BF V - krótkie info

1454648505159

Komentarz

• Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Burza ognia. To jest Apex Legends , czyli macie hardcore. A po giwery trzeba latać i zbierać, a przy okazji natkniecie się na leżaków. Którzy tylko na to czekają , aby was wyeliminować z gry. I tutaj nie ma już mowy o odrodzeniu się ponownym. Trzeba od nowa grać lipa lipa .
    Na długo zapamiętacie ten tryb i na pewno zostanie mocno skrytykowany.
  • Hun-Gurrr
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 10 Member
    Pograłem chwilę i straciłem chwilę. Totalny niewypał ten tryb, tak jak i cała ta nieszczęsna część BFa.
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Zupełnie ignorujesz fakt, że skoro trzeba trafić większą ilością kulek tzn. że musisz lepiej strzelać.
    Tylko pamiętaj, że każda broń posiada ograniczoną ilość w magazynku. Przy krótszym TTK ubijesz na jednym magazynku więcej czy mniej ?

Podałem przykład APEX, gdzie praktycznie nie zdarza się zabić jednego gościa jednym magazynkiem (18 pestek w podstawowym magazynku, a 15 musisz trafić, żeby zabić). W ogóle to nie przeszkadza, bo może nosić więcej ammo.
    Przecież to znaczy, że ma mniejszą szansę go ubić, bo nie wystarczy się odwrócić i wystrzelić na oślep 3-4 kulki, tylko gość będzie musiał trafić go aż 9-12.
    Na oślep to żadne TTK nie pomoże.

Jeśli ktoś ma celność 10% na broni, tzn. że bardzo kiepsko strzela. Jeśli trafi 3 na 30 kulek, to Cię zabije i nie ma znaczenia, że 27 nie trafił. Umarłeś.

Sprawdzałem Twoje staty, żeby wiedzieć, czy jest sens z Tobą dyskutować.
    Tylko jakie to ma znaczenie przy dyskusji o TTK ? Co do stat to zawsze jest najważniejszy TP. Nic więcej. Jak to jest to reszta sama przyjdzie.

Dla mnie ma kluczowe znaczenie, bo już kilka razy wchodziłem w polemikę z ludkami, którzy mieli przegrane 5 godz i KDR poniżej 1.0. Nie ufam takim.

Wyrzyk w tej materi nie masz racji , i wiesz o czym piszę leżak leżakiem a jak grasz drużynowo to zawsze cię kolega podniesie zabijając wcześniej twojego leżaka , a co do K/D to sam sobie odpowiedziałeś na swoje wcześniejsze pytanie dlaczego w tej grze jest tyle leżaków , bo większość gra dla tego waszego K/D a nie dla frajdy a już tym bardziej dla drużyny
  • VXBronsonXV
    241 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 272 Member
    edytowano 27 marzec
    firestorm.pięknie zmarnowany czas.startuje z nożem i tylko dlatego że jakiś gość podniósł karabin 3 sekundy przede mną ginę w ciągu pierwszej minuty.
    Post edited by VXBronsonXV on
  • SylwesterSpalony
    266 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Moderator
    @VXBronsonXV
    Niestety.. tu cię zmartwię na tym polega ten tryb :) kto szybszy ten wygrywa, ja na start nawet noża bym nie dawał ale to tylko moja uwaga.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Myrasz
    117 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 118 Member
    edytowano 25 marzec
    Firestorm - nie dla mnie ta zabawa. Jeszcze więcej fartu i kampy niż to warte. K/D w okolicach 0.1 wygrywają całość :D To taki tryb dla początkujących
  • LM_Wyrzysk
    432 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 436 Member
    @69Trojak na leżąco w bfie nie zrobisz dobrego kd.

@Myrasz duuuuużo mniej leżenie jest, niż na takim Podboju, czy innej Dominacji. Ludki zmuszone są do przemieszczania niemal cały czas i szukania lootu.

