Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

13567

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1240 postsPosty: 1,253Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ceny za fatałaszki nie spadną. Są wysokie bo takie mają być. Powtórzę się - ceny jak ceny. Chcesz za 200 zł kupić tyle "koinsów" by móc wykupić wszystko w V-ce ?
    Ale kurła ludzie nie rozumiecie strategii marketingowej, taki dajmy na to zestaw piaskuna za 14900,- ....
    Zastanawiam się dlaczego piszesz to pod moim adresem ?
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Zastanawiam się dlaczego piszesz to pod moim adresem ?
    Pomyślałem, że pasowałby ci ten zestaw, taki PiaskunZeWonsem budziłby respekt i chaos w szeregach wroga ..

• 69Trojak
    15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    O czym ta dyskusja ? , towar kupiony !!! ma działać , a nie jakieś gdybanie że niby za pieniążki jak mi się należą w grze to niby z jakiej racji mam za to płacić , a nie którym jak grają tylko piechurem to może faktycznie są nie potrzebne CC ale odblokowania w pojazdach to się same nie odblokują
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    LM_69Trojak napisał użytkownik: »
    O czym ta dyskusja ? , towar kupiony !!! ma działać , a nie jakieś gdybanie że niby za pieniążki jak mi się należą w grze to niby z jakiej racji mam za to płacić , a nie którym jak grają tylko piechurem to może faktycznie są nie potrzebne CC ale odblokowania w pojazdach to się same nie odblokują

grajac piechurem tez obstawiam ze moze braknac coinow chociaz dla ludzi ktorzy dostaja coiny te smieszne ilosci od hot fixa ktory byl koniec listopada powinno starczy bez problemu tym co nie dostaja moga miec problem zeby im starczylo na wszystkie :E zwlaszcza ze teraz wpadlo kilka nowych broni :E system coinow ssie i tyle ja mam prawie na liczniku 190h a mam tylko jedna bron u snajpera ulepszona na upgrade 4 bo brakuje coinow :E jeszcze u wsparcia zostaly 3 i u szturmowca nowa z tides of war
    Post edited by Sou1__0062 on
  • Rydzu2015
    698 postsPosty: 729Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Mam jakieś 80h przegrane,wymaksowany tylko bombowiec,dwie bronie smle i gewehr 95,nie liczę pierwszych broni każdej klasy bo na start mają 4 specjalizacje,gra mi się dobrze tym co jest.Nic nie zmieniam a mam kupione 3 mundury po 14900 i jeszcze 12000 coinów do wydania.
  • OFFik
    187 postsPosty: 191Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Mam jakieś 80h przegrane,wymaksowany tylko bombowiec,dwie bronie smle i gewehr 95,nie liczę pierwszych broni każdej klasy bo na start mają 4 specjalizacje,gra mi się dobrze tym co jest.Nic nie zmieniam a mam kupione 3 mundury po 14900 i jeszcze 12000 coinów do wydania.

80h według origin czy menu gry?

Ulepszenie karabinu na 4 poziom kosztuje 2100 CC, a pojazd za 3000 CC. Te 12k coinsów na za wiele Tobie nie starczy i to jest właśnie nie w porządku. Ja na maksa mam 6 czołgów, 5 samolotów i 18 karabinów. Parę karabinów i niektóre samoloty na 1-2 poziomie gdzie stwierdziłem, że jednak nie gra mi się tym za dobrze. Do tego mundur i czapkę ze skinu "Odwet" (8200 cc chyba). Poszło gdzieś prawie 80k coinsów, teraz mam nabite 10k. Z czego jeśli faktycznie powinno naliczać 1k po wbiciu iluś tam punktów na 50 poziomie to brakuje mi minimum 30k. Teraz pytanie czemu niektórym naliczyło CC wstecz po kilkadziesiąt tysięcy a innym nie? :D Tego twórcy nie są w stanie wyjaśnić.

