Company Coins po osiągnięciu 50 poziomu.

12467

Komentarz

• OFFik
    202 postsPosty: 208Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    .gra szarpie jakbym grał na zintegrowanej grafice i dysku HDD 5400 obr/m O_o Nie wspominam o nowych glitchach itd. bo chyba nie ma dnia aby ktoś o nich nie wspominał :D
    Sprawdź może ustawienia graficzne :D Może podbiło je Tobie czy coś. Chyba, że masz dobrą maszynę, na której nie powinno to zrobić wrażenia.
  • Wojtasinho27
    185 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam gtx1060 i na Ultra wyciągnie te 60fps ale obniżyłem wszystko do średnich aby jak najwiecej fps wyciągnąć (mam monitor 144hz) :) Ustawień nie zmieniło, po prostu ta gra działa jak chce.
  • _SamoZuoooo_
    264 postsPosty: 291Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A co to ma wspólnego z tematem?
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Wojtasinho27
    185 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ nic, możliwe ze pomyliłem wątki i tak się dyskusja potoczyła ;)
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    EA puściło jakiegoś pacza. Ale w sumie to "zapomnieli" napisać jak cały ten system działa. A jak nie wiem jak działa (czyli nie jest wyjaśnione za co mam dostawać dodatkowe monety) to jak mam sprawdzić czy pacz ogólnie coś poprawił? EA?
    vfqllj5plk921.jpg

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• OFFik
    202 postsPosty: 208Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 10 styczeń
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    EA puściło jakiegoś pacza. Ale w sumie to "zapomnieli" napisać jak cały ten system działa. A jak nie wiem jak działa (czyli nie jest wyjaśnione za co mam dostawać dodatkowe monety) to jak mam sprawdzić czy pacz ogólnie coś poprawił? EA?
    vfqllj5plk921.jpg

Jeżeli to miało znaczyć, że być może pojawią się na kontach również zaległe monety to.. nadal nic nie dostałem :D Dla mnie to byłoby fajniejsze niż opcja, że teraz może dostanę te 1000 coinsów po jakiejś rundzie.
  • LM_Wyrzysk
    312 postsPosty: 313Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja nie ukrywam, że jak mnie spłacą, to kupię sobie czapkę. Taką wojskową, z daszkiem :-)
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ungCu3i.png

W skrócie im lepiej grasz, tym więcej piniążków dostajesz. Będzie też rekompensata. I jak? Zadowoleni?
  • OFFik
    Póki nie dostanę zaległych kilkudziesięciu tysięcy coinsów to nie :D Poza tym powinni mogliby dorzucić coś w ramach przeprosin - a co tam, zachłanny jestem :P
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 11 styczeń
    Z tego co czytam w zakamarkach internetu i z tego co można zobaczyć u gwiazdorów youtuba to jednak nie działa to nadal jak sobie EA DICE zaplanowało...
    Oni na bank mieli przygotowany system taki jak zaserwowali w Star Wars Battlefront 2. Ale że wybuchła epicka burza to musieli go przerobić. I się po prostu z tym nie wyrobili tak samo jak z połową rzeczy która już do premiery powinna być w tej grze...
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• 69Trojak
    24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Niech mi ktoś napisze na tym forum jak się ma sprawa z TTK bo mam wrażenie graniczącą z pewnością że coś jest nie na rzeczy , po moich obserwacjach w grze , bronie między innymi Gewer 43 mają znowu słabsze obrażenia
  • OFFik
    LM_69Trojak napisał użytkownik: »
    Niech mi ktoś napisze na tym forum jak się ma sprawa z TTK bo mam wrażenie graniczącą z pewnością że coś jest nie na rzeczy , po moich obserwacjach w grze , bronie między innymi Gewer 43 mają znowu słabsze obrażenia

Do ubicia kogoś z Stg44 lub M1A1 dalej potrzeba takiej samej ilości pocisków. Przynajmniej z tego co widziałem wczoraj i przedwczoraj.
  • Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cholery idzie dostac czlowiek czeka ☹☹☹☹ 2 miesiace zeby moc CC pofarmic gram rundke dostaje na koniec 16k pkt i dostalem kolo 150CC to ma byc ten fix i ich system coinow? Przeciez to powinno sie dostawac 2x wiecej za samo posiadanie 10k pkt na koniec rundy powinno byc 500+ cc a nie takie smieszne ilosci. Odechciewa mi sie w tego battlefielda grac.
  • 69Trojak
    24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 12 styczeń
    OFFik napisał użytkownik: »

Do ubicia kogoś z Stg44 lub M1A1 dalej potrzeba takiej samej ilości pocisków. Przynajmniej z tego co widziałem wczoraj i przedwczoraj.

Zwracam honor , wszystko zależy na jakim serwerze się gra
  • Your3vilTwin
    edytowano 12 styczeń

Lol serio? Na różnych serwerach ta sama broń zadaje różne obrażenia? :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: Czy może wczoraj przesadziłem z sokiem z gumijagód i mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jeżeli tak to z góry przepraszam.

• OFFik
    OFFik napisał użytkownik: »

Z tej zmiany już dawno się wycofali... obowiązuje stary TTK, wszędzie.
  • 69Trojak
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »

Lol serio? Na różnych serwerach ta sama broń zadaje różne obrażenia? :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: Czy może wczoraj przesadziłem z sokiem z gumijagód i mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jeżeli tak to z góry przepraszam.

Kwestia łącza i utraty pakietów
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W temacie
    Dziś wbilem od 34307 do 36608
    Co daje 2301 cc
    300 cc za zadania
    Więc 2001 cc za granie, grane około 3h
  • LM_Wyrzysk
    312 postsPosty: 313Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wydaje mi się, że wczoraj dostałem kasę tylko za pierwszą rozegraną mapę i było to właśnie 2k, potem już chyba nic nie naliczało. Na koniec mapy pokazywana była tylko ilość PD i brak info o CC.
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wychodziłem po mapie, prawie każdej i rosło jakoś po 150-250, rwz miałem na koniec 2000 ale tyle aż nie zostało naliczone, zobaczymy jak będzie 15
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!