Cena - na origin

«1
SirThomason
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam,

Chciałbym poruszyć temat ceny za grę 3 tygodnie po premierze (w tym wypadku wersji Deluxe).
Czy faktycznie cena za wersję deluxe wynosi w tej chwili 150zł z poziomu BF 1 lub BF 4?
Trąbią o tym różne portale, pracownik w EA twierdzi, że takiej obniżki nie ma.
Chcę znać prawdę, bo mam zarówno BF 1, jak i BF 4, a grę BF 5 kupiłem za 300zł.
Tak duża obniżka ceny oznaczałaby, że zostałem oszukany już po 3 tyg. gry od momentu launchu gry, a przecież preordery są dokonywane przez najwierniejszych graczy serii.

Komentarz

• DzikiWieprzuu
    215 postsPosty: 220Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak dokładnie taka obniżka jest. Trwa do 20 grudnia. Choć osobiście w Origin nie widziałem tego ale czytałem na fanpage.
  • SkyZeWonsem
    1179 postsPosty: 1,192Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Ta promocja to Yeti. Wszyscy o niej mówią a nikt jej nie widział. Bardziej liczył bym na
    Przechwytywanie.jpg
    Sklep EURO - klik
    Co do oszukania. Hmmmm Zakup preordera to zgoda na ....................... Można podejść do tego jako wsparcie takiej czy innej firmy. W przypadku EA lepiej tego nie robić
  • JanKiller69
    447 postsPosty: 453Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Biedny ty
    Jak kupujesz nowe auto w salonie to w momencie wyjechania z salonu traci na wartości, później są promocje i wyprzedaż rocznika (taki prosty przykład)
    Więc albo godzisz się na to i kupujesz na premierę i grasz, albo kupujesz po pewnym czasie taniej. Tak jest ze wszystkim
  • SirThomason
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JaKiller...nie mówimy o samochodzie, tylko o grze, którą w pierwszej kolejności kupują wierni fani serii. A chyba firmie powinno zależeć na nich, a nie mieć ich w poważaniu. Przede wszystkim nie płacę za niedopracowany produkt, a wg zapewnień EA przełożona premiera miała wyjść dobrze dla gry. Dalej...paczki...jakoś ich nadal nie widzę, a jest to zapewnienie ze strony EA. Cotygodniowe paczki. Na razie widziałem te, które dostałem z grą i te zdobyte za zadania. A gram już 3 tygodnie. Na origin widzę teraz wyprzedaż gry: 33% taniej i chyba jest to oferta dla każdego. Zostałem więc oszukany, jak wielu innych. To, że Ty wstrzymałeś się z zakupem, to ciesz się.
  • Wojtasinho27
    109 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    podobno jest zniżka dla posiadaczy BF1 i BF4 - ja natomiast kupiłem pudełkową wersję za 129zł w EuroRTV z kodem od jutubera.

Masz prawo się złościć, podobnie było z najnowszym Tomb Raiderem - też bym się wkur że grę za którą zapłaciłem np 250-300 niecały miesiąc po premierze można kupic połowę taniej.....tym bardziej PÓŁPRODUKT od EA.
  • JanKiller69
    447 postsPosty: 453Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Kupiłem preorder
    Tak samo kupiłem i7-9700k tydzień po premierze, miał być problem z dostępnością, po 2 tygodniach był tańszy o 20 % a ja nie chciałem czekać, więc trzeba się było z tym pogodzić

Inny przykład kupujesz 1000 dolarów po 4 zł
    Tydzień później jest spadek i kosztuje 2.5 zł, albo jak kochany franek, miało być fajnie i ludzie utopii, taki mamy klimat

Kupując grę w preorderze musisz się liczyć z tym że jak gra będzie słabo przyjęta, to jej cena spadnie, aby producent wyciągnął jak najwięcej z produktu
  • JanTwardy
    149 postsPosty: 161Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SirThomason napisał użytkownik: »
    Na origin widzę teraz wyprzedaż gry: 33% taniej i chyba jest to oferta dla każdego. Zostałem więc oszukany, jak wielu innych. To, że Ty wstrzymałeś się z zakupem, to ciesz się.

Przez kogo oszukany? Przez EA ze zrobili promocje?! Oszukany ale przez wlasna glupote.

• Wojtasinho27
    109 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    nie porównujcie kursu dolara lub ceny procesora :D z grą która tanieje o połowe chwilę po premierze :) Rozumiem że czasem mamy pecha bo coś tam sobie potaniało o kilka złotych ale wciąż jest drogie (jak wspomniany procesor lub jakiś inny sprzęt) ale nie grę komputerową 2 TYGODNIE po premierze! Zauważcie róznicę.
  • VXBronsonXV
    200 postsPosty: 228Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    jak tak będą robić to marka BF upadnie lub zostanie pokonana przez takie kipy jak cod.
  • SirThomason
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    jak tak będą robić to marka BF upadnie lub zostanie pokonana przez takie kipy jak cod.

Tak. Wykończą markę na własne życzenie, bo powinni wypuścić produkt dopracowany, który ludzie będą kupować, a nie kupować, bo jest na przecenie...
  • Your3vilTwin
    1362 postsPosty: 1,393Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Może nie na Origin ale:

https://www.sferis.pl/-gra-pc-battlefield-v-wersja-box-p582663?utm_medium=2208151&utm_source=TD

Normalna cena 129 zł.
    Jeżeli zapiszecie się najpierw newslettera otrzymacie kupon na 10 zł.

Reasumując gra do wyrwania za 119 zł.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1362 postsPosty: 1,393Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W amerykańskim Amazonie możemy wyrwać gierkę już za 113 zł.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    200 postsPosty: 228Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    W amerykańskim Amazonie możemy wyrwać gierkę już za 113 zł.Normalna cena 129 zł.
    Jeżeli zapiszecie się najpierw newslettera otrzymacie kupon na 10 zł.

jesteś jak wujek zdzichu z mazowsza co wie gdzie można dostać najlepszy bimber za 5zł.
  • Your3vilTwin
    Lata praktyki...

• Soundwave
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    edytowano grudzień 2018
    Panowie. Bo się pogubiłem. Za 129 teraz jest wersja delux?
  • Your3vilTwin
    Nie. Standardowa.

• Soundwave
    Wiem że to pytania niskiego lotu. Ale gdzie można obecnie najtaniej kupić delux?
  • Your3vilTwin
    Dla kilku skórek i kilku zadań? Z doświadczenia ci mogę powiedzieć, że kompletnie się nie opłaca. Jakiś czas temu widziałem gdzieś deluxe za 179 zł. Ale to raczej nie w Polsce. I sorry ale nie pamiętam gdzie, poza tym pewnie już nieaktualne.

• Soundwave
    Myślałem że durex 😃 to jak w bf4 możliwość zapewnienia dlc za free. Jestem w szoq
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!