Czy uważacie, że podwójne płacenie za ulepszenia do pojazdów tej samej klasy np. lekkiego pojazdu jest fair? IMO niezbyt, szczególnie kiedy brakuje później przez to coinsów na ulepszenie karabinu. Dla mnie te CC powinny służyć do płacenia za skiny a ulepszenia do broni mogłyby być za wykonywanie określonych zadań/wbijanie punktów doświadczenia. Były pewne mechaniki, które sprawdzały się od dawna a mimo tego EA/DICE próbuje wynaleźć koło na nowo. Jak widać jednak traci na tym ponownie i Battlefront 2 niewiele ich nauczył.
  • Rydzu2015
    698 postsPosty: 729Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Według statystyk w grze a gram głównie na PS4, na origin i XO mam coś ponad 10h :wink:
  • Wojtasinho27
    136 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dla mnie to w ogóle jest głupotą aby bawić się w jakieś coinsy, zakupy itd. Powinny być zwykle odblokowania jak w BF4 bez zbędnego pierdzielenia. EA zawsze musi coś odwalić, coś co tylko im się widzi ale wiadomo dlaczego, bo mają plan wprowadzenia mikropłatności.
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Level up guns, 150cc per lvl. Do weapon assignments, 150cc per assignment. Level up vehicles, 150cc per lvl. If your classes aren’t level 20 then level them up, 150cc 300cc per lvl. Do the dailies, 100cc per daily

Znalezione na reddit komus to dziala? Bo ja przed chwila zagralem i wbilem 2 bronie jedna na 5 poziom druga na 6 + zrobilem zadanko na skina do broni nic nie dostalem coinow dla pewnosci zrestartowalem kompa zagralem 2 rundy i dalej zero coinow :D Tak mnie ciekawi czy kolejna bzdura czy jestem w tej liscie graczy u ktorych nawet ta opcja nie dziala na zdobywanie coinow.
  • VXBronsonXV
    211 postsPosty: 240Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    a jak jest w kwestii punktów doświadczenia?jak wrzucą wyższy próg to od razu ci co zdobyli jakiś exp mając 50 lvl wskoczą na 80 lub 100 czy po prostu nie opłaca się grać bo doświadczenie przepada?
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak tak, nie graj, po co grać na marne
    Zapewne nie wbije Ci z 50 do 100
  • VXBronsonXV
    211 postsPosty: 240Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 4 styczeń
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Tak tak, nie graj, po co grać na marne
    Zapewne nie wbije Ci z 50 do 100

odpowiedzi udzieliłeś zgodnie z sumą twojego levelu w bf5 [edytowane przez EA_Kuba]. czyli 50.Nie pomagasz?-nie przeszkadzaj.
    Post edited by EA_Kuba on
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przestań się mazać i zacznij myśleć
    W BF4 czy bf1 po dodaniu kolejnego dlc i podnoszeniu maxynalnego lv o 10 do góry miałeś automatycznie wbity?
    Odpowiedź brzmi NIE
    Jak podniosą do 100 lv to będziesz musiał wbijać od 50, to jest logiczne

Jedyne niskie IQ jakie tu widzę to twoje
    Swoim pytaniem i wypowiedzią osiągnąłeś dno. Rozumiem że z rozwojem jak z lv też się zatrzymałeś bo się nie opłaca.

Nie chcesz takich odpowiedzi to pomyśl, to nie boli
  • VXBronsonXV
    Przestań się mazać i zacznij myśleć
    W BF4 czy bf1 po dodaniu kolejnego dlc i podnoszeniu maxynalnego lv o 10 do góry miałeś automatycznie wbity?
    Odpowiedź brzmi NIE
    Jak podniosą do 100 lv to będziesz musiał wbijać od 50, to jest logiczne

Jedyne niskie IQ jakie tu widzę to twoje
    Swoim pytaniem i wypowiedzią osiągnąłeś dno. Rozumiem że z rozwojem jak z lv też się zatrzymałeś bo się nie opłaca.

