Styczniowa Aktualizacja

245678

Komentarz

• Your3vilTwin
    1619 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,652 Member
    edytowano styczeń 2019
    ...widać jak się odbija brak CTE.
    Ta gra po prostu została wydana rok za wcześnie. Minimum.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member

@Wojtasinho27
    ja sobie robię przerwę od BF V - od jutra podobno będzie darmowy tydzień z CoD BO4 Blackout to sobie sprawdzę bo ostatni CoD w którego grałem to był MW3.
    To ta gra, która w swoim systemie mikropłatności ma w sprzedaży czerwoną kropkę za jednego dolara? To żeś sobie wybór zafundował. Między dżumą a cholerą...
    Nie odbierz tego w sposób, że dyktuję ci w co masz grać, ale naprawdę nie ma lepszych gier w którym warto poświęcić swój czas?

Tymczasem kolesie "dizajnu" menu przechodzą samych siebie. Biały tekst na białym tle to naprawdę genialne rozwiązanie...
    69LlqSU.jpg

[/quote]

Tak, to ta gra a sama kropka jest opcjonalna ;)
  • Your3vilTwin
    1619 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,652 Member
    Tak, to ta gra a sama kropka jest opcjonalna ;)
    Do czasu aż obudzimy się kiedyś w świecie gdzie za używanie sprintu pod klawiszem Shift będziemy muiseli zapłacić 5 złotych. Wtedy też będą gracze, którzy będą mówić, że to jest opcjonalne a w ogóle to po co biegać, przecież to można się spocić...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    ale niepotrzebnie teraz się przyczepiasz ;) Napeialem tylko ze będzie okazja aby odpocząć od BF V a co w tym CoDzie się dzieje to mnie nie interesuje :) Nie kupuje gry tylko będę grał za darmo przez tydzień ;)
  • Your3vilTwin
    Dam się pokroić, że napisałem coś w stylu "nie odbieraj tego tak jak bym ci mówił w co masz grać". Nie wiem gdzie to się podziało. Ja po prostu nie wspieram gier, które mają w swojej ofercie tak bezczelne mikrotransakcje, P2W czy lootboxy. Nawet jeżeli mnie to "kosztuje" tylko transfer danych internetowych.

• Wojtasinho27
    ^^ już wsparłeś kupując BF V :P Niezapominaj ze gdyby nie uburzeni gracze to juz dawno byś miał w BF V mikrotransakcje pokroju tych w Battlefront :)
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano styczeń 2019
    Bardzo podoba mi się dołączanie do drużyny, kolegów, serwera, te ciągle komunikaty błąd 5, nie znaleziono serwera
    Ładowanie następnej mapy
    Wszystko działa rewelacyjnie
    I te odgłosy tysiąca tupiacych stóp
    Dwa kółka :) jak to ładnie zostało powiedziane na ts
    Jedno kółko ładuje błąd a drugie następna mapę, niestety, szybciej zaladowalo się kółko z błędem

Super gra, jestem zadowolony z zakupy tej gry w pre orderze
    Ostatni raz....

Profesjonalna obsługa EA, super forum
    To nie forum a grupa wsparcia, bo nic więcej
    Ja się pytam gdzie nasz super raport,, yeti,,
    @EA_Kuba

Myślę że powinniśmy się spotkać w jednym miejscu i upic? Przytulić? Poklepac po plecach i czole, za dokonanie najlepszego wyboru i zaufaniu EA

Prawda jest taka że wylewamy tu tylko swoje żale, które do niczego nie prowadzą, chciałbym bardzo aby @EA_Kuba wyprowadził mnie z błędu i pokazal raport i to że został wysłany
    Ale to zapewne za dużo

Nie pojmuje jak można wprowadzać aktualizacje z błędami, ale tak w bf1 też tak było, jedno łata drugie dziurawi

#lamieszregulaminforum
    #pracujemynadtym
    #bfvdohappymeal
    #bfvpodkorkiempepsi
  • Your3vilTwin
    edytowano styczeń 2019
    @EA_Kuba nasz najbardziej aktywny komjuniti menadżerze w historii polskiego forum BF...
    https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/battlefield-5/news/tides-of-war-chapter-2-lightning-strikes-update-notes
    Ten artykuł zawiera minimum cztery błędy merytoryczne. Nie doczytałem do końca więc może być ich więcej.
    Czytając artykuły o aktualizacji na różnych portalach zaczęło mnie zastanawiać czemu redaktorzy (a raczej osoby przepisujące bez żadnej refleksji) powielają te same błędy. Okazuje się że to wasz artykuł jest ich źródłem.
    @Rydzu2015
    Notatki informujące o aktualizacji
    http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190115-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_14012019_FINAL.pdf
    są niepełne. Brakuje w nich przynajmniej kilku zmian które zostały wczoraj wprowadzone.
    Żeby nie być gołosłownym dla przykładu mogę podać, że obszar stopowania przez flary uległ znacznemu zwiększeniu. Takiej informacji na próżno szukać w powyższym dokumencie. Inni gracze również donoszą o zmianach które zauważyli a nie są odnotowane w notatkach.
    Także gdybyś mógł wystosować prośbę do Pana Jaquba "spoko gościa" Ajmala, że fajnie by było gdyby podzielił się z nami pełną wersją dokumentu przed zmianą czcionki czy formatu czy ingerencją psa bo widocznie pdf zmniejsza ilość stron poprzez wycinanie dość istotnych informacji. Ja bym to zrobił ale nie mam tłitera także jak byś był łaskaw...

