BF V - krótkie info

1434446484959

Komentarz

• JanTwardy
    184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member
    edytowano marzec 2019
    @TheGhartan dzieki za filmik. Do mnie nie przemawia. Jakos czajenia sie w chatce czy w krzakach, szukanie broni po mapie nie to co oczekuje od BFa ale rozumiem ,ze komus moze sie podobac.

Gralem wlasnie Rush, calkiem niezly. Swietnie sie bawilem grajac Squad Conquest. Nie rozumiem czemu daja tylko na orkreslony czas a ten BR na stale.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Kolednik91 napisał użytkownik: »
    Tiger_Itself napisał użytkownik: »
    BF5 od premiery to dalej jest beta. Ciągłe mieszanie , a to taki tryb gry, a to sraki. EA i DICE to to samo , albo zamawiam grę i ma być taki , a nie inny tryb gry i tak to ma wyglądać , a nie inaczej. zero zmian w ustawieniach gry. Tu coś się zmieni , a tu s....li. I tak w koło , a już mamy 5 miesiąc od premiery i dalej ta beta trwa.
    A medyk jak masz gościa przy sobie to podnieś go , a nie sam walczysz będzie co najmniej dwóch do walki. Trafisz na przeciwny zespół zgrany to takiego utrzymasz się sam. I nie będziesz pierwszy na liście.

Cześć, nie wiem po co cała ta spina. Skoro uważasz, że masz aż taką siłę przebicia to skieruj swoje roszczenia do EA/DICE bezpośrednio, i napisz nam proszę na forum co z tego wyszło.

A co do medyka. Uważasz, że jego świętym obowiązkiem jest podniesienie ciebie jak tylko padniesz? Sanitariusz w pierwszej kolejności powinien się upewnić, że może ciebie zreanimować a dopiero później przejść do rzeczy. Jeżeli padniesz ty a później gościu, który ślepo rzucił się żeby ciebie podnieść to najmniej ty stracisz. Najwięcej ten medyk oraz team, który np. straci dwóch ludzi zamiast jednego na fladze.
    Grę tworzą ludzie, którzy w nią grają. A jeżeli ci ludzie nie będą myśleć to gra nigdy nie będzie miała taktyki w sobie.

Tylko po części biorą udział Ci co są przy projekcie tworzenia, a cała reszta ma co innego do zadania. Znowu inni decydują jak ma ostatecznie wyglądać i jak ją dobrze sprzedać.
    W grze powinien być edytor projektowania , abyś mógł stworzyć po swojemu na danej mapie jak ma to według ciebie wyglądać . To se byś sam przetestował i wysłał do zatwierdzenia. Np. w GTA mamy taki edytor, gdzie tworzysz wg. swojego upodobania plan i udostępniasz dla Rockstar, a oni dla wszystkich. Wtedy ty jesteś oceniany przez innych i wiesz co masz źle zrobione lub dobrze.
    Jeżeli grasz z znajomymi to gra się inaczej w tym samym zespole, a inaczej jeśli grasz z przypadkowymi graczami.
    Dlatego proponuję , abyś sam zagrał na przypadkowej mapie bez znajomych i wyciągnął wnioski z rozgrywki jak się grało.
    Grę tworzą ludzie, którzy grają na danej mapie, a scenariusz sam się pisze.
  • Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Tiger_Itself napisał użytkownik: »

Tylko po części biorą udział Ci co są przy projekcie tworzenia, a cała reszta ma co innego do zadania. Znowu inni decydują jak ma ostatecznie wyglądać i jak ją dobrze sprzedać.
    W grze powinien być edytor projektowania , abyś mógł stworzyć po swojemu na danej mapie jak ma to według ciebie wyglądać . To se byś sam przetestował i wysłał do zatwierdzenia. Np. w GTA mamy taki edytor, gdzie tworzysz wg. swojego upodobania plan i udostępniasz dla Rockstar, a oni dla wszystkich. Wtedy ty jesteś oceniany przez innych i wiesz co masz źle zrobione lub dobrze.
    Jeżeli grasz z znajomymi to gra się inaczej w tym samym zespole, a inaczej jeśli grasz z przypadkowymi graczami.
    Dlatego proponuję , abyś sam zagrał na przypadkowej mapie bez znajomych i wyciągnął wnioski z rozgrywki jak się grało.

