BF V - krótkie info

14748505253

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
  • Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Wczoraj wbiłem na ten nowy tryb podboju gdzie są tylko trzy flagi. Ale to słabe. Tak słabe jak ta nowa broń mendyka. Liczyłem, że będzie to jakaś fajna broń na dystans, coś jak SMLE itp. A to taka kupa, że szkoda na nią czasu tracić.

Masz rację toż to ten dział to katorga jest. Takie odwrócenie Burzy Ognia. Normalnie ze skrajności w skrajność.
    Tak się namęczyłem, żeby zrobić ten teatr.
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Co macie przeciwko temu, że 60 chłopa rzuca w siebie granatami na jednej fladze?
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Te eksperymentalne ustawienia nVidii cuda robią w BF-e. Można wyostrzyć, rozjaśnić cienie itp. Nawet dzień z nocy zrobić. Dla tych co lubią klimat BFV - nie polecam.
  • Guli
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Te teatry wojny (broń dla medyka) do kiedy to trwa? Zostało mi ostatnie zadanie, a aktualnie nie mam czasu na grę.
    I tuaj drugie pytanie się nasuwa, klikając tam "wstecz - L1" mogę zobaczyć poprzednie teatry wojny, ale czy mogę je wykonać, by dostać np. tę siekierę czy się spóźniłem?
    P.S
    Czy toporek, albo "scyzoryk" i w ogóle broń biała różni się w jakikolwiek sposób w technicznym aspekcie tej gry?
    Mam wrażenie, że tym scyzorykiem to się nikogo zabić nie da na raz, do tego nie można zrobić "dziury" w płocie, a toporkiem można, troche to bez sensu
  • SkyZeWonsem
    Wszystko ma swój czas ale ponoć później będzie można to kupić za zdobytą kasę w grze. A może prawdziwą ? Może to i to. Nie wiem. Na nową broń medyka szkoda czasu. Jest słaba.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mądrego to i miło posłuchać... Jak zwykle z resztą...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Patrząc na to co się dzieje z ceną gry i patrząc na dodatki jakie mają wyjść można dojść do wniosku, że już olali ten tytuł, dadzą tylko troszkę, żeby utrzymać grę choć jeszcze trochę i żeby ludzie nie płakali, a resztą wbiją w nową grę. Nowy hype będzie, nowe nadzieje i pytanie, czy coś się zmieni w podejściu. Czy będzie to BC3, czy BF6, dużo musi się zmienić, ale czy wreszcie EA i Dice wyciągną wniosek jakikolwiek.... zobaczymy.
  • SkyZeWonsem
    Chyba czytał ten wątek ;)
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    oho firma rozkręca się z biznesem na "elementy kosmetyczne"-ciekawe ilu "Irlandczyków" będzie biegało po mapach za kilka dni:)
  • Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    wychodzi około 40zł za postać ;) i już widziałem nawet kilku w niemieckim kubraczku... ale kto bogatemu zabroni ;)
  • Guli
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    edytowano 1 maj
    Ja uważam, że multiplayer jest bardzo spoko.
    Mało błędów, gra sprawia przyjemność zwłaszcza z ekipą na imprezie

Do pełni szczęścia brakuje mi
    -Chociaż z 5-6 nowych mapek
    -Kilku nowych broni
    -lepszego (o ile w ogóle jest) team balance, czasami tak cisną, że z punktu nie można wyjść.
    i pierdół typu niekończący się lvl, bo 50 wbiłem w 40godzin i teraz lipa, że się nic nie zdobywa.

(W bf1 też był na początku limit do 50) ?
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 1 maj
    Mało błędów? Chyba nie grałeś po nowym patchu, który dodał przynajmniej kilka. Do tego dalej od początku gry nie poprawili celowników w czołgach xD
    W BF1 nie było limitu na początku, z tego co pamiętam.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 1 maj
    Tiger_Itself napisał użytkownik: »
    Battlefield do dno już nie gra. To nie ten klimat co wszyscy pamiętają.
    Teraz nawet ku....a zaktualizować gry nie potrafią

Gra ogólnie jest spoko ale jak sobie ostatnio wróciłem na BF4 to aż mi się tak miło zrobiło, że grywam co chwila bo znowu ciągnie.
    Jakieś to takie o wiele grywalniejsze jest.

EDIt: zmieniam zdanie, gra nie jest spoko. Jest zwalona od podstaw i ułomna. Kazdy powrót do niej po BF4 mi o tym skutecznie przypomina. BFV jest nieudane.
    Post edited by MarcinHD1 on
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Też pobrałem na nowo BF4 i od tego czasu BF5 się wstydzi, bo jest nagi.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    xxxxx

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Maczeti_TV
    Ameryka północna ;) większość to bełkot moim zdaniem. Narzekanie, że nie można znaleźć ludzi do gry. U nas w Europie nie ma tego problemu. W tygodniu od 14-15-tej już są ludzie do gry. I w wekkendy też. Więc moim zdaniem to wcale nie jest dead Jak wyżej zamieszczony typ mówi.
  • Your3vilTwin
    edytowano 15 maj
    Spoko, graj cieszę się twoim szczęściem. Jednak materiałów na ten temat jest bardzo dużo i to nie jest pojedyńczy "typ". Takich informacji pojawia się coraz więcej i co ciekawe wychodzą one od wieloletnich fanów serii a nie od trolli i hejterów takich jak ja. Choćby same statystyki na "tłiczu" pokazują, że zainteresowanie grą jest znikome w porównaniu z innymi grami z gatunku BR. Masz kanał i wiesz, że wystarczy jedna ręka, żeby policzyć ilu miałeś średnio widzów. Ilość wyświetleń na YT też nie powala.
    Poza tym obejrzałeś ale bez zrozumienia. "Typ" nie twierdzi, że tryb jest dead tylko stawia taką tezę i na jej poparcie przytacza pewne fakty. Co więcej zależy mu żeby tryb/gra miały się świetnie.
    Zestaw sobie to również z informacją
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/4115/aktualizacja-rotacji-burzy-ognia#latest
    Nie oszukujmy się, gdyby dla duetów była odpowiednio duża baza graczy to nie zostałby on wyłączony. A tak, żeby uniknąć długich czasów matchmakingu wrzucają wszystkich do jednego wora. Nie inaczej wygląda to w podstawowej wersji gry.
    Post edited by Your3vilTwin on

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!