BF V - krótkie info

14647484951

Komentarz

• TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak dla mnie, to ten cały tryb Battle Royal mogą już dziś wyłączyć. Lepiej niech się wezmą za robienie prawdziwego Battlefielda, bo jak na razie to już pół roku po premierze a my za dwa tygodnie dostaniemy dopiero pierwszą dodatkową mapę.

ps: Chciałbym żeby w nowej odsłonie Battlefielda wrócili do Premium ale to raczej nierealne.
  • Maczeti_TV
    26 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 maj
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Spoko, graj cieszę się twoim szczęściem. Jednak materiałów na ten temat jest bardzo dużo i to nie jest pojedyńczy "typ". Takich informacji pojawia się coraz więcej i co ciekawe wychodzą one od wieloletnich fanów serii a nie od trolli i hejterów takich jak ja. Choćby same statystyki na "tłiczu" pokazują, że zainteresowanie grą jest znikome w porównaniu z innymi grami z gatunku BR. Masz kanał i wiesz, że wystarczy jedna ręka, żeby policzyć ilu miałeś średnio widzów. Ilość wyświetleń na YT też nie powala.
    Poza tym obejrzałeś ale bez zrozumienia. "Typ" nie twierdzi, że tryb jest dead tylko stawia taką tezę i na jej poparcie przytacza pewne fakty. Co więcej zależy mu żeby tryb/gra miały się świetnie.
    Zestaw sobie to również z informacją
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/4115/aktualizacja-rotacji-burzy-ognia#latest
    Nie oszukujmy się, gdyby dla duetów była odpowiednio duża baza graczy to nie zostałby on wyłączony. A tak, żeby uniknąć długich czasów matchmakingu wrzucają wszystkich do jednego wora. Nie inaczej wygląda to w podstawowej wersji gry.

Tylko, że tezy jego zawarte dotyczą Ameryki Północnej. I co z tego? Nie można przekładać 1 do 1 tego co dzieje się tam a u nas. Duety spróbowałem, ale okazało się jednak słabe mimo, że wydawało mi się na początku też dobrym rozwiązaniem. I tak zamierzam grać dalej w to i robić dalej kompilacje z wygranych, bo ciągle wpadają nowe. Mi się ten tryb bardzo podoba. I to jest moje zdanie.

P.S.
    A to że ludzie narzekają to jest jasne od początku jak pokazali zajawkę nowego BF-a i też nie byłem nią zachwycony. Mała zawartość gry też mi się nie podoba, i jak już pisałem pod innym postem uważam, że DICE olali już tą grę i pracują nad nową, a tutaj dają już ochłapy. Nie zmienia to jednak faktu, że jest jak jest, czy nam się to podoba czy też nie i może w nowym BF-ie pokażą, że to co zjeb.... tu, i to co słyszą od graczy się dla nich liczy. Czego i sobie i nam wszystkim życzę :)
  • Your3vilTwin
    1472 postsPosty: 1,505Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tylko, że tezy jego zawarte dotyczą Ameryki Północnej. I co z tego? Nie można przekładać 1 do 1 tego co dzieje się tam a u nas.
    Nikt nie mówi, że należy to przekładać 1 do 1 na to co się dzieje u nas. Ale skoro gra radzi sobie tak słabo na trzecim co do wielkości rynku gier na świecie który jest większy od europejskiego, afrykańskiego i bliskowschodniego razem wziętych to jednak daje do myślenia i rzuca nowe światło choćby na decyzję o usunięciu duetów.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Maczeti_TV
    26 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    skoro gra radzi sobie tak słabo

To wiadomo od początku i widać to choćby po cenie gry, która dość szybko spadła. Mi się wydaje, że to taki eksperyment ze strony Dice z tym BR, bo wszyscy mają to i tu musiał być, Mi się spodobał, choć fanem BR nie byłem i inne mi nie leżą, a próbowałem PUBG i Apex, Fortnite patrzałem jak mój syn gra i za dziwne dla mnie to. A w BF przemówiło do mnie. Wygrywam, gra się dobrze i nie ma problemów z ludźmi do gry. Więc, mimo, że słabo to jednak grywalnie.
  • JanTwardy
    173 postsPosty: 186Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Your3vilTwin to zlo, hejter i krol trolli :)) A tak poza tym to pozdrawiam i mam nadzieje ,ze jeszcze cos zagramy. Po kolejnym rozczarowaniu od EA (Anthem) chce sprawdzic Rage 2.