#stopbylejakosci

Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    ^^ już wsparłeś kupując BF V :P Niezapominaj ze gdyby nie uburzeni gracze to juz dawno byś miał w BF V mikrotransakcje pokroju tych w Battlefront :)

A widzisz panie kolego kulą w płot. Nie kupiłem BFV tylko dostałem od żony w prezencie.
    Ale od początku. W zeszłym roku kupiła mi również Battlefronta 2. Ja byłem w tym czasie po ograniu bety i triala tej gry. Faktycznie byłem dość oburzony i gdy żona wręczyła mi pudełko z grą to ja wręczyłem jej kurtkę i kazałem zwrócić do sklepu nie dla ldiotów. Kupiłem dopiero po wywaleniu tego całego syfu P2W za niecałe 50 złotych w promocji.
    Co do BFV to już tak różowo nie było. Moje kochanie poczuło w sobie duszę Janusza (a w sumie to Grażyny albo Dżejsiki) i poprosiła szwagra żeby mi kupił jako gift przez Origin Access. Po przecież 10% taniej będzie... Ze zwrotem tego już tak łatwo nie jest więc się poddałem. I tak miałem zamiar kupić ale dopiero na przełomie grudzień/styczeń. Budżet domowy pewnie byłby grubszy o jakieś 150 zł biorąc pod uwagę "promocje" jakie zaserwowano. Także te dwa lata nauczyły ją jednego. Już prędzej kupi mi skarpety pod choinkę niż grę. I bardzo dobrze.

A teraz wracając do czerwonej kropki. Jak sam trafnie zauważyłeś czerwona kropka jest opcjonalna. A gdzie jest miejsce rzeczy opcjonalnych? A no w opcjach. Widzisz ja wychowałem się w czasach gdzie takie rzeczy jak zmiana kształtu/koloru celownika była dostępna w opcjach gry. Ba nawet takie rzeczy spotyka się dalej na przykład w opcjach BFV czy PUBG i to całkowicie za darmo. No dobra w BFV dochodzi jeszcze koszt melisy na uspokojenie. W BO4 trzeba zapłacić za coś co powinno być w opcjach 4 złote. W którymś momencie chyba trzeba jednak powiedzieć DOŚĆ.

@JanKiller69
    Wszedłem zupełnie przez przypadek w posiadanie materiału wideo ukazującego pracowników EA tworzących łatki do gry starających się zlokalizować błędy.
    https://external-preview.redd.it/mp4/H5zxPPl4tt4pePE0sfg_dQ1stmYpC7OVW8mNTyqmQ7k-source.mp4?s=806fa4067ddb4a50ad514dac695e331224bb9b5b
    Post edited by Your3vilTwin on

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    @Your3vilTwin tak to właśnie wygląda, uważaj na siebie, bo może nie ma zgody na publikowanie takich filmów xD

Swoją drogą, jest strona, jest info mega okrojone i link do pobrania pdf ze zmianami
    Dla mnie wygląda to tak
    Macie link, jest po angielsku, listę wam dałem, to sobie macie przetłumaczyć, jak nie znacie języka to też spoko, bo część z was tego nie zrozumie, część jak zobaczy inny język to zamknie i będzie spokój

Osobiście nie mam problemu z pojęciem tego co jest tam napisane, ale czemu jest w obcym języku?
    Stanę tu murem za innymi, kupuje grę po polsku to czemu mam czytać po angielsku co zostało zmienione
    Podobno Polska społeczność jest bardzo duża
    Ale wiem, łatwiej wkleić link do angielskiego niż poświęcić czas i opublikować zmiany w języku polskim

Jak mnie pamięć nie myli to w bf1 na początku były informacje w naszym języku

Sukces sprzedaży zbiera żniwo?
  • Rydzu2015
    773 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 806 Moderator
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    @Rydzu2015
    Notatki informujące o aktualizacji
    http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190115-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_14012019_FINAL.pdf
    są niepełne. Brakuje w nich przynajmniej kilku zmian które zostały wczoraj wprowadzone.
    Żeby nie być gołosłownym dla przykładu mogę podać, że obszar stopowania przez flary uległ znacznemu zwiększeniu. Takiej informacji na próżno szukać w powyższym dokumencie. Inni gracze również donoszą o zmianach które zauważyli a nie są odnotowane w notatkach.
    Także gdybyś mógł wystosować prośbę do Pana Jaquba "spoko gościa" Ajmala, że fajnie by było gdyby podzielił się z nami pełną wersją dokumentu przed zmianą czcionki czy formatu czy ingerencją psa bo widocznie pdf zmniejsza ilość stron poprzez wycinanie dość istotnych informacji. Ja bym to zrobił ale nie mam tłitera także jak byś był łaskaw...