Chaos Tygrysku,
    żeby dojść do meritum musiałem troszeczkę usunąć z cytowania cytatu. Na początku myślałem, że po prostu mnie cytujesz bo mój przekaz uderzył do ciebie i chcesz się nim podzielić z resztą tej wspaniałej społeczności gdzie każdy jest starym wyjadaczem w BFa (No może nie takim weteranem, żeby zaczynać przygodę od Bad Company ale ciągle się uczymy ;) ), i naprawdę poczułem się zaszczycony. Niestety tak się nie stało. :( Moja wiadomość uderzyła do ciebie ale niestety nie przyjąłeś jej na klatę i temat się nie skończył.
    - Przyznam się bez bicia. Po całym dniu tabelek, nie mam głowy do tego żeby przetłumaczyć to zdanie. Google translator też mi nie pomógł.
    W grze powinien być edytor projektowania , abyś mógł stworzyć po swojemu na danej mapie jak ma to według ciebie wyglądać . To se byś sam przetestował i wysłał do zatwierdzenia.
    -- pamiętam takie coś, było w call of duty 1 a nawet w Arden Assault. Pamiętam była mapa, która imitowała taki wielki pokój a my byliśmy małymi marcepanowymi żołnierzykami z wielkimi armatkami, które zabijały na strzała. Tylko po co tu takie coś? Ta gra posiada rankingi statystyki. W grze gdzie są mody takie rzeczy można łatwo nagiąć. Druga sprawa to to, że te poziomy są kreowane przez projektantów. Może w battlefieldzie nie ma map z dużych i znanych operacji wojennych ale na litość Boską te mapy są są robione tak żeby odzwierciedlać jakiś teren i wbić się w klimat. GTA to sandbox, w którym możesz bodajże znaleźć ufo. Tutaj ludzie mieli problem ponieważ kobiety były na trailerze.
    Np. w GTA mamy...
    Właśnie w tym jest problem, bo ty nie wiesz czego szukasz. Zajrzałem na profil twojego plutonu i zauważyłem, że jego opis składa się z dwóch części. Pierwsza informuje o tym z jakich części składa się zBattlefield, i że większość z nich była słaba. Druga wyskakuje jak filip z konopi o GTA, i że jest fajnie.

I wreszcie ostatnie:
    - Bo jest jasne, że cały czas spędzony na grze spędziłem z moją wesołą gromadką. Jeżeli grasz z przypadkowymi ludźmi to proponuję Ci włączyć VOIPa i spróbować się z nimi dogadać. A jeżeli nie odpowiadają ci pod względem personalnym oraz fonetycznym to zmienić drużynę. No chyba, że mamy tu do czynienia z zagorzałym leżakiem nie wpływającym na przebieg rozgrywki i czekającym na tą zagubioną owieczkę, którą można zastrzelić.

To chyba wszystko. Mam nadzieję, że temat możemy zakończyć. :)
    Pozdrawiam,
    Kolednik
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Panowie, proponuję abyście przenieśli się na wiadomości prywatne.
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    @Kolednik91 bez komentarza do tego co napisałeś . Tobie wystarczy dodać śmigłowiec w BF5 i jesteś szczęśliwy gracz. A nie widzisz , że bierzesz udział w testach bf5 i to dawno po premierze. Widzisz, że dodają tryb drużynowy, a potem go zabierają, a teraz szturm, a zaraz go nie będzie. Zamiast wstawić to wszystko do menu rozgrywek i wybierasz sobie w co grasz, a teraz co masz to co ci udostępnią bo tak twórcy zdecydowali, czy gracze? A co cię interesuje mój pluton? Już ci napisałem, abyś sam zagrał bez znajomych bo w tedy zobaczysz prawdziwą grę.
    @Myrasz masz rację to nie ma sensu.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Ja tylko dodam od siebie. Sensu ta V nie ma od Alfy a właściwie od zapowiedzi. Premiera gry tylko to potwierdziła. Chciałbym napisać: Dziwię się, że "społeczność" aż w marcu zatrybiła, że z BF-em jest coś nie tak. No ale się nie dziwię.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Mnie się zamysł Firestorm podoba. Nie mogę się doczekać. Będą dwie gry w jednej.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Z jedną gra nie mogą sobie poradzić, a dwie? To dopiero będzie
  • Tiger_Itself
    I oto im chodzi byśmy testowali kolejny dodatek. A ten tryb wcale nie przypadnie do gustu wielu z was naprawdę sami się przekonacie.
    https://spidersweb.pl/2019/03/battlefield-v-battle-royale-firestorm.html
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Kolejna promocja na coś do wszystkiego. Można nabyć to w cenie 79-119 zł w zależności od platformy i wersji w Euro RTV AGD.
    Ale pamiętajcie że jeżeli dostaniecie kiedykolwiek bana to nie liczcie na pomoc EA...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Dubelek

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Emejzing
    ,, Jakby ten tryb był dostępny na premierę to bfv odniósłby wielki sukces,,

Traktor ciagnacy działo? Tak szybko :)
    Brakuje mu w felgach ostrzy (tak jak to miało miejsce w filmie gladiator, gdzie kwadryga była wyposażona w takie bajery) :)
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Emejzing
    niedowiarek

Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Chyba jeden z lepszych filmików jakie DICE wypuściło do V. Newet bywa śmieszny. Ostatni teatr też im wyszedł. Nastawiony na TP. Oby więcej takich.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • xF_JanKiller
    Dobry filmik z traktorem :) na rozluźnienie
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Dubelek
    No fajny ten trailerek, teraz już wiadomo dlaczego BFV nie ma Premium i jest tak wykastrowany, wszystkie środki i zasoby rzucono w Firestorm.

• Tiger_Itself
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Emejzing
    niedowiarek

Tylko w polsze do 25, a inni 80. Tak jest naprawdę
  • Tiger_Itself
    Coś poszło nie tak bo EA robi wyprzedaż gier od 50 do 80%. Gdyby były dobrze zrobione to by się trzymały ceny, a tak nie jest. Skoro bf5 jest po 125zł to jak jest jego rzeczywista cena ? 80 zł pewnie. A inne jak bf1 - 35, bf4, bf3 - 15.
  • Your3vilTwin
    Jacek pogrywa w Firestorm.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.