Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

24567

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Nalicza walutę ale bardzo powoli. Nie może być za szybko. Ta gra to usługa. Niektórzy chyba zapominają o tym.
    Battlefield-V-Screenshot-2018-12-19-17-38-13-91.png
    po trzech rundach
    Battlefield-V-Screenshot-2018-12-19-19-00-01-59.png
    Farmić grę albo w przyszłości kupić skrzynki, paczki lub coś tam.

ps. No i bezmyślne ulepszanie wszystkiego też na zdrowie nie wychodzi :P
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nalicza walutę ale bardzo powoli. Nie może być za szybko. Ta gra to usługa. Niektórzy chyba zapominają o tym.
    Farmić grę albo w przyszłości kupić skrzynki, paczki lub coś tam.
    Nie do końca. Wiesz dlaczego? Bo nie możesz kupić aktualnie skinów/waluty za prawdziwą kasę. Minął miesiąc od premiery i dalej tego nie ma, a nabijanie coinsów idzie jak krew z nosa. Niech albo udostępnią opcje kupowania skrzynek/coinsów albo coś zrobią z tym systemem naliczania bo to jest padaka. Ja nie miałbym problemu wydać tych 10-20 zł gdybym mi się znudziły bieżące skiny za miesiąc lub dwa, ale niech to w końcu udostępnią i jeszcze mogłoby to jakoś wyglądać bo to co w większości jest za 20k coinsów to nic specjalnego.
    No i bezmyślne ulepszanie wszystkiego też na zdrowie nie wychodzi :P
    To już wiemy, ale utrudnianie ulepszenia chociażby wszystkich pojazdów na maksa jest słabe. Ulepszanie czołgów tej samej klasy po obu stronach (czyli podwójne płacenie w coinsach) też nie jest miłym zabiegiem.

Możemy dyskutować to w jakich czasach żyjemy i do czego zmierzają gry, ale to raczej nie ma teraz sensu. Po prostu tak sobie EA postanowiło i spoko, ich wybór. Tylko niech dadzą w końcu chociażby możliwość kupienia czegoś XD
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Spoko pany wyjdzie RTX Titanc i znów będzie naliczać coiny razem z levelem 50+
  • LM_Wyrzysk
    346 postsPosty: 349Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chyba jestem nolifem, bo mam ponad 21000 piniędzy w BFie i nie mam na co wydawać.
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jak nie masz na co wydawać to jesteś noobe ;-)
  • VXBronsonXV
    230 postsPosty: 260Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czy ja dobrze rozumiem?
    6000 cc = 49,99 $ (188 zł)
    2200 cc = 19,99 $ (75 zł)
    500 cc = 4,99 $ (18 zł)
    No jeżeli to okaże się prawdą to nieźle kogoś pogrzało! Dawać tak zaporowe ceny? Oni chyba nie chcą, żeby ta ich waluta się sprzedawała :D
  • KOXsu
    No co ty, to bez VAT cena + kurier
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Hahhaah :D Ale kopią sobie dół jeżeli serio takie ceny dadzą.
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ceny jak ceny. Nie oceniajmy polskim portfelem. Może na tym polu V-ka zarobi :) Pewnie liczą na to. Bardziej bym się martwił jak/czy może zmienić się sposób zdobywania wirtualnej waluty podczas rozgrywki.
  • OFFik
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ceny jak ceny. Nie oceniajmy polskim portfelem. Może na tym polu V-ka zarobi :) Pewnie liczą na to. Bardziej bym się martwił jak/czy może zmienić się sposób zdobywania wirtualnej waluty podczas rozgrywki.

Nie oceniam polskim portfelem właśnie :) Za mało coinsów za dużą kasę i tyle. Chyba, że ceny skinów spadną tylko co wtedy z tymi co wydali te 10-20k :D
  • SkyZeWonsem
    Ceny za fatałaszki nie spadną. Są wysokie bo takie mają być. Powtórzę się - ceny jak ceny. Chcesz za 200 zł kupić tyle "koinsów" by móc wykupić wszystko w V-ce ?
  • OFFik
    edytowano grudzień 2018
    Ceny za fatałaszki nie spadną. Są wysokie bo takie mają być. Powtórzę się - ceny jak ceny. Chcesz za 200 zł kupić tyle "koinsów" by móc wykupić wszystko w V-ce ?

