BF5 Rozwój gry

2

Komentarz

• TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Ale przecież rozwiązanie już było w BF3.
    Max level i później gwiazdki, bodajże 100, tutaj można by je wprowadzić bez limitu.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    edytowano 11 styczeń
    Na Reddicie pojawił się ciekawy filmik, na którym pokazane są niewydane jeszcze zestawy kosmetyczne. Chyba można się spodziewać, że do gry zostaną dodani włosi, amerykanie i być może rosjanie.

• OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    edytowano 11 styczeń
    Fajnie, że trochę opcji dojdzie. Mogliby jeszcze pomyśleć nad opcją zapisywania kilku konfigów dla danej klasy. Tak żebym grając na mapie pustynnej nie biegał w szarym mundurze lub na narwiku w zielonym :D Najlepiej jakby był jakiś mundur, który sam by automatycznie zmieniał kamuflaż pod typ mapy. No, ale nie ma co marzyć kiedy gra ma jeszcze setki błędów. Poza tym wtedy kwestia dostrzegania wroga jeszcze bardziej by się pogorszyła..
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    edytowano 12 styczeń
    @OFFik ale zdajesz sobie sprawę z tego, że umundurowanie możesz zmienić w każdym momencie rozgrywki? Jak zginiesz, wystarczy wejść na "podgląd taktyczny" (czyli ten rzut mapy z góry) i w lewym dolnym rogu masz opcję "dostosuj".

BTW. Włoskie pióra rządzą :)

321full-captain-alberto-bertorelli.jpg

• PsychoPunk77
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 15 Member
    Czy będzie coś w tym pół produkcie z frontu wschodniego? Jakaś broń, pojazd, MAPA, gdzie można by było odczuć prawdziwą II wojnę św. Z tego filmiku widać że raczej nie. Ja tam nie zauważyłem nic z umundurowania Armii Czerwonej. Nie rozumiem dzisiejszej polityki ea.
  • xxxDEZERTERxxx
    uqvXu4Q.png
    x7ZDl5x.png
    5Vx3MSp.png

Krasnaja Armia jak się paczy xD
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    xxxDEZERTERxxx napisał użytkownik: »
    @OFFik ale zdajesz sobie sprawę z tego, że umundurowanie możesz zmienić w każdym momencie rozgrywki? Jak zginiesz, wystarczy wejść na "podgląd taktyczny" (czyli ten rzut mapy z góry) i w lewym dolnym rogu masz opcję "dostosuj".

BTW. Włoskie pióra rządzą :)

321full-captain-alberto-bertorelli.jpg

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie jest w ogóle "user friendly"? Skoro w BF1 można było sobie zapisać po 3 zestawy uzbrojenia dla danej klasy to dlaczego wycofano się z tego w BF V? Głupota.
  • Dunio07
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 20 Member
    edytowano 12 styczeń
    @xxxDEZERTERxxx Armia Czerwona wyposażona dzięki Lend-Lease z USA, przynajmniej ta czapka :D. Jeżeli znalazłeś to w tym samym miejscu co ja, to tam koleś tłumaczył się, że niby pomylił hełmy włoskie i holenderskie z sowieckimi. Włoski M33 faktycznie jest podobny do sowieckiego 39 i 40, ale holenderski to już całkowicie inna bajka i nie mam pojęcia gdzie on zobaczył to podobieństwo.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    edytowano 12 styczeń
    xxxDEZERTERxxx napisał użytkownik: »
    Chyba można się spodziewać, że do gry zostaną dodani włosi, amerykanie i być może rosjanie.

Być może? Na bank bo kultowe rosyjskie giwerki, czołgi, samoloty będą stopniowo rozdawane aby utrzymywać graczy przy umierającej grze. Ta gra tego potrzebuje.
  • Your3vilTwin
    1581 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,614 Member
    A skąd macie pewność, że to co koleś odgrzebał w ogóle ma się ukazać?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xxxDEZERTERxxx
    @OFFik Że nie jest to "user friendly" to ja wiem. Myślałem po prostu, że nie wiesz, że istnieje taka opcja.
  • VXBronsonXV
    243 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 274 Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    A skąd macie pewność, że to co koleś odgrzebał w ogóle ma się ukazać?

