BF V - krótkie info

1383941434453

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    D1MAE_PL napisał użytkownik: »
    Ta gra to zwykla arcade, nie ma nic wspolnego z realizmem od tego trzeba zaczac.

@D1MAE_PL Pomijając wszystkie błędy, niedoróbki, brak kontentu i moje 299 zł, z których czuję się okradziony, to wg mnie pomiędzy realizmem (np. Escpae from Tarkov), a zręcznościówka (np. Fortnite) BF V jest w odpowiednim miejscu, w którym być powinien.

@Kolednik91 Do odróżniania ludzików od skał, krzaków itd. idzie się chyba przyzwyczaić. Rzadko zdarza się, że ginę od kogoś, kogo na blisko nie zauważyłem. Jeśli gra się dłużej, to też wiadomo, gdzie może ktoś kampić. W kwestii kolimatorów, to praktycznie ich nie używam, lepszy jest celownik mechaniczny, bo ma przybliżenie x 1,5, a kolimator x1. Na dużym polu widzenia, na którym gram lepiej sprawdza się delikatne przybliżenie lub luneta x3.
  • SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 24 styczeń
    Bf zawsze był "arcadowy" tylko nadrabiał to skalą i rozbudowanym trybem zażądania drużyną i zespołem. Dla mnie wzorem był i jest BF2. Jak by zremasterowali tą część oraz dodali parę trybów i wypuścili ją zamiast V to w końcu byśmy mieli prawdziwego BF-a. Niestety przy obecnym modelu biznesowym pewnie by guano z tego wyszło ale miło pomarzyć.
    W przyszłym roku BF2 stuknie 15 lat. Tamte dzieci nie pamiętają tej części. EA - już czas na remastera :)

A tu jakaś wariacja :)
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 23 styczeń
    O kuźwa. Wstawiłem gifa z menu BFa a tu mi jakieś Mehmendy się pojawiły ? Też to widzicie ?
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Widzę menu z szukania serwerów
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 23 styczeń
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Bf zawsze był "arcadowy" tylko nadrabiał to skalą i rozbudowanym trybem zażądania drużyną i zespołem. Dla mnie wzorem był i jest BF2.

Kogo to obchodzi co dla ciebie jest wzorem.Pokazujesz się na starego wyjadacza("tamte dzieci nie pamiętają tej części"-myślisz że jesteś tu jedynym starym?). Ale młodsi gracze mają cię w dułpie a starsi tylko pokiwają głowami-"no kiedyś było fajnie". Owszem kiedyś było inaczej-jak studio nie miało silnika to nadrabiało pomysłami,fabułą.Jak była większa firma to mieli silnik -więc mieli więcej ludzi na udoskonalenie projektu,detali itp.Nadeszły nowe czasy,procesory karty graficzne postęp.Ameryki nie odkrywasz kolego.
  • SkyZeWonsem
    Bronson Słowo dzieci odebrałeś na opak. Widać lubisz równać w dół a nie w górę. Lubisz miernotę, papkę i obecny kicz. Nie każdy jest taki lub chce taki być. No tu Ameryki też nie odkryłem.
  • JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 24 styczeń
    Wczoraj juz widzialem ten news...gorszy niz garasc bugow czy brak jakis trybow. Wszystko bedzie auto, scalowane, losowe. Dla mnie BF to zawsze byla ekstra spolecznosc gra byla dodatkiem. Ktos powie ,ze nowe czasy i sie zale ale tak faktycznie z lezka w oku wspominam jak to wygladalo za czasow 2, ale nawet nieco blizej za czasow 3/4 tez bylo dobrze. Obecenie 1 czy 5 to bieda. Byly sobie klany...byli hardcorowi fani..

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie no, ja myśle ze jednak z KONSOLOWCEM Kolednikiem nie ma co dyskutować - konsolowce nie rozumieją problemów PCtowcow, co taki gracz może wiedzieć skoro całe życie gra (przy dobrym wietrze) w 30fps 😈🤭 :P
  • SkyZeWonsem
    Ciekawe kiedy wpadną na taki pomysł
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    Nie no, ja myśle ze jednak z KONSOLOWCEM Kolednikiem nie ma co dyskutować - konsolowce nie rozumieją problemów PCtowcow, co taki gracz może wiedzieć skoro całe życie gra (przy dobrym wietrze) w 30fps 😈🤭 :P

Widzisz sam napisałeś że na PCecie są problemy i my konsolowcy dobrze o nich wiemy, nie którzy tego sami doświadczyli a inni czytają jak PCtowcy płaczą bo mu gra nie chodzi na sprzęcie za 5 tysi. Konsolowiec kupuje grę i gra, PCtowiec chcąc kupić grę musi wsadzić w pudło trochę kaski a jak go to ominie to boryka się z wiecznymi problemami - fpsy, zasilacze, ramy i inne anomalia. A jak już wszystko idzie na PCecie ok to i tak z schodzisz z detalami bo przecież chcesz ubić przeciwnika a nie podziwiać kwiatuszki i ptaszki. Jeszcze dodam że na konsoli gracze mają równe szanse, na PCetach jest przewaga nad innymi graczami - specjalne myszki, klawisze, podkładki, cheaty i pieron wie co tam jeszcze używacie by mieć przewagę nad innymi. Tylko proszę nie pisz nic o padzie, konsola zawsze miała pad!

