Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

12346»

Komentarz

• MarilynMansonPL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam. Chciałbym dołączyć do plutonu.
    Tomek, Wiek 43 lata. w BF i podobne gram od ponad 10 lat. Wcześniej na konsolach, ale nie chce już mieć kolejnej konsoli w domu, dlatego odkopałem mojego kompa ze strychu i gram teraz na nim. Słuchawki z mikrofonem nie problem dokupić, tylko nie mogę się zdecydować na konkretny model. TS nie problem zainstalować. Głównie gram w weekendy (uroki posiadania potomstwa :smile: ) Ulubiona klasa to medyk. I na zakończenie....gram na padzie :smiley: Jakoś do klawiatury z myszką nie mogę się przekonać.
  • PL_Wonderboy
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Jestem Kamil, 33 lata (i nieco wyzszy poziom w grze) mam tylko BF1 Premium, ostatni czas gram i calkiem nie najgorzej mi to wychodzi wiec chce sprobowac sil w klanie. U mnie czas to glownie w tygodniu, a w weekendy roznie.
  • Reb3liant_pl
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    mogę pobiegać wieczoram
  • Dziku_Dzikowsky
    124 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 136 Member
    Zapraszamy!
  • Dziku_Dzikowsky
    124 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 136 Member
    edytowano 8 styczeń
    Podijam :) Rekrutacja ponownie wznowiona
  • provog94
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 10 Member
    Siema :blush: Chętnie z wami polatam :D Nadal aktualne ?
  • Dziku_Dzikowsky
    provog94 napisał użytkownik: »

Tak, aktualne
  • provog94
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 10 Member
    Dziku_Dzikowsky napisał użytkownik: »

Tak, aktualne

Coś trzeba zrobić ?
    Kiedy można z wami zagrać ?
  • Dziku_Dzikowsky
    Dziku_Dzikowsky napisał użytkownik: »

Tak, aktualne

Coś trzeba zrobić ?
    Kiedy można z wami zagrać ?

Wbij na ts najcul.net-speak.pl i odezwij się do kogoś z zarządu o rekrutację czy coś.
  • Natkaa_1995
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Wszystkie wymagania spełniam
  • Dziku_Dzikowsky
    Natkaa_1995 napisał użytkownik: »
    Wszystkie wymagania spełniam

Zapraszam w takim razie na TSa najcul.net-speak.pl
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano 13 maj
    REK. otwarta. jF9ZI4o.jpg
    Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Dziku_Dzikowsky
    ZAPRASZAMY
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!