Problemy/bugi

16791112

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    251 postsPosty: 277Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Tiger_Itself napisał użytkownik: »
    Meble zakupione do mieszkania też po zakupie modyfikujesz? nie.

Ostatnio kupiłem meble do łazienki, i musiałem zmodyfikować szafkę pod umywalkę bo mi odpływ przeszkadzał w domykaniu szuflady.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • JanTwardy
    172 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 7 marzec
    @Myrasz podobne problemy mialem w V. Nawet kupilem druga, nowa myszke G502 :) Problem dalej pozostal. Duzo szukalem na ten temat, ogolnie ludzie maja podobne problemy pod windows 10. U mnie to tak wygladalo jak by myszka sie "przyklejala" do podkladki i leniwie, wolno chodzila.

W ustawieniach Logitecha mialem jakas inna podkladke ustawiona, zmiana na standardowa chyba rozwiazala problem. W ustawieniach zawansowanych mysz BFV tez sie bawilem troche. Ogolnie podnioslem nieco czulosc w grze.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    1250 postsPosty: 1,263Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A może to wina podkładek ? ;)
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @JanTwardy jeżeli w opcjach logitech masz przypisana podkładkę logitech to mogą myć mikro przyciecia
    Ja tak miałem, zmieniłem na,, inna podkładka,, i działa świetnie

G903 i podkładka logitech
    Swoją g503 też wymieniłem bo myślałem że to wina myszy

Sprawdź ustawienia sensor do podkładka
  • Myrasz
    89 postsPosty: 90Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 7 marzec
    Wybaczcie, że może zadam głupie pytanie, ale myszkę mam od wczoraj i jest to mój pierwszy Logitech - gdzie znajdę opcję ustawienia podkładki? Używam Logitech Gaming Software.
    Wczoraj ustawiłem sobie częstotliwość 250 MHz, przy DPI 1000 - problem do tej pory nie wystąpił.

PS. Wszystkie myszki były testowane na tej samej podkładce - Modecom Volcano(ta szeroka).
  • JanTwardy
    172 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 7 marzec
    Zle ustawienia w LGS napewno moga powodowac problemy ale przypomnialem sobie ze wylaczalem calkowicie LGS i w Windows na pulpicie dalej byl problem. Mysle ze to kwestia Win 10.

@Myrasz odpal LGS czwarta ikona na prawo na dole od ikonki domku - Ustawianie powierzchni.

Ja jeszcze robilem to https://windowsreport.com/mouse-lag-windows-10/ polecam tez przelaczyc na inne wejscie usb.

Problem zostal rozwiazany co dokladnie pomoglo nie wiem.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Myrasz
    @JanTwardy pod czwartą ikonką mam tylko mapę termiczną naciśnięć klawiszy. Nigdzie nie odnajduję Ustawień Powierzchni. Może po prostu ta myszka tego nie obsługuje, stąd brak takiej opcji w ustawieniach?
    QRF7oed.jpg
  • JanTwardy
    @Myrasz albo nie obsluguje albo zrob aktualizacje LGS.
  • Myrasz
    Ściągnąłem wczoraj najnowszą wersję. To tania myszka, nie sądzę, żeby obsługiwała takie bajery. Kupiłem ze względu na jej rozmiar - jest dla mnie wygodniejsza w FPSach. Możemy na tą chwilę skończyć temat myszki, bo radzi sobie dobrze, na wcześniej wspomnianych MHz & DPI i wrócić do bugów.

Co ostatnio wzmogło u mnie wqrw na tą grę? To, że gram sobie przez jeden wieczór jedną klasą - w siłach osi i aliantów - następnego dnia wchodząc do gry i mając z tyłu głowy, że grałem dzień wcześniej, np. medykiem, tym medykiem będę grał dalej. Ale nieee. Wchodzę do gry postacią, którą grałem tydzień wcześniej, np. snajperem. Pytam się jak? Czy ta denna gra zapamiętuje wybraną klasę do mapy/trybu gry, czy do ostatnio używanych postaci?
    W BF1 nie było problemu - wczoraj grałem medykiem, dzisiaj bez patrzenia również gram medykiem. A w BFV oczywiście problem. Do szału mnie to doprowadza. Ostatnio coraz częściej i mam wrażenie, że wcześniej jako tako to działało, tylko przy którejś aktualizacji oczywiście popsuli.
  • SkyZeWonsem
    1250 postsPosty: 1,263Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 8 marzec
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Mysle ze to kwestia Win 10.
    Ja bym jednak szukał winy w myszce. Siedzę na W10 i to o czym piszecie nigdy mnie nie spotkało. Myszka co prawda inna no ale jak by winada za tym stała to sporo ludzi by narzekało.

