Problemy/bugi

145791014

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    264 postsPosty: 291Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    hmm kiedyś na stronie ea zmieniłem sobie nick, a potem zostałem poproszony o ponowną zmianę bo inaczej ban (nick był kontrowersyjny) więc znów zmieniłem na poprzedni -obecny, ale gdy wchodziłem na stronę ea dalej widniał ten kontrowersyjny choć już nic nie mogłem zmienić. Prawdę mówiąc olałem sprawę bo na forum znów byłem jako SamoZuoooo. Nick na ea po jakimś czasie znów stał się SamoZuoooo jednak jestem niemal pewny że mogło minąć nawet kilka tygodni.
    Ze swojej strony proponuję kontakt z EA answers HQ. W grze było ok ale ja gram na PS4 i nick jest z konta PS.
    Z drugiej strony ''Kopacz Rowów'' to całkiem zabawny nick ostatnio grałem z ''Boskiwpier6ol'', - pomyśl, ktoś atakuje cel robi super flankę za chwile wybije połowę drużyny wroga i nagle ..... zabija go ''Kopacz Rowów'', gdybym tak zginą to pewnie piwo by mi nosem poszło . Pozdrawiam.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Tiger_Itself
    185 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    tak jak napisał Knazzo

- przenikanie kul oraz zgon niewiadomo dlaczego
    - blokowanie się w miejscach przez co nie można się np położyć, kucnąć itd.
    - -tekstury pomijam
    - też nie wiem jak odżucać granaty a podobno można (chyba że będzie w DLC >:) :p )

jeśli będzie w pobliżu to kliknij E i odrzucisz granat.
  • aPager_pl
    31 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    TGR_Recon napisał użytkownik: »
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    tak jak napisał Knazzo

- przenikanie kul oraz zgon niewiadomo dlaczego
    - blokowanie się w miejscach przez co nie można się np położyć, kucnąć itd.
    - -tekstury pomijam
    - też nie wiem jak odżucać granaty a podobno można (chyba że będzie w DLC >:) :p )

jeśli będzie w pobliżu to kliknij E i odrzucisz granat.

Niekoniecznie. Nie wszystkie granaty można odrzucać. Pozatym granat musi być na tyle blisko aby ukazał się biały kwadrat z E . podobnie jak z pobieraniem amunicji lub reanimacją. Trzeba przyjąć odpowiednią pozycję żeby użyć interakcji co jest czasem irytujące właśnie podczas ratowania sojusznika. Czasem trzeba wstać żeby pojawiła sie ta ikonka. W bt1 była możliwość przypisania interakcji do jednego klawisza w bt V są chyba 3. można przypisać inny klawisz do otwierania drzwi a inny do reanimacji. Ja przypisałem wszystkie 3 do jednego klawisza i czasem zanim kogoś podniosę kto padł obok drzwi to najpierw je niechsąco zamykam. Sprawdź Wojtasitho przypisanie klawiszy u siebie może tam masz bład.
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    soldiersPager napisał użytkownik: »
    ..........W bt1 była możliwość przypisania interakcji do jednego klawisza w bt V są chyba 3. można przypisać inny klawisz do otwierania drzwi a inny do reanimacji.........
    Znaczy się, że otwieranie drzwi to opis w menu jako "wsiadanie i wysiadanie z pojazdu" ? A interakcja to reanimacja ?

• aPager_pl
    31 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie pamiętam zaraz sprawdzę
  • aPager_pl
    edytowano 16 styczeń
    Sory namieszałem troche. rzeczywiście jest tylko interakcja i wejscie wyjscie z pojazdu. Nie sprawdziłem dokładnie zanim napisałem powyższy post .
    Ale jakby faktycznie oddzielić otwieranie drzwi od ratowania to nie było by takich sytuacji jak na filmiku:
    Zanim mnie podniósł to zamkną drzwi :D
    Post edited by aPager_pl on
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Doświadczyłem takiego oto buga. Jakie piechur stałem bardzo blisko przy czołgu. Czołg wybuchł, a ja razem z nim. Po zreanimowaniu mnie, gra zabrała mi opcje proszenia o ammo i apteczkę, a zamiast tego miałem do wyboru opcje rozkazywania wsiadania i wysiadania z pojazdu. Czyli gra widziała mnie ciągle jakbym był w pojeździe. Nie pomagała zmiana klas i umieranie. Dopiero za kilkanaście minut wróciły mi rozkazy typowe dla piechura.