@PsychoPunk77 poczuj ten klimat:
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Delikatnie mówiąc szlag mnie trochę trafia że przez takie coś jest mniej map w podstawce. Wolałbym dobrze zrobione mapy pod Rush niż to.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    PsychoPunk77 napisał użytkownik: »
    Nie rozumiem fenomenu battle royal. Takie g......o zastąpiło rush i inne dobre pomysły. Mam nadzieję że kiedyś DICE wróci do korzeni, bo jak na razie to BF jest porażką
    DICE nigdzie nie wróci, jest własnością EA i jedyne co może to upaść albo zostać sprzedane. Battle Royale - tryb survivalowy znany z wielu gier, żadna nowość ale dzięki Teletubisiom ( Fortnite ), które okazały się fenomenem ( też tego nie rozumiem - takie czasy - taki klimat ), inni deweloperzy też próbują wrzucać ten tryb licząc na podobny sukces i dużo hajsu.
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Delikatnie mówiąc szlag mnie trochę trafia że przez takie coś jest mniej map w podstawce. Wolałbym dobrze zrobione mapy pod Rush niż to.
    Jaki jest ten tryb każdy widzi, jedni pokochają inni znienawidzą, bez zgranej ekipy z komunikacją głosową nie ma co marzyć o jakiś wynikach - kilkanaście minut biegania, skradania, zbierania i leżysz. Nie byłoby problemu, tryb jak każdy inny, gdyby nie właśnie wykastrowana zawartość podstawki BFa oraz brak Premium, no ale coś za coś.
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
  • Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    edytowano 26 marzec
    @JanKiller69
    Pamiętasz tych kolesi z DICE z którymi graliśmy? Wcale bym się nie zdziwił, że to prawda...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Z opisu raczej wnioskuję, że dostał #standardowybanzdupy za posiadanie legalnego programu, który FF uznał za czit.
  • Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    edytowano 26 marzec
    I zaczyna się wycofywanie z obietnic... O przeciąganiu truposzy można zapomnieć...
    zxr400gguao21.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=676c1ab4396764e6cf948e5191b7209d8302cfb5

ŻRÓDŁO

Następne w kolejce pewnie awaryjne lądowania...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    181 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 194 Member

@Myrasz duuuuużo mniej leżenie jest, niż na takim Podboju, czy innej Dominacji. Ludki zmuszone są do przemieszczania niemal cały czas i szukania lootu.

Ta...po byku... w przerwie jak koncza kampic w jednym domku i ida do drugiego. Akcja na calego.

Dawno wiekszych glupot tu nie widzialem.

Wszystko sprowadza sie do gracza kampic czy grac zespolowo mozna wszedzie. Nie przypisywal bym tego do trybu ale BR byl by na samym koncu.

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    A z wieści nieco smutniejszych to EA w najbliższym czasie zamierza wywalić z pracy 350 osób. W większości z oddziałów firmy w Rosji i Japonii. Ciekawe czy dotknie to też naszego rodzimego oddziału. Nie zazdroszczę pracodawcy...

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Myślę że wzięli do serca słowa,,jak wa się nie podoba, nie kupujcie gry,,
    Tylko nie były skierowane do dnich :)
    Zagrałem 10 min BR
    I jak ktoś trafnie zauważył, mamy się uczyć grania na nowo, bo karabiny nie mają naszych perek...
    No i jakoś tryb nie zrobił na mnie wrażenia

Ja chce szturm, podbój drużynowy
    Ale to marzenie ściętej głowy
  • LM_Wyrzysk
    432 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 436 Member
    JanTwardy napisał użytkownik: »

Ta...po byku... w przerwie jak koncza kampic w jednym domku i ida do drugiego. Akcja na calego.

Dawno wiekszych glupot tu nie widzialem.

Wszystko sprowadza sie do gracza kampic czy grac zespolowo mozna wszedzie. Nie przypisywal bym tego do trybu ale BR byl by na samym koncu.

Pisałem głównie o wariancie drużynowym. Zazwyczaj jest tak, że pushujemy, albo ktoś nas pushuje i jest ciekawie. Możliwe, że w trybie pojedynczym wygląda to inaczej - za mało grałem, żeby ocenić.
    Zresztą na tle konkurencji, to i Firestorm pod względem kamperów i tak wypada bajecznie. Co odpaliłem takie PUBG, to kończyło się tak:

• Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    A z wieści nieco smutniejszych to EA w najbliższym czasie zamierza wywalić z pracy 350 osób. W większości z oddziałów firmy w Rosji i Japonii. Ciekawe czy dotknie to też naszego rodzimego oddziału. Nie zazdroszczę pracodawcy...

Jak tak dalej będą robić tą grę to pozostałe studia też pa pa . A to jest wina właśnie głupiego myślenia pracodawcy i jemu podobnych ludzi. Którzy myślą tylko kasą , a nie jakością . A jak masz dobry produkt to i masz kasę. Bardzo dobrze bo to już nie jest BF, a coś tam podobnego do Apex itp.. W ogóle to nie słuchają opinii ludzi, tylko robią to pod siebie tą grę. A mówią , że słuchają , a ja mówię, że ściemniają i to ostro. Przecież można ustawić te tryby na stałe, a nie dziś taki , a jutro taki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!