BF V - krótkie info

14749515253

Komentarz

• JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 28 marzec

Od 20 sec do 2 min - Super pokazuje jak toczy sie akcja w trybach BR.

Dla mnie najmniej skilowy, najbardziej noobski tryb gry jaki byl w FPSach. Lepiej golebiem latac... A wygrac runde mozna majac 2 kile, nawet i 1. Mistrzostwo kampy, nowy poziom kampienia.

Akcja ,ze hej....
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale w czym masz Twardy problem. Ja tam uwielbiam oglądać takie filmiki. Zasiadając sprawdzam sobie autora. I już wiem że na sam koniec będę mógł się spodziewać tekstu w stylu "to będzie wielka gra, gra dająca dużo zabawy, na silniku BFV, jest taka dobra, jakim cudem konkurencja będzie w stanie przy tym przetrwać/wytrwać". No przecież nie może być inaczej skoro się jest "gejm czendżerem"...

A co do samego trybu to taka jest jego specyfika. Dlatego nigdy nie jestem w stanie w żadnej z tych gier spędzić więcej niż 10 rund. Ale potrafię docenić dobrą grę i uważam, że w przypadku Apexa twórcy odwalili kawał naprawdę dobrej roboty. A BF? No cóż. Dziś jest a za miesiąc max dwa przy tym trybie zostanie garstka ludzi. Nie ma tutaj nic (poza pojazdami które w zależności od sytuacji mogą być odebrane na plus lub minus) co by tę grę wyróżniało na plus. W dodatku to jedyne liczące się BR za które trzeba zapłacić. Małe pieniądze na dzień dzisiejszy ale zawsze...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ale w czym masz Twardy problem. Ja tam uwielbiam oglądać takie filmiki. Zasiadając sprawdzam sobie autora. I już wiem że na sam koniec będę mógł się spodziewać tekstu w styl

Hardkor jestes. Mi ciezko bylo do 2 minuty wytrzymac, taka akcja...
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    JanTwardy napisał użytkownik: »

Od 20 sec do 2 min - Super pokazuje jak toczy sie akcja w trybach BR.

Dla mnie najmniej skilowy, najbardziej noobski tryb gry jaki byl w FPSach. Lepiej golebiem latac... A wygrac runde mozna majac 2 kile, nawet i 1. Mistrzostwo kampy, nowy poziom kampienia.

Akcja ,ze hej....

Ja na miejscu Pana jutubera zabijam ludka, biorę jego loot i idę zabijać następnego. Podejrzewam, że posiedział tam na potrzeby materiału, bo takie granie to faktycznie nuda. Z drugiej strony skoro na podboju snajperzy stoją całą rundę w jednym miejscu, to tutaj są przynajmniej zmuszeni do przemieszczenia się co jakiś czas. Ja jeśli usłyszę strzały, to biegnę tam się postrzelać, ale może ktoś tego unika i ucieka w takiej sytuacji w drugą stronę. Kwestia preferencji. Skillowo ten tryb jest najbardziej wymagający z całego BFV, bo TTK jest znacznie dłuższe i liczy się aim, a nie kto pierwszy zacznie strzelać. Nie zdarzyło mi się wygrać mając 2, czy 1 kill. Kampienia praktycznie nie ma, bo się nie opłaca przy tym TTK.
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    zagrałem jedną rundę.i to mi wystarczy.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No i mamy to.
    xpIjGKI.jpg
    YQXiJZS.jpg

A nie minęło nawet 5 miesięcy od premiery... BFV bije rekord za rekordem...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Od dziś można nabyć skiny xD Fun fact jest taki, że te w wersji "EPIC" są do zdobycia jedynie za wirtualną walutę co było chyba też zapowiadane. Chociaż sam zrozumiałem z jednego komunikatu dawnego, że będą do zdobycia też za coinsy. No cóż, dla mnie to kolejny minus dla DICE. Po tylu bugach, problemach związanych z rozgrywką, olewaniem społeczności (dedykowane serwery, usuwanie fajnych trybów rozgrywki) dobijają jeszcze personalizację postaci :D
  • Your3vilTwin
    Widziałem. Żenada na 102.

• SylwesterSpalony
    265 postsPosty: 284Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Duosy w burzy ognia
    5rjjd0mdpsnm.jpg

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    aż 4 dni 😂😂 Śmiech na sali i żal ogólnie.
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 297Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    OFFik napisał użytkownik: »
    Od dziś można nabyć skiny xD Fun fact jest taki, że te w wersji "EPIC" są do zdobycia jedynie za wirtualną walutę
    Jak za wirtualną jak muszę wydać realne PLN
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    jak zawsze coś, przy czym najlepiej można się pobawić jest tylko na chwilę
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    OFFik napisał użytkownik: »
    Od dziś można nabyć skiny xD Fun fact jest taki, że te w wersji "EPIC" są do zdobycia jedynie za wirtualną walutę
    Jak za wirtualną jak muszę wydać realne PLN

Wirtualna waluta na tym polega...
  • SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wczoraj wbiłem na ten nowy tryb podboju gdzie są tylko trzy flagi. Ale to słabe. Tak słabe jak ta nowa broń mendyka. Liczyłem, że będzie to jakaś fajna broń na dystans, coś jak SMLE itp. A to taka kupa, że szkoda na nią czasu tracić.
  • Guli
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Czemu nie mogę założyć tematu w tym dziale?
    Battlefield V - Społeczność PlayStation

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/4087/jak-odblokowac-wszystkie-skiny-epickie-itd#latest
    Dorzuci ktoś od siebie jakieś info? :P

Smacznego jajka
  • Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Cześć @Guli
    Nie widzę abyś miał BFV na koncie dlatego nie możesz założyć dyskusji w danym dziale.Zapoznaj się z tym tematem https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3683/zmiany-w-mozliwości-komentowania-w-poszczegolnych-kategoriach-forum#latest aby dowiedzieć się więcej o możliwościach komentowania/zakładania tematów
  • Guli
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    jak mam dodać bf5 z konsoli do tego konta?
  • Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    W tym linku możesz dowiedzieć się jak powiązać konta https://help.ea.com/pl/help/account/linking-your-origin-account-with-your-psn-id-and-gamertag/?franchise=origin&product=origin
    A skoro grasz w BFV to musiałeś powiązać konto PSN z kontem EA.Zaloguj się na konto EA https://myaccount.ea.com/cp-ui/aboutme/index?gameId=ebisu&locale=pl_PL&access_token= i w zakładce "O mnie" możesz sprawdzić powiązane konta

8510nj2de336.png

• Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 21 kwiecień
    @Rydzu2015 to forum ledwo zipie a ty jeszcze robisz chłopu pod górkę. A niech piszą co Ci to przeszkadza, nie będą pisać to forum zamkną a ty nie będziesz już moderatorem a chyba tego nie chcesz. Jakby chłop nie grał w to g...o to by nawet tu nie zajrzał ot cała prawda.
  • Rydzu2015
    @Hachor_67 że niby co robię? :joy: :joy: Jak możesz to przeczytaj jaki problem ma @Guli i rozwiązania które podałem aby mógł bez przeszkód zakładać tematy w interesującym go "dziale"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!