Freeze na koncu meczu

Time_of_speeed
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
edytowano grudzień 2018
Tak jak w temacie. Na końcu gierki przy zliczaniu punktów doświadczenia jest freeze gry nawet na 30s a czasami muszę zrobić restart kompa. Miał ktoś taki problem?

I5 8400
Gtx 1060 6gb
8gb ram

Komentarz

• DEiscovery
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 12 Member
    U mnie w 60% przypadku to samo, uzbrój sie w cierpliwosc, zawsze wraca do gry..
  • Ginterospl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    Mi po paru sekundowym freezie zamyka grę i wywala do pulpitu
  • Ginterospl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    Masakra... Do dej pory było ok a teraz to nawet bluescren mi wywala po paru minutach gry
  • Time_of_speeed
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    edytowano luty 2019
    Pomógł mi reinstall gry. Wcześniej gierkę miałem zainstalowaną na dużo słabszych podzespołach i zmieniając kompa usunąłem tylko plik z ustawieniami żeby bf dostosował sobie ustawienia pod podzespoły.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.