bo programiści siedzieli choćby pół godziny nad każdym elementem?dadzą dadzą bo to elementy kosmetyczne-na tym się ma opierać system mikropłatności czyli dodatkowy (wy)zysk.Już teraz widzę że podstawowe hełmy to kaszana,zwykłe garnki,mundury to samo.Trochę lepsze są te co dostaje się za zadanie przy 20 lvl danej klasy.Nie bez powodu też podzielone są na zwykłe,niepospolite i epickie.
  • Your3vilTwin
    1581 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,614 Member
    Zapomniałeś chyba że nad katanami i protezami i kijami do krykieta też siedzieli godzinami. I co? To że nad czymś siedzieli to żaden argument...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xxxDEZERTERxxx
    @Your3vilTwin Kij do krykieta jest w grze :smiley: ale tak masz rację. Nie wszystko musi trafić do gry. Pożyjemy zobaczymy.
    Tymczasem teaser:
  • LM_Wyrzysk
    448 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 452 Member
    Byle wytrzymać do października! Podobno ma wyjść remaster BFV, taka odświeżona, poprawiona wersja Piątki. Dla posiadaczy podstawowej wersji ma być taniej - zejdą z 299 do 249 zł. Nic tylko preorderować.
  • SkyZeWonsem
    1312 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,325 Member
    Ciekawe jak gra się "rozwinie" po takiej porażce jaką jest BFV ? Jakie siły i środki zostaną przeznaczone na faktyczny rozwój gry a nie dawanie bezwartościowego szajsu. Rozwój i tak na wyrost bo muszą chociaż zbliżyć się do tego co oferowały poprzednie odsłony. Na dzień dzisiejszy dla mnie V już prawie zdechła. Sztucznie podtrzymywana jest przy życiu od samego początku.
  • SkayIet
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Ta gra by już padła ale ludzie w to grają bo wydali po te 200 czy 300 zl i teraz im szkoda tak jak mnie wiec gram. Ale patrze na to teraz tak skoro EA tak bardzo nas załatwiła tym Bf'em w wersji beta bugami, gliczami i ta obniżką ceny po tygodniu od premiery. Jestem wręcz pewny że ludzie im pokażą środkowy palec przy kolejnym bfie
  • OFFik
    SkayIet napisał użytkownik: »
    Ta gra by już padła ale ludzie w to grają bo wydali po te 200 czy 300 zl i teraz im szkoda tak jak mnie wiec gram. Ale patrze na to teraz tak skoro EA tak bardzo nas załatwiła tym Bf'em w wersji beta bugami, gliczami i ta obniżką ceny po tygodniu od premiery. Jestem wręcz pewny że ludzie im pokażą środkowy palec przy kolejnym bfie

Zanim wydadzą kolejnego BF'a czyli prawdopodobnie w 2020 (?) to ludzie niestety zapomną :P
  • JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    edytowano 13 luty
    Rozwoj gry jest tragcziny.

Na start (premiere) dostalismy wykastrowany produkt. Szturm/Rush od czasu Bad Company jest rozpoznawczym znakiem, sztandarowy trybem Battlefielda zaraz obok podoboju. Jak dotad ciagle czekamy. Malo map na start. Czesc z nich jest naprawde slaba i widac ,ze zrobione zostaly przy minimalnym nakladzie czasu. Taki np. Areodrome - Praktycznie plaska mapa z paroma barakami.

Rozwoj ograncza sie glownie do naprawy bledow i konczeniu/dopracowywaniu gry. Dostalismy swietny Podoboj Druzynowy - Dla mnie naprawde ekstra w sumie tylko to gram, chodz sa tylko 3 mapy. Zamiast to rozwijac to co ludzi sie podoba to daja jakis tryb koperacji. Gracze vs boty - za jebisc ie....A no i jeszcze jakis BR....Prywatnych serwerow tez brak bo sie im nie oplaca...

Gra mi sie podoba ale czuje jak bym dostal nie dokonczony produkt, taka okrojona wersje. Gdzies 60% zawartosci.

@OFFik Zapomna? Watpie. Nowy Bf jak nie w tym to w przyszlym roku. Zaufanie nadszarpali wyjatkowo mocno. Kolejny BF bedzie mial ciezko.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    1312 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,325 Member
    Twardy 100% racji. Zobacz jeszcze jak dają pewne rzeczy. Na określony czas. Szturm ma być ale nie na stałe. Mi to wygląda na testy. Podbój drużynowy też.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!