Haha, nie. Ale jeden skin do czołgu za 200-300 zł to przegięcie XD Szczególnie kiedy daje on tylko zmianę kolorów, zamiast np. coś jak ten "ostatni tygrys". Taka moja opinia.
  • LeGioNXIXx
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    giphy.gif
    Czy to jest normalne czy nie, ale po rozgrywce wygranej w podsumowaniu dostaje 2000 monet za zacną gre :D z moje strony ale potem jak patrze w mene nic nie dostałem o co chodzi? Może że lvl juz 50 lub jakiś błąd ktoś tak ma czy to normalne ?
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak to wygląda :)
  • OFFik
    edytowano grudzień 2018
    LeGioNXIXx napisał użytkownik: »
    giphy.gif
    Czy to jest normalne czy nie, ale po rozgrywce wygranej w podsumowaniu dostaje 2000 monet za zacną gre :D z moje strony ale potem jak patrze w mene nic nie dostałem o co chodzi? Może że lvl juz 50 lub jakiś błąd ktoś tak ma czy to normalne ?

A przeczytaj cały wątek ;) Już sam jego tytuł sugeruje, że tyczy się tej kwestii. Przynajmniej w jakimś stopniu.
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi sie odechcialo grac w bf5 do tego stopnia przez problem z coinami ze wchodze tylko zrobic zadania na tides of war jak jest nowy tydzien i wychodze z gry :E Serio to jest zenada i smiech na sali ze ten bug widnieje juz prawie poltora miesiaca i nie jest naprawiony. Jestem ciekaw czy to jest faktycznie,bug problem czy po prostu EA tak lało biczem po ☹☹☹☹ dice z wypuszczeniem z gry ze pewnie nie mieli gotowego modelu company coinow na 50 lvlu opracowanego :E
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ale kurła ludzie nie rozumiecie strategii marketingowej, taki dajmy na to zestaw piaskuna za 14900,- C no to jest wydatek około 500zł + kurier .. no i za to dostajecie taki zestawik w grze i kurierem do domu wdzianko. Możemy poszpanować nie tylko w grze ale też na dzielni a jak wiadomo szacunek na dzielni najważniejszy. Teraz wyobraźcie sobie efekt jak wychodzę ja cały w zestawie piaskuna co się dzieje, przecież somsiadowi szczęka tak opadnie, że będzie musiał wstawić sztuczną. Każdy zamówi taki zestaw, mało tego ostatnie doniesienia z branży modowej wskazują na to, że znani projektanci w obawie przed debiutem nowej linii odzieżowej EA&DICE przygotowują już nowe kolekcje by dopasować się do nowych trendów. Tak więc szykujcie hajs dla dajs .. B)

• Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Sou1__0062 napisał użytkownik: »
    Mi sie odechcialo grac w bf5 do tego stopnia przez problem z coinami ze wchodze tylko zrobic zadania na tides of war jak jest nowy tydzien i wychodze z gry :E Serio to jest zenada i smiech na sali ze ten bug widnieje juz prawie poltora miesiaca i nie jest naprawiony. Jestem ciekaw czy to jest faktycznie,bug problem czy po prostu EA tak lało biczem po ☹☹☹☹ dice z wypuszczeniem z gry ze pewnie nie mieli gotowego modelu company coinow na 50 lvlu opracowanego :E

Jak grasz w te grę dla CC to pozdrawiam, ja gram bo się dobrze bawię, dochodzi do tego fajna atmosfera na TS i jest miodzio.
    W innych tytułach nie było skórek, cc, czy innego badziewia i człowiek siedział godzinami, mowa o starych grach

Osobiście wolałbym super dopracowana grę, bez skórek
    Niż taka co ma skórki a mechanika kuleje

Jak sie mam cieszyc z gry skoro jest bug od ponad miesiaca z coinami i mam obecnie ulepszonych 8 broni bo jedyne skad dostaje coiny to z codziennych zadan i nie moge sobie laskawie broni ulepszyc ktorymi bym chcial pograc a i tak juz mam na kazdej klasie wszystkie wbite na 4+ poziom ale upgrednac dalej nie moge. ☹☹☹☹ gra tylko z pierdylardem bugow jak company coiny, brak mozliwosci zadan specjalnych, dzwiek w tej grze kuleje jezeli chodzi i dzwiek krokow nie wiadomo czy przeciwnik jest na gorze czy przed toba czy za toba,jakies dziwne migotania textur na niektorych mapach. EoR itp. Jak cie cieszy takie granie z brakiem ulepszania broni to sobie graj ja lubie miec wszystko odblokowane w kazdym battlefieldzie zaczynajac od pojazdow i konczac na broniach :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!