenę skórki do czołgu która kosztuje ponad 30 000 jest to naprawdę śmieszna ilość. W dzisiejszej aktualizacji dalej nie została ta sprawa naprawiona. Zwracam się więc z pytaniem, jak długo mamy jeszcze czekać aż w końcu będzie możliwość kontynuacji rozwoju postaci, i czy jest na to jakieś rozwiązanie.
Pozdrawiam,
Zorril

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    366 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zorril napisał użytkownik: »
    Witam,
    Już od dłuższego czasu śledzę patch noty, dyskusje na reddicie oraz fora na stronie Battlefield V i nadal nigdzie nie natrafiłem na oficjalną odpowiedź deweloperów gry na temat otrzymywania wirtualnej waluty po osiągnięciu maksymalnego poziomu. Już od ponad 15/20h gry nie otrzymałem żadnego z obiecanych 1000 CC za ponowne zdobycie wymaganej ilości punktów doświadczenia na 50 poziom. Z tego co wyczytałem większość społeczności ma z tym problem. Sam osobiście na ekranie kończącym rundę mam na dole ekranu "zakolejkowany" ciąg nagród EXP oraz 1000CC *4 lecz nic się z tym nie dzieje, po prostu sobie widnieje a ja w dalszym ciągu nie otrzymuję waluty. Nie do końca widzę sens kontynuowania gry jeśli nie ma możliwości ulepszenia swoich broni czy pojazdów. Jedynym pozostałym sposobem na dostawanie CC jest farmienie codziennych wyzwań z których można zdobyć maksymalnie 300 CC. Patrząc na np. cenę skórki do czołgu która kosztuje ponad 30 000 jest to naprawdę śmieszna ilość. W dzisiejszej aktualizacji dalej nie została ta sprawa naprawiona. Zwracam się więc z pytaniem, jak długo mamy jeszcze czekać aż w końcu będzie możliwość kontynuacji rozwoju postaci, i czy jest na to jakieś rozwiązanie.
    Pozdrawiam,
    Zorril

Nie przesadzasz trochę? Wystarczy, że pograsz następne 100 dni robiąc zadania dzienne i masz na skórkę do czołgu :-) A tak poważnie, to ja już też mam sporo przegrane po 50 lvl i póki kasę wydaje na specjalizację i maksuję bronie. Mam póki co Stena i Gwehr 43 na złoto, więc jest jeszcze kupa grania przede mną. Wydaje mi się, że to pykanie mistrzostw broni da Ci większą satysfakcję, niż kupienie skina.
  • Zorril
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Zorril napisał użytkownik: »
    Witam,
    Pozdrawiam,
    Zorril

Nie przesadzasz trochę? Wystarczy, że pograsz następne 100 dni robiąc zadania dzienne i masz na skórkę do czołgu :-) A tak poważnie, to ja już też mam sporo przegrane po 50 lvl i póki kasę wydaje na specjalizację i maksuję bronie. Mam póki co Stena i Gwehr 43 na złoto, więc jest jeszcze kupa grania przede mną. Wydaje mi się, że to pykanie mistrzostw broni da Ci większą satysfakcję, niż kupienie skina.

Akurat skiny to najmniejszy problem, mówię tutaj raczej o wykupywaniu specjalizacji broni takich jak stabilizacja czy nowe działka do samolotów. Z tego co sam zauważyłem jest naprawdę ogromna różnica między w pełni ulepszonym Spitfire niż takim co ma poziom 4 specjalizacji ale nie można nic do niego kupić z powodu braku CC :/ Z tym się mogę z tobą zgodzić, że wbijanie mistrzostw jest przyjemne, ale byłoby dużo przyjemniejsze jakby poza ładnym skinem była możliwość wykupienia do niego specjalizacji w czasie krótszym niż tydzień patrząc na szybkość zdobywania CC.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    frhtQEQ.png

Najśmieszniejsze jest to, że nawet DICE nie wie, dlaczego gracze po osiągnięciu 50 lvl nie otrzymują coinów :D Spodziewana poprawka na styczeń (przebąkują też coś o rekompensatach za czas, w którym nie otrzymywaliśmy coinów)
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ogólnie dostałem z 3 razy po 1000 cc w różne dni a gram dosyć sporo, mam nadzieję że naprawia, bo i chyba ja zacznę marudzić że brakuje mi cc na ulepszenia, pomimo wydanych już +-60 tys cc
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dzisiaj wpadła rekompensata na moje konto... 45.000 coinów :D chyba sobie samochód zmienię :P
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    xxxDEZERTERxxx napisał użytkownik: »
    Dzisiaj wpadła rekompensata na moje konto... 45.000 coinów :D chyba sobie samochód zmienię :P

Szczęściarz :D Mi ledwo przybyło 7k. Teraz po zakończeniu rundy pokazało mi, że powinienem dostać 2200 z czego na pewno 1000 za rangę/expa, i coś tam z zadań codziennych. Niespodzianka, dostałem tylko 200 coinsów XD
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Ja chyba nic... Wiecie gdzie ściany przelewów mam wysłać?
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    xxxDEZERTERxxx napisał użytkownik: »

hmm ja kupilem wlasnie bf5 po 6 dniach przerwy( origin premiere sie wczesniej skonczyl) konczac gre mialem 2000 coinow. Wchodze 7500 ☹☹☹☹ rekompensata za 144h w bf5 z czego ponad 100 na 50 lvlu :) :)....
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jest gdzie info ile coinow wynelo?
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Ktos wie jak ten system coinow dziala na 50 lvlu? Gram 4h pare rund pod rzad bez wychodzenia z server dostalem 100 coinow. Przed chwila zagralem 2 rundy dostalem 400 ? To jest taki syf ten system coinow ze to szkoda gadac czekam na rekompenstate za moj czasy przegrany bo to jest smieszne po prostu zeby dostac kolo 5k coinow za tyle godzin na 50 lvlu.
    Post edited by Rydzu2015 on
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przestań się mazać :)
    Tu nikt Ci cc nie prześlę, trzeba być cierpliwym
  • Wojtasinho27
    198 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ja zapominam ze mam te coiny 😂 Wszedłem i widzę ze ponad 40k się uzbierało. Zbieram nadal, na coś się w końcu przydadzą :D
  • Sou1__0062
    edytowano grudzień 2018
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Przestań się mazać :)
    Tu nikt Ci cc nie prześlę, trzeba być cierpliwym

