Latanie samolotami na pc.horror?

VXBronsonXV
237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam.

1.chciałbym zapytać o jakieś porady dotyczące latania samolotami na klawiaturze.Ja używam standardowych ustawień(wsad+ strzałki.)
2.jakim cudem przeciwnik lecący z naprzeciwka na mnie robi praktycznie w miejscu 180 i jest na moim ogonie.Ja żeby zawrócić zmniejszam ciąg+przechył+skręt ale i tak promień jest ogromny.

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    1. Rozumiem że grasz tylko na klawie? Jak tak to zdecydowanie lepiej jest klawiatura + myszka.
    2. Osobiście nie widziałem żeby ktoś zrobił nawrót 180 prawie w miejscu ale to może mieć związek ze specjalizacjami. BF 109 ma ulepszone powierzchnie sterowe a Spitfire ma doładowanie. Jak duża jest różnica w praktyce to za bardzo nie wiem bo dopiero mam 2 poziom na myśliwcach.
  • Myrasz
    112 postsPosty: 113Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 10 marzec
    Przez to sterowanie (klawiatura + mysz), darowałem sobie spokój w zabawę samolotami. A w teatrach akurat dają dwa...
  • Wojtasinho27
    214 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie jest tak źle :) Mnie bardziej denerwuje kamera i jej "baunce'owanie" jeśli wiecie co mam na myśli.

Poza tym aby łatwiej sterować to najlepiej ustawić w myszce dpi 4000 i większe aby łatwiej i szybciej np skręcać itd.
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No i na spację dziób w górę lub dół. Wszystko zależy jak mamy ustawione sterowanie.
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    1. Rozumiem że grasz tylko na klawie? Jak tak to zdecydowanie lepiej jest klawiatura + myszka.
    2. Osobiście nie widziałem żeby ktoś zrobił nawrót 180 prawie w miejscu ale to może mieć związek ze specjalizacjami. BF 109 ma ulepszone powierzchnie sterowe a Spitfire ma doładowanie. Jak duża jest różnica w praktyce to za bardzo nie wiem bo dopiero mam 2 poziom na myśliwcach.

jak możesz to sprecyzuj co przypisać na myszce.
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    No i na spację dziób w górę lub dół. Wszystko zależy jak mamy ustawione sterowanie.

słyszałem o tym na paru forach.dlaczego akurat spacja na to-tego nie rozumiem.ja na spacji standardowo jak było mam "fire"
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To przypisz inny klawisz. Co za różnica.
  • _SamoZuoooo_
    278 postsPosty: 306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    2.jakim cudem przeciwnik lecący z naprzeciwka na mnie robi praktycznie w miejscu 180 i jest na moim ogonie.Ja żeby zawrócić zmniejszam ciąg+przechył+skręt ale i tak promień jest ogromny.

Może po prostu nie grają na klawiaturze tylko padem/joyem
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Kolednik91
    65 postsPosty: 66Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Może po prostu potrafi używać przepustnicy. W BF4, jeżeli chciało się latać to latało się na Joyach i takie samoloty potrafiły właśnie robić różne akrobacje.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kolednik91 napisał użytkownik: »
    Może po prostu potrafi używać przepustnicy. W BF4, jeżeli chciało się latać to latało się na Joyach i takie samoloty potrafiły właśnie robić różne akrobacje.

klawiatura i gryzoń w BF4 też dają rade. Zaryzykuje stwierdzenie że większość prosów zasuwa na klawie i gryzoniu więc nie sugeruj że Joy w BF4 czy BF3 to podstawa.
  • ChaosIsMyMaster
    edytowano 11 marzec
    @VXBronsonXV

Aktualnie na myszce mam skręt w lewo/prawo, na bocznych przyciskach otw./zam. przepustnicy. Prawy klawisz to zoom w kokpicie ale zaznaczam że mam G502 i ten gryzoń ma dla mnie tę zaletę że nie musze odrywać kciuka od mychy jeśli chcę używać bocznych przycisków, nie odrywam też dłoni od mychy. Ustaw tak sobie żebyś nie uprawiał gimnastyki na myszce bo to sensu nie ma.

• Kolednik91
    65 postsPosty: 66Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie sugeruję, że to podstawa ponieważ od dawna nie gram w te części. Stwierdzam co widziałem grając.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!