BF V - krótkie info

1424345474859

Komentarz

• Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Tu nie gracze są winni tylko twórcy tej gry bo wymyślają zadania z d..py, a żeby odblokować trzeba tak grać jak nam karzą.
    Sami wiecie jak jak jest, dają coś do medyka wszyscy latają medykiem, nie ma żadnych zadań to zapomnij że cię medyk podniesie ot całe DICE.

Własnie tak jak napisałeś. Stoi przy tobie d...k i nie podniesie, a jak sam oberwie to tak długo będzie czekał , aby p....ta podnieść o takiego wała. Nie jest potrzebny medyk do reanimacji wszyscy wszystkich mogą reanimować z tym, że medyk to robi szybciej.
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    MarcinHD1 napisał użytkownik: »
    Źle spojrzałeś. Jak pokazywało się 28GB to był wtedy proces sprawdzania plików gry.

Nie. To było pobieranie wiem co piszę.
  • Tiger_Itself
    Pro1OOwRyj napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    @ OFFik to jest po tej nowej aktualizacji :) Nic z tym za bardzo nie zrobią. Takie są mapy i detale na nich. No chyba, że zrobią aurę nad wrogiem. Mi to za bardzo nie przeszkadza bo zazwyczaj te leżaki to tępe dzidy. Leżą w tym samym miejscu więc łatwo ich pokarać. To tak podobnie jak u snajperów. Szkoda, ze teraz mamy możliwość wybrania dwóch tępych dzid - snajper i wsparcie z dwójnogiem.

Coś mi umknęło? Piszesz, że teraz mamy możliwość wybrania tych dwóch klas? Wcześniej też przecież można było nimi grać yyy tzn. leżeć.

Zapomnieliście , że medycy też leżą z tymi tam. Czyli mamy trzy klasy
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    ReconTigers napisał użytkownik: »
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Tu nie gracze są winni tylko twórcy tej gry bo wymyślają zadania z d..py, a żeby odblokować trzeba tak grać jak nam karzą.
    Sami wiecie jak jak jest, dają coś do medyka wszyscy latają medykiem, nie ma żadnych zadań to zapomnij że cię medyk podniesie ot całe DICE.

Własnie tak jak napisałeś. Stoi przy tobie d...k i nie podniesie, a jak sam oberwie to tak długo będzie czekał , aby p....ta podnieść o takiego wała. Nie jest potrzebny medyk do reanimacji wszyscy wszystkich mogą reanimować z tym, że medyk to robi szybciej.

Taa, jakiś czas temu stał obok mnie medyk na "Pogiętej stali" na moście i stawiał worki z piaskiem zamiast mnie podnieść. Był "2 m" ode mnie i leżałem przed nim schowany za wrakiem pojazdu także nie ryzykowałby w sumie.. zresztą i tak stawiał na widoku te worki, więc się tym nie przejmował :D
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Za to ja, grałem zawsze medykiem( na razie odpuściłem sobie BF5). Przez durne przydługie "zabawy ze strzykawką" i poświęcenie by ratować ludzi z drużyny, mam taki, a nie inny K/D. Tak trochę żal czytać te wasze wypowiedzi na temat medyków.
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Dobry medyk/cy w zespole to skarb. Są mapy gdzie gram tylko medykiem. Podnosić też trzeba umieć. Najpierw pozabijaj co trzeba, sprawdź i podnieś. Jak nie jestem pewien, że jest czysto to choć by gość leżał mi przy nogach to nie podniosę. Jak w drużynie zbierze się dobra ekipa to nie ma bata by mecz przegrać no i wyniki są zdecydowanie lepsze.
    Battlefield-V-Screenshot-2019-02-08-20-17-11-18.png Dwóch pierwszych to medycy. Te 27 tys. punktów nie wzięło się tylko z zabijania ale z przejmowania flag i reanimacji dydków. Reszta jak widać guano robiła.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    ja grając medykiem staram się ratować jak mogę, czasem (niestety) nie patrząc na zagrożenie od razu ratuje - wiem ze źle robię bo najlepiej się najpierw upewnić ze nie ma w pobliżu wroga. Cóż, przynajmniej nie olewam towarzyszy ;)