Edit.
    Sorki. Coś jednak jest na rzeczy z tym Windows https://www.purepc.pl/technologia/aktualizacja_windows_10_powoduje_problemy_z_wydajnoscia_gier
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • Myrasz
    W Windowsie nie mam problemów z myszką. Żadną z tych testowanych. Problem tylko występuje w grze... jednej. Wczoraj trochę dłużej pograłem i mimo ustawień 250 MHz i 1000 DPI w którymś momencie, na krótko zaczęło przycinać myszkę. Potem znowu OK. Może rzeczywiście Microsoft ma coś na sumieniu.
  • Wojtasinho27
    139 postsPosty: 142Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Sytuacja sprzed chwili - wróg mnie zabił w efekcie czego moje truchło wpadło do wody (Rotterdam, bulwary), pojawiła się mapa wyboru spawnpointu więc wybrałem sobie żołnierza i nagle mnie cofnęło do mojego truchła leżącego w wodzie......i tu się zglitczowało ponownie bo nie mogłem juz nic zrobić (zero wykrwawienia się, zero pomocy itd.).....więc ESC i szukam gdzie by tu się jakoś zrespić czy cos i kolejny glicz, tym razem utknąłem w menu gdzie zazwyczaj widać naszą druzynę (hangar czy cos) i tak sobie czekałem aż sie mecz skończy (wróg przegrywał i pozostało mu ponad 70 ludzi).
  • Your3vilTwin
    1451 postsPosty: 1,483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Też to miałem. Jakiś narwany medyk podnosił mnie pod lufą czołgu. Jak nam przy....solił z odłamkowego to już tylko pozostało podziwianie menu albo Alt-F4. "Redeploy" oczywiście nie reagowało...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    edytowano 9 marzec
    Znalazłem dziwny bug i dziwię sie, że nikt nigdy o tym nie wspomniał choć każdy to non stop widzi.
    Battlefield-V-Screenshot-2019-03-09-08-46-06-01.png
    01.png
    02.png
    niech ktoś mi powie, ze te palce są normalne :/ W ogóle te dłonie są dziwne. Spójrzcie na moją lewą dłoń na lufie. Jak bym grał na gitarze no i same palce też dziwne. Ja pierdziu. Co oni zrobili z tym BF-em. To już przegięcie.
    E.T..jpg
  • Myrasz
    edytowano 9 marzec
    Widziałem to, zaśmiałem się i olałem temat. A patrz na medyka z thomsonem ze standardowym wylotem z lufy - gdyby chciał przerwać ogień, wystarczy kciukiem zatkać wylot z lufy ;)
    gtXruTo.jpg
  • soldiersPager
    26 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale o co chodzi? Że palec nie jest na spuśćie? Palec na spuście może być tylko podczas strzelania. Twórcy zadbali o bezpieczeństwo kompanów.
  • Your3vilTwin
    1451 postsPosty: 1,483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 9 marzec
    Właśnie, BHP przede wszystkim... Może ktoś ma kompleksy. Gdzieś na pudelku kiedyś czytałem, że długość palcy jest powiązana z długością przyrodzenia.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Spotkał się ktoś kiedyś z dodatkowym naliczeniem zginięcia pod koniec rundy? Jakiś czas temu przyuważyłem, że na końcowym ekranie dostaję w prezencie dodatkową śmierć. Trafiła się nawet sytuacja, gdzie rozegrałem całą grę w czołgu, nie wychodząc z niego, kończąc rundę z 0 (zerowym) bilansem śmierci, po czym na tablicy wyników ekstra 1 zgon. Dostałem też super prezent grając dogrywkę Final Stand w Wielkich Operacjach. Jako jedyny miałem na koncie dwie śmierci :(
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • SkyZeWonsem
    Kiedyś tam bylo, że jak na koniec poprzedniej rundy zginąłeś to ta śmierć przechodziła do następnej.
  • Myrasz
    Na to nie zwróciłem uwagi, ale na pewno teraz jest tak, że jak w końcówce rundy leżysz niepodniesiony przez medyka, to na koniec dolicza to jako zgon. Wcześniej pamiętam, że tak nie było. Zerknę jutro z tym "gratisowym".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!