Ty się tego strasznie domagasz więc sam do niego napisz,możesz użyć gołębiej poczty jak nie masz "tłitera".
  • Sou1__0062
    31 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    edytowano styczeń 2019
    Nowy patch jest ☹☹☹☹ !

-Nie dostaje Company coinow nawet za daily teraz (zagralem 4 rundy zrobilem do tego zadania na bron i wbilem 2 lvle na broni co powinno dac 450 coinow) zaczynajac gre mialem 400 konczac mam dalej 400 XD
    -Dzwieki biegania praktycznie bez roznicy dalej jest do ☹☹☹☹ cicho i nie slychac czy ktos biegnie pod toba za toba czy nad toba.
    -Nie mozna dalej wybierac zadan specjalnych podczas gry
    -W bombowcach czasami przy bombardowaniu znika celownik ( nowy bug)
    -w malych samolotach czasami nie mozna wystrzelic rakiet ani zrzucic bomb

Dobry patch :E

Dla mnie ta gra to sie robi co raz wieksze ☹☹☹☹. Mimo ze dobijam do 250h juz mi sie nie chce po prostu grac obstawiam ze gdyby nie ToW nowy to bym nie zagral w tym tygodniu a tak jest 40 lvl do farmienia chociaz cos. Juz nie wspomne zeby mogli przerobic te ☹☹☹☹ zadania na skiny gdzie wystarczy ilosc killi wieksza i headshotow bo ich sie nie chce po prostu robic... i Zwiekszyli wkoncu lvl do 100 -.-
  • OFFik
    218 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 226 Member
    Mi się zrobiło trochę smutno, że nagle część skinów, która była do kupienia zniknęła całkiem :( Kto kupił ten ma, kto czekał bo nie miał coinsów to już nie ma :D Świetna decyzja DICE, jedna z wielu.
  • doktUr29
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Witam serdecznie, przeważnie gram Linie Frontu, co się tam stało.. gdzie informacja na temat czasu i przejęcie flagi w górnym ekranie... na podboju nic się nie zmieniło. ktoś o czymś zapomniał czy przez pomyłkę wcisną klawisz Delete
  • xF_JanKiller
    Nie działa, wczoraj grałem 4 linie, każda na innym serwerze
    Nie ma czasu, nie ma ticketow
    Punkty do zadania na 100 cc też nie lecą
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Dla mnie ta gierka zaczyna przypominać jakiś żart , zabijają cię a ty biedaku nie dość że widzisz kto niby cię zabił ( podobno ) to jeszcze musisz swoje odczekać żeby łaskawie móc wcisnąć klawisz i szybciej się odrodzić bo gra ucieka i nuż gość który cię zabił jeszcze ucieknie z punktu z którego cię zabił .............. a tak na poważnie to wolałem to co było to że zobaczę kto mnie zabił to niczego nie zmienia zrobiłem błąd to i padłem , powoli przychylam się do powszechnej opini że ta gierka padnie zanim zdążą ją poprawić , a tak na marginesie to fajnie by było aby gry które się produkuje były konsultowane z użytkownikami którzy w nie grają i wiedzą co zrobić aby ta gra przynosiła zadowolenie z gry a twórcą tak przez nich uwielbiane pieniążki
  • Wojtasinho27
    Pamiętacie gdy pisałem że moje pociski z Panzerfausta przelatują przez pojazdy jakbym strzelał w powietrze? (tzn nie zadają uszkodzeń) - dziś miałem podobnie ze snajperką z któej pociski przenikały przez żołnierzy jakbym strzelał do powietrza :D Jakaś farsa! I tak kilka rund, jeden pocisk za drugim i nic (oczywiście z celowaniem i trafianiem do celu nie miałem problemu).
  • JanTwardy
    184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member
    Trzeba pochwalic Podboj Druzynowy gra sie naprawde ekstra. Jak klanowki za czasow BF2 - Kto gral to sie zgodzi.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    Gra się spoko. Jeżeli będziemy w stanie przymknąć oko na to, że nie da się zagrać tu klanówki... Dopóki nie będzie RSP to ten tryb nie różni się wiele od zwykłego podboju..

• PsychoPunk77
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 15 Member
    I jest tylko na trzech mapach. Trochę mało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!