Staram sie byc ale problem z dostawaniem coinow na 50 lvlu juz mnie denerwuje jak nie dostawalem przez miesiac od wbica 50 lvla dostawalem ostatnie 2 dni jakie smieszne male ilosci typu 100-200 po 3-4 rundach i dzis znowu zagrane kilka rund i nic.Denerwuje mnie to ze nie moge sobie ulepszyc broni bo sie skupilem najpierw na czolgach potem na samolotach i obecnie mam 7 broni ulepszonych na 4 upgrade... -_-

Post edited by Rydzu2015 on
  • KOXsu
    Chciałem se stringi na zimę kupić a tu coinów nie ma. Może ilość jest zależna od ceny coinów krypto walut na giełdzie? Mozę ray tracing służy do kopania coinów?
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mi dalej nie nalicza tego 1k po wbiciu iluś tam punktów na 50 poziomie. Śmieszne, że niektórym naliczyło to wstecz a inni mają guzik :D
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    KOXsu napisał użytkownik: »
    Chciałem se stringi na zimę kupić a tu coinów nie ma. Może ilość jest zależna od ceny coinów krypto walut na giełdzie? Mozę ray tracing służy do kopania coinów?

Hahaha, no bitcoin spadł ostatnio to i coinów nie ma :cold_sweat:

Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • xxxDEZERTERxxx
    OFFik napisał użytkownik: »
    Mi dalej nie nalicza tego 1k po wbiciu iluś tam punktów na 50 poziomie.

U nikogo tego nie nalicza. To, że w podsumowaniu rundy widnieje informacja, że otrzymałeś 1000 cc za (ponowne) osiągnięcie 50 lvl, to zwykły bug. Tak samo było w BF1... zdobywałeś określoną ilość punktów i osiągałeś 100 poziom po raz enty (później to chyba poprawili).

Jeżeli dobrze wychodzi z moich obserwacji, to po osiągnięciu 50 lvl, company coinsy otrzymujesz za UKOŃCZENIE danej rundy. Jeżeli wyjdziesz przed końcem nie dostaniesz nic. I chyba jak dobrze liczę to dostajesz 125-150 cc za rundę podboju i 250 za ukończoną operację. Mogę się mylić, bo nie wiem czy nasz wkład w meczu też nie ma znaczenia.

• OFFik
    U nikogo tego nie nalicza. To, że w podsumowaniu rundy widnieje informacja, że otrzymałeś 1000 cc za (ponowne) osiągnięcie 50 lvl, to zwykły bug.

No i tutaj mamy inne info. Bo z tego co słyszałem/czytałem to właśnie te 1000 po wbiciu 50 poziomu jest celowe. Tzn. to, że coś takiego się pojawia to nie bug. Bugiem jest brak naliczania tych coinsów. Zresztą support też nie zaprzeczył temu gdy napisałem do nich w tej sprawie. Dodatkowo innym naliczyło po kilkadziesiąt tysięcy coinsów zaległych - według mnie właśnie za to co powyżej 50 poziomu zebrali.
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jeżeli już dawno macie ten 50 poziom, to te 1000 coinsów jest jakby za levelowanie z 49 poziomu na 50, mimo iż dawno go już macie. Kilkukrotnie mi pokazało to po przegraniu pewnej ilości gier, aczkolwiek jest z tym problem bo mi np. nie nalicza tego, a w tym podsumowaniu zakończenia mapy jak już np. po raz 3 zdobywam jakby poziom 50 to pokazuje wtedy 1000+(2), bo w danej chwili osiągnąłem wymaganą ilość PD by dostać 1k coinsów, ale nie dostaję ich tak samo jak tych poprzednich dlatego widnieje (2), bo mi tego nie naliczyło ;)

To moje obserwacje, potwierdzone tym, że miałem tyle samo coinsów przed tym otrzymaniem 1000 ;) Trochę słabo, że nie nalicza tego, bo nie można ich wydać, a zdobywanie doświadczenia jest nic niewarte w takim wypadku. Spieprzyli trochę tutaj sprawę, bo też nie powinno dać się tak szybko wbić ten 50 poziom.

Ja osobiście bym rozwiązał sprawę z coinami w inny sposób, coś na wzór battlepacków w BF1, niezależnie od poziomu etc. Wystarczyło by jakby zrobili, że za zdobyte doświadczenie XXXPKT dostajemy postęp do coinów i po pełnym pasku wpada nam powiedzmy ten 1000pkt.
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • xF_JanKiller
    Wczoraj na koniec rundy,, dostałem,, 2100 xD i miałem +3
    Jak to się ma że stanem faktycznym to nie wiem, bo nie sprawdzałem
    Ale w najbliższym czasie wezmę kartkę i długopis i zapisze ile miałem przed graniem i ile po graniu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!