Miał ktoś podobnie?
  • Ginterospl
    7 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 14 luty
    Witam. Po aktuakizacji z 12.02 podczas gry wywala mnie do pulpitu. Ma ktoś podobnie? Gram od początku BF5 i do tej pory nie miałem problemu. Pozdro
  • Tiger_Itself
    185 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ginterospl napisał użytkownik: »
    Witam. Po aktuakizacji z 12.02 podczas gry wywala mnie do pulpitu. Ma ktoś podobnie? Gram od początku BF5 i do tej pory nie miałem problemu. Pozdro

Zobacz może to pomoże.
    Jeśli ktoś będzie miał tego typu problem, trzeba wejść w start->uruchom->"services.msc" potem trzeba znaleźć na liście "wykrywanie usług interakcyjnych", wejść w niego i poniżej "tryb uruchomienia" ustawić na wyłączony.
  • Ginterospl
    7 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Niestety nie mam na liście "wykrywanie usług interakcyjnych" ReconTigers dlaczego?
  • integro06
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 14 luty
    Też wam nie wbija osiągnięcia "służba nie drużba" z naprawą pojazdów przez wsparcie?

e: naprawy trzeba dokonać pojazdom należącym do naszej drużyny, także moje niedopatrzenie
    Post edited by integro06 on
  • OFFik
    202 postsPosty: 208Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 18 luty
    Też macie taki fajny feature, że musicie wyjść z gry po tym jak wbijecie nowy level na pojeździe (np. teraz StuG) bo inaczej nie możecie dodać nowych specjalizacji? Myślałem, że to jednorazowe jak wczoraj wbiłem 2 poziomy, ale dzisiaj powtórka z rozrywki. Fajnie :D
  • BLU1985
    46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    OFFik napisał użytkownik: »
    Też macie taki fajny feature, że musicie wyjść z gry po tym jak wbijecie nowy level na pojeździe (np. teraz StuG) bo inaczej nie możecie dodać nowych specjalizacji? Myślałem, że to jednorazowe jak wczoraj wbiłem 2 poziomy, ale dzisiaj powtórka z rozrywki. Fajnie :D

Mam coś podobnego ale na broniach. Czasem da rade podczas rozgrywki coś dokupić ze specjalizacji a jak coś się pokiełbasi to muszę wyjść z rozgrywki i dopiero kupić.
  • Kolednik91
    51 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 19 luty
    Można te ulepszenia kupować pomiędzy mapami, jak się ma te "30 sec" do kolejnej. W Czasie rozgrywki możesz wykupić sobie tylko specjalizacje z poziomu, który miałeś odblokowany przed dołączeniem do mapy.

Przynajmniej u mnie to tak działa. Jeżeli wchodzę do gry z bronią na poziomie pierwszym to w dowolnej chwili podczas trwania tej jednej mapy mogę sobie wykupić specjalizację tego pierwszego poziomu. Jeżeli jednak podczas tej jednej rozgrywki zdobędę 3 kolejne poziomy to muszę czekać do końca rundy i na zmianę mapy.
  • OFFik
    202 postsPosty: 208Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Chodziło mi to, że muszę wyłączyć całą grę, nie o kupowanie podczas przerwy między rundami :) Także jeszcze gorzej :D
  • OFFik
    Znany jest wam ten błąd o możliwości wyjechania na wstecznym ze spawnu przed rozpoczęciem rundy? :D Nie wiem czy było to od początku gry czy może weszło, z którymś z patchy.. ale psuje to nieźle grę i krew graczom :D
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To jest błąd? Myślałem, że to celowe, bo podobno jest obecne od bety. W takim razie powinni to załatać. ;) ;)
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • OFFik
    the_Aherus napisał użytkownik: »
    To jest błąd? Myślałem, że to celowe, bo podobno jest obecne od bety. W takim razie powinni to załatać. ;) ;)

Może chodziło o szybszą ucieczkę z pola walki, ale twórcy nie przewidzieli, że na wstecznym można nie tylko wyjechać poza pole gry ale też w przeciwników na ich spawnie lub na flagi xD Nie wiedziałem, że to od bety już jest. Nieźle :D
  • Kolednik91
    51 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ostatnio spotkałem się z pewnym bugiem, może ktoś z konsol-owców też to miał. Kiedy snajperem z lunetą x6 wbiegam gdzieś np. na flagę i celuję z bliska w budynek, za którego ścianą może być przeciwnik to snajperka ma takie przybliżenie, że gra przestaje uznawać ścianę za przeszkodę i włącza się wspomaganie celowania. Celownik sam podróżuje za przeciwnikiem, którego ja nie widzę.

Kilka razy tak miałem na Liniach frontu, na pogiętej stali gdy latałem w pierwszej linii z KAR98.
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy jakiś brytyjski samolot ma perka, który pozwala mu przeżyć panzerfausta? Podczas wczorajszych polowań trafiłem takowego za 45hp i gość dalej latał. Nawet zliczoło mi taką ilość obrażeń do tych super zadań, by zadać x obrażeń samolotom. Odkąd przywrócono one shot kill pierwsza taka sytuacja, a zestrzeliliśmy już całkiem sporo lotników.
    "It's not a bug. It's a feature!"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!