Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

12346»

Komentarz

• MarilynMansonPL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam. Chciałbym dołączyć do plutonu.
    Tomek, Wiek 43 lata. w BF i podobne gram od ponad 10 lat. Wcześniej na konsolach, ale nie chce już mieć kolejnej konsoli w domu, dlatego odkopałem mojego kompa ze strychu i gram teraz na nim. Słuchawki z mikrofonem nie problem dokupić, tylko nie mogę się zdecydować na konkretny model. TS nie problem zainstalować. Głównie gram w weekendy (uroki posiadania potomstwa :smile: ) Ulubiona klasa to medyk. I na zakończenie....gram na padzie :smiley: Jakoś do klawiatury z myszką nie mogę się przekonać.
  • PL_Wonderboy
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Jestem Kamil, 33 lata (i nieco wyzszy poziom w grze) mam tylko BF1 Premium, ostatni czas gram i calkiem nie najgorzej mi to wychodzi wiec chce sprobowac sil w klanie. U mnie czas to glownie w tygodniu, a w weekendy roznie.
  • Reb3liant_pl
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    mogę pobiegać wieczoram
  • Dziku_Dzikowsky
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    Zapraszamy!
  • Dziku_Dzikowsky
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    edytowano styczeń 2019
    Podijam :) Rekrutacja ponownie wznowiona
  • provog94
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 10 Member
    Siema :blush: Chętnie z wami polatam :D Nadal aktualne ?
  • Dziku_Dzikowsky
    provog94 napisał użytkownik: »

Tak, aktualne
  • provog94
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 10 Member
    Dziku_Dzikowsky napisał użytkownik: »

Tak, aktualne

Coś trzeba zrobić ?
    Kiedy można z wami zagrać ?
  • Dziku_Dzikowsky
    Dziku_Dzikowsky napisał użytkownik: »

Tak, aktualne

Coś trzeba zrobić ?
    Kiedy można z wami zagrać ?

Wbij na ts najcul.net-speak.pl i odezwij się do kogoś z zarządu o rekrutację czy coś.
  • Natkaa_1995
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Wszystkie wymagania spełniam
  • Dziku_Dzikowsky
    Natkaa_1995 napisał użytkownik: »
    Wszystkie wymagania spełniam

Zapraszam w takim razie na TSa najcul.net-speak.pl
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano maj 2019
    REK. otwarta. jF9ZI4o.jpg
    Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Dziku_Dzikowsky
    ZAPRASZAMY
  • Dziku_Dzikowsky
    NADAL GRAMY JAKBY KTOŚ SZUKAŁ SKŁADU
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!