Nie chcesz takich odpowiedzi to pomyśl, to nie boli

Nie będę się z tobą sprzeczał.Jesteś pewnie weteranem,ja gram od kilku miesięcy,zadałem proste pytanie- ty odpowiedziałeś jak umiałeś najlepiej.Dzieki za info.
  • Your3vilTwin
    1435 postsPosty: 1,466Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Rozumiem że z rozwojem jak z lv też się zatrzymałeś bo się nie opłaca.

2fzgmf.jpg

Janek ty mnie się nie wpierdzielaj w kompetencje :wink:

Tutaj gość tłumaczy magiczne sposoby zdobywania monet.

W sumie to sobie sprawdziłem i ja mam 40 tysięcy zapasu.
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    Potwierdzam info, za zadania na broń i wbija ie lv broni dostaje się CC
  • Sou1__0062
    Potwierdzam info, za zadania na broń i wbija ie lv broni dostaje się CC

U nie wszystkich to dziala :) czyli dalej jedno wielkie ☹☹☹☹. U mnie to raz dziala raz nie a sa osoby ktorym nawet daily za 300cc dziennie nienalicza pozdro EA... wejda 18 stycznia mikroplatnosci za CC to automatycznie bedzie mozna zdobywac coiny mowie wam i sam to czuje ze jest to tak zrobione specjalnie anie zaden blad ;)
  • LM_Wyrzysk
    216 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zostało mi 9 specjalizacji do pojazdów, a na koncie nieco ponad 30k. Nie kupowałem żadnych skinów, bo czekam na wprowadzenie mikrotransakcji. Kiedy tylko je wprowadzą, to będę wydawał realne pieniądze na CC, bo 299 zł, które wydałem na grę to za mało. Jest tak dużo kontentu i tak dobrze gra działa, że chciałbym wspomóc twórców i dać im zarobić kolejne pieniądze. A tak poważnie, to zobaczycie, że nagle zacznie wszystko normalnie naliczać, jak już będą mikrotransakcje i możliwość kupowania CC.
  • 69Trojak
    15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 8 styczeń
    Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ale ta gra działa coraz gorzej , dziwne zawieszania się gry , bugi , cudowne wręcz magiczne zgony o kłopotach z zaliczeniami zadań nie wspomnę , a wieści o mikropłatnościach to raczej dobiją tę grę ( medialnie ) poza tym odnoszę wrażenie jakby TTK był zaniżony i był na poziomie niesławnej aktualizacji jednym słowem (pisanym ) od dwóch dni gra mi się do D..y i nie wiem jaka jest tego przyczyna ( sprawa neta sprawdzona , jedynie o co można mieć pretensje to duże opóżnienia na serwerach DICE lub EA jak kto woli
    Post edited by 69Trojak on
  • Wojtasinho27
    136 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ nie tylko Ty :) ja kupiłem sobie nowy SSD do BF V bo miałem na HDD a na systemowym SSD nie miałem miejsca - pierwszy dzień było widać różnice w szybkosci ładowania gry/map.....dziś odpalam i....gra szarpie jakbym grał na zintegrowanej grafice i dysku HDD 5400 obr/m O_o Nie wspominam o nowych glitchach itd. bo chyba nie ma dnia aby ktoś o nich nie wspominał :D

Mój durny żołnierz często się blokuje przy drzwaich gdy chcę wejść do środka, nie potrafi wskoczyć na małą górkę lub wyjść z okopu.....dziś na przykład chciałem otworzyć drzwi i wejść do budynku a dureń czyli żołnierz stał przed drzwiami i chyba nie załapał komendy gdy naciąsnąłem "E" - oczywiscie dopadł mnie wróg i posłał mnie do piachu :) Przez takie durnoty i niedoróbki naprawdę często ginę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!