Denerwuje mnie tez to ze gdy ratuje jednego z naszych to widze jak pozostali z drużyny zamiast osłaniać itd. to patrząc jak ja reanimuje 😂😂
  • Tiger_Itself
    BF5 od premiery to dalej jest beta. Ciągłe mieszanie , a to taki tryb gry, a to sraki. EA i DICE to to samo , albo zamawiam grę i ma być taki , a nie inny tryb gry i tak to ma wyglądać , a nie inaczej. zero zmian w ustawieniach gry. Tu coś się zmieni , a tu s....li. I tak w koło , a już mamy 5 miesiąc od premiery i dalej ta beta trwa.
    A medyk jak masz gościa przy sobie to podnieś go , a nie sam walczysz będzie co najmniej dwóch do walki. Trafisz na przeciwny zespół zgrany to takiego utrzymasz się sam. I nie będziesz pierwszy na liście.
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Myrasz napisał użytkownik: »
    Po prostu jestem przyzwyczajony do BF1 i wielu innych - starszych gier, w których trzeba było się wysilić, żeby kogoś zabić, a nie pyrgać po 3 strzały. Może też jestem bardziej wymagający, a teraz tak upraszczają te wszystkie gry do przesady.
    Nie wiem jak można mieć problem z zabiciem kogoś jeśli TTK wymaga więcej strzałów? 1-2 headshoty i gość leży, ale trzeba się wysilić, a nie 3 strzały w stopę i nara. Kiedyś to było na porządku dziennym i jak nie chciałeś być bity w grach online to albo wyćwiczyłeś rękę, albo dostawałeś po doopie. Nawet w tym BFie jeśli trafi się ktoś lepszy to od razu to wyzywają od haxów, a gość ma po prostu tego skilla które te gówniako-ameby mieć nie będą.

Z tym przyzwyczajeniem to kolega już raczej przesadził , a co zaś tyczy się starszych BF to jak ktoś miał jaja i chęć to grał Hardkora a nie podskakiwał i udawał że go nie można trafić w normalu
  • Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Tiger_Itself napisał użytkownik: »
    BF5 od premiery to dalej jest beta. Ciągłe mieszanie , a to taki tryb gry, a to sraki. EA i DICE to to samo , albo zamawiam grę i ma być taki , a nie inny tryb gry i tak to ma wyglądać , a nie inaczej. zero zmian w ustawieniach gry. Tu coś się zmieni , a tu s....li. I tak w koło , a już mamy 5 miesiąc od premiery i dalej ta beta trwa.
    A medyk jak masz gościa przy sobie to podnieś go , a nie sam walczysz będzie co najmniej dwóch do walki. Trafisz na przeciwny zespół zgrany to takiego utrzymasz się sam. I nie będziesz pierwszy na liście.

Cześć, nie wiem po co cała ta spina. Skoro uważasz, że masz aż taką siłę przebicia to skieruj swoje roszczenia do EA/DICE bezpośrednio, i napisz nam proszę na forum co z tego wyszło.

A co do medyka. Uważasz, że jego świętym obowiązkiem jest podniesienie ciebie jak tylko padniesz? Sanitariusz w pierwszej kolejności powinien się upewnić, że może ciebie zreanimować a dopiero później przejść do rzeczy. Jeżeli padniesz ty a później gościu, który ślepo rzucił się żeby ciebie podnieść to najmniej ty stracisz. Najwięcej ten medyk oraz team, który np. straci dwóch ludzi zamiast jednego na fladze.

Grę tworzą ludzie, którzy w nią grają. A jeżeli ci ludzie nie będą myśleć to gra nigdy nie będzie miała taktyki w sobie.
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    xxxxxx

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Jeej, helikoptery.
    Fajna rzecz.

Teraz przynajmniej działa przeciwlotnicze będą miały szansę z jakimś latającym obiektem. :)
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Ciekawe czy dadzą odrzutowce ? Toć były.
  • Kolednik91
    @SkyZeWonsem Na facebooku było info, że ktoś znalazł właśnie w plikach gry takie nazwy jak:

"Helicopter (yep!)
    StaffCar
    SportsCar
    Schimmwagon
    PickUpTruck
    Tractor (probably the famous "MH101ctor" mentioned above and seen in the mini teaser)"

Dodatkowo poniżej trailer z BF:1942 Secret weapon of WWII dla nostalgii :)

• SkyZeWonsem
    Pamiętam ale wolałbym coś bardziej przyziemnego jak Gloster Meteor i ME 262. Tak bardziej co faktycznie było :) Był jeszcze jakiś bombowiec ale nie pamiętam jaki.
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Ten??
    81ab82ca-9344-4ca3-aba2-7503ca8caca5.jpg

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    O ten :)
  • Kolednik91
    Zauważyliście może jak gra wyśmienicie poradziła sobie z problemem słabej widoczności graczy w przestrzeni? Według mnie dodanie czerwonej kurtki do ciuchów było strzałem w dziesiątkę. Teraz widzę wrogów z drugiej strony mapy.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Firestorm intro tutorial
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.