Rotacja map - Podbój

Zmijaweza8
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Cześć,

na wstępie zaznaczę, że to mój pierwszy BF i jestem zupełnie świeży w temacie BF1 i całej serii.

Gram tylko w tryb Podbój (wchodząc z menu przez "szybką grę" - "podbój wszystkie mapy") i trafiam cały czas na te same scenariusze.

Głównie Monte Grappa, Przełamanie, Ameins - grałem je już kilkadziesiąt razy. Natomaist niektóre mapy, takie jak Wieczory w Nivelle, Suez, Salonowy blitzkreig dosłowanie kilka razy. Są też takie, które wylosowałem dosłowanie raz - Albion oraz Prise de Thaure.

Wydaje mi się, że mapy które tak rzadko losuje nie pojawiają się też w głosowaniu po skończonym scenariuszu... ciężko też znaleźć serwer z taką mapą w wyszukiwarce.

Czy były ktoś tak uprzejmy i mógłby mi wytłumaczyć naczym polega ta rotacja?

Posiadam BF1 bez żadnego DLC

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    314 postsPosty: 315Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Specjalistą od BF1 nie jestem, ale każdy serwer ma ustawiony jakiś zestaw map. Zazwyczaj, kiedy BF był już jakiś czas na rynku, to admini ustawiali mapy z podstawki, bo tak najłatwiej było zapełnić serwer. Jeśli mapy z dodatków nie interesowały graczy, to wyrzucało się je z serwerów. W sumie nie wiem, czy w BF1 są prywatne serwery :-)
  • Zmijaweza8
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Serwery prywatne faktycznie mają pule map i jak znajdzie się nieprywatny to w puli są wszytkie mapy z podstawki. A te mapy, które wylosowałem tylko raz, trafiłem za sprawą rotacji tygodniowej - w tym tygodniu są mapy w rotacji z innego dodatku, a tych poprzednich już nie ma. Wszystko się wyjaśniło. Dzięki :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!