Wydłużenie TTK czy to prawda? :(

A-R-E-K_86_POL
14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
edytowano listopad 2018
Mam pytanko, czy to prawda, że dice planuje wydłużyć TTK w BFV? Mam nadzieję, że nie bo otrzymamy kolejnego BF1. Teraz jest dobrze, ewentualnie mógłby być trochę krótszy ale w żadnym wypadku dłuższy. Chyba, że planują również dodać osobno tryb HC na zasadach jak w BF4, to wtedy z normalem niech robią co chcą.

PS. to mialo trafic do działu BFV, nie wiem jak to się stało że jest w dziale BF1

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    316 postsPosty: 317Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    DICE koniecznie powinno wydłużyć TTK, bo teraz każdy ludek bez skilla jest w stanie na randomie Cię zabić. Strzela się za łatwo jak na takie TTK i lepsi gracze są stratni.
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Zmiany szykują się na pewno. Tylko nie do końca wiadomo w jaką stronę to wszystko pójdzie. Myślę, że przekonamy się czwartego grudnia.
    gem8sxzzcwz11.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=e3e7e017be2f8787d1986750aeaf346f200d4fed

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• A-R-E-K_86_POL
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano listopad 2018
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    DICE koniecznie powinno wydłużyć TTK, bo teraz każdy ludek bez skilla jest w stanie na randomie Cię zabić. Strzela się za łatwo jak na takie TTK i lepsi gracze są stratni.

Jeśli jesteś dobrym graczem to nie powinieneś mieć problemu żeby być pierwszym... Krótszy TTK zmusza do myślenia zanim wskoczysz na pałę na jakiś punkt. Jeśli go wydlużą to rownie dobrze moge grać w CODa - na jedno wyjdzie - strzelasz komuś w plecy, a ten w podskokach ucieka za osłonę, albo się odwraca i Cię zabija, naprawdę takiego batka chcesz?
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Krótszy ttk to możliwość zabicia większej ilości przeciwnikow jednym magazyniekm, a dłuższy rówa się zabijający cię kampiacy noob czekający aż zaczniesz przeladowywac
  • A-R-E-K_86_POL
    KOXsu napisał użytkownik: »
    Krótszy ttk to możliwość zabicia większej ilości przeciwnikow jednym magazyniekm, a dłuższy rówa się zabijający cię kampiacy noob czekający aż zaczniesz przeladowywac

Dokładnie. Na reddicie jest mnóstwo negatywnych komentarzy związanych z ostatnią zapowiedzią wydłużenia TTK, a DICE twierdzi, że slucha społeczności BF... Jedyna dobra informacja jest taka, że pracują nad tradycyjnym hardcorem (mam nadzieję że chodzi o HC z BF4 a nie z BF1).
  • LM_Wyrzysk
    316 postsPosty: 317Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A-R-E-K_86_POL napisał użytkownik: »
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »

Jeśli jesteś dobrym graczem to nie powinieneś mieć problemu żeby być pierwszym... Krótszy TTK zmusza do myślenia zanim wskoczysz na pałę na jakiś punkt. Jeśli go wydlużą to rownie dobrze moge grać w CODa - na jedno wyjdzie - strzelasz komuś w plecy, a ten w podskokach ucieka za osłonę, albo się odwraca i Cię zabija, naprawdę takiego batka chcesz?

Arku przecież COD od wielu lat znany jest z bardzo krótkiego TTK. Namieszałeś. Jeśli będziesz musiał kogoś trafić 5, a nie 4 kulkami, to będziesz musiał bardziej przyłożyć się do strzelania i przypadek zacznie odgrywać znacznie mniejszą rolę.

• A-R-E-K_86_POL
    COD może ma krótsze TTK ale chyba od normala z bfa a nie hardcora. Próbowałem grać kiedyś w CODa (kumpel mnie namawiał i pożyczył mi grę), po kilku sytuacjach gdy pierwszy strzelalem (celnie) do gościa a ten w podskokach mnie zabija zrezygnowałem... Jeżeli są tacy którzy lubia pakowac w kogos caly magazynek to ok, ale niech dodadzą również tryb HC bo normal mnie nie bawi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!