• SkyZeWonsem
    Nie chcę dolewać oliwy do ognia ale myślenie, że nie ma czitów na konsoli to jak stwierdzenie, że ziemia jest płaska.
  • LukaszX1992
    138 postsPosty: 138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie chcę dolewać oliwy do ognia ale myślenie, że nie ma czitów na konsoli to jak stwierdzenie, że ziemia jest płaska.

Bo nie ma.
    Możesz co najwyżej myszkę podłączyć przez jakiś adapter i to wszystko.
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Koledzy, tu nie chodzi ze Pctowcy muszą włożyć kasę a konsolowcy kupują grę i grają :)

Konsolaiec gra aby grać, na padzie w FPSy (wiem ze się da ale...) ;) PCtowcy wymagają dużo więcej i jeśli już są źli to dlatego ze maja dobry sprzęt ale pewna firma nie potrafi zrobić gry jak trzeba itd. ;)

"...ile fpsów ma o raz na ścianie....." - ja tego nawet nie skomentuje, typowe pitolenie konsolowca który nie widzi różnicy bo zna tylko 30fps.....rzadko stabilne 😈😂😂
  • SkyZeWonsem
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »

Bo nie ma.
    I Pena też można podłączyć ;)
  • Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27
    Pośpiesznie napisałem porównanie do obrazu, masz rację. Dopiero później zwróciłem uwagę na twoje statystyki. Na wstępie myślałem, że mam do czynienia z kimś kto zna meta-grę i swoje wypowiedzi stosunkuje z doświadczeniem. Masz rację nie musisz komentować, nie musimy ze sobą dyskutować ponieważ nic od ciebie nie nauczę, a ty nic nie znaczysz.

Zrzut twoich statystyk mówi sam za siebie dokąd będzie zmierzała dyskusja. Powodzenia w wojnie platform. :)

BF 1 - https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/Wojtasinho27 - //// <5h at all; K/D = 0,5
    BF 5 - https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/Wojtasinho27/overview /// 5 dni gry; <1 K/D; 0,6 Kills/min (Chłopie ty leżysz na respie?)
    BF 4 - https://bf4stats.com/pc/Wojtasinho27 - /// 12,5 dni gry; K/D = 0,5; Kills/Min = 0,35
    BF 3 - Tutaj nawet nie ma statystyk uploadowanych a battlelog mówił, że grałeś tylko 3h.

Widzisz to jest to maximum uwagi, które mogę Ci poświęcić. I nawet tego nie zrobiłem dla ciebie tylko, żeby pokazać na twoim przykładzie, że nie istnieje takie coś jak wojna platform. Tylko osoby, które brak umiejętności przelewają w Hejt. Po co Ci te 60 a nawet 120 fps skoro nawet nie umiesz tego wykorzystać. Żeby się pochwalić? To tak jakbym ja się pochwalił, że sąsiad ma Mustanga a ja chodzę na piechotę. Niby na osiedlu jest extra auto ale ja i tak z niego nie korzystam.

Doświadczony gracz woli skupić się na sobie lub razem z innymi dążyć do doskonałości. Ty będziesz po prostu wytykał innym bo sam nie potrafisz.

Pozdrawiam,
    Możesz to sobie wydrukować bo to ostatni raz kiedy poświęciłem tobie czas.

• Wojtasinho27
    wspaniale że zadałeś sobie trud aby sprawdzić moje statystyki :D ja się nie uważam za świetnego gracza, gram róznie - nie zwracam uwagi na statystyki bo mnie to nie interesuje - liczy się zabawa.....o ile nie jest frustrujaca przez niedorobiony produkt :)

Zresztą to że chce grac w 60 czy 144fps nie znaczy ze bedę lepszy, po prostru chcę płynną grę i tyle.

"Po co Ci te 60 a nawet 120 fps skoro nawet nie umiesz tego wykorzystać. Żeby się pochwalić?" - tak, buahaha - serio, ile ty masz lat? :D

Nie wyobrażam sobie jazdy w 30fps w grze wyscigowej i tak samo nie wyobrażam sobie gry FPS w 30fps - liczy się mój komfort a to jak gram to nie ma znaczenia skarbie :* Buzi
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 24 styczeń
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »

Bo nie ma.
    I Pena też można podłączyć ;)

Czemu od razu nie powiesz mu o adapterze do ps który robi makra i wiele innych rzeczy.Może któryś śmieć natknie się na fałszywą stronę i straci cały hajs z karty od ojca i konto.Fałszywych stron jest od groma "te dzieciaki" pewnie łykną którąś z nich.Nie szkoda mi ich.Zasługują na to-niszczą grę i społeczność.
  • Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Adaptery mówisz? Kurcze zawsze wiedziałem, że coś nie tak jest z tymi lepszymi ode mnie. :P
    A tak na Serio to dobrego cheatera w dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć. Jeżeli Fair-Play (Którego podobno nie ma w tej częście) lub punk-buster go nie wykryje, to jego umiejętności krycia się będą tak wysokie, że będziesz się wkurzał, będziesz narzekał ale kurde nie złapiesz za rękę. Co innego taki przypadek jaki miałem w BF3 na Metrze. Gościu stał na respie i wszystkich nożem sprzątał. Szybkie spojrzenie na statystyki dawało informacje, że w ciągu lifetime 99% jego zabić było z kosy a zdobył tylko 2 nieśmiertelniki.

Tak jak powiedziałeś, nie szkoda takich osób ja trafią na oszusta, który ściągnie ich kasę z ich kont czy wykradnie dane z komputera. Każdy ponad każdym.
    Psują grę nie tylko przeciwnikom ale też często swojej drużynie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!