Nie ma co duzo dyskutowac liczba graczy ostatniego BF szybko leci w dol i nawet epicka burza nie pomoze.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1472 postsPosty: 1,505Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 maj
    @JanTwardy
    Tak ciepłe słowa o mnie z twych palców to dla mnie zaszczyt. Ale muszę sprostować. Jeżeli ja jestem królem to królem królów jest @SkyZeWonsem. Ja bym nawet poszedł dalej i postawił śmiałą tezę, że to przez naszą dwójkę ta gra nie spełniła oczekiwań zarządu i inwestorów, którzy wierzyli w EA i w ogóle całej rzeszy graczy.

Ja naprawdę bardzo chętnie bym pograł w BF-a. No ale niestety na ten moment nie jest to gra, która spełniłaby moje wygórowane wymagania i trafiła do kwarantanny. Robienie w kółko tego samego w Divison 1 i 2 sprawia mi dużo więcej frajdy. A w ogóle to odkładam sobie systematycznie fundusze na peryferia, które pozwolą mi na komfortową zabawę w symulatorach lotu (DCS).

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    220 postsPosty: 249Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 16 maj
    Wszyscy jesteście po jednych pieniądzach.Nabijacie tylko posty,wielce dostrzegacie co ma być a co nie-narzekacie,zachwycacie i na tym się kończy(a macie nagrane po setki godzin).Admini są tylko po to by wyłapywać "naruszenia"). Gdzie jakiś wpływ społeczności do autorów gry?Admin gdzie jakieś wasze posty od społeczności?Przecież EA i DICE kogoś tam słucha-na tym reddicie czy twitchu-Nie wiem bo nie mam tych komunikatorów i nie jestem na bieżąco.
    Post edited by VXBronsonXV on
  • LM_Wyrzysk
    283 postsPosty: 284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dziwne, bo według mnie akurat duo było najlepsze
  • Myrasz
    91 postsPosty: 92Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 17 maj
    Jak tam podoba się nowy tryb(czy jak to tam nazwać) w przełamaniu - FORTECA? Jak dla mnie większej zbieraniny niemyślących ludzi w jednym miejscu, to jeszcze w tej grze nie widziałem - tyle MG... Ale może to dobrze i dzięki temu przez najbliższy tydzień w innych trybach spotka się mniej tego pokroju odpadów.
    Doceniam również, że za te teatry jest tylko jakaś gunwo-nagroda, więc nie muszę się denerwować, aby ją zdobyć.

EA/DICE - ode mnie łapka w górę, subskrybujcie i nie zapomnijcie kliknąć w dzwoneczek, aby być na bieżąco z opiniami ludzi, którzy wydali hajs na waszą grę. Elo.
    Post edited by Myrasz on
  • _SamoZuoooo_
    261 postsPosty: 288Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No nie wiem ta FORTECA, raczej nie tego się spodziewałem. Jak dla mnie straszna sieczka jeszcze większa jak poprzednio w ZMAGANIACH. Nie mój klimat wolę zwykły podbój bez udziwnień.

Co do BR to może pamiętacie ze w MoH chyba z 2010 ten o Afganistanie był taki tryb że grało się do ostatniego gracza (też DICE) i tak jak wtedy tak i dziś uważam że takie tryby są fajne zwłaszcza w końcówce gdy zostaje już niewielu graczy, jednak grając ze znajomymi nie podoba mi się to czekanie aż wszyscy polegną lub ktoś wygra i to główny powód dla którego nie gram w BR.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 17 maj
    O, to i ja powiem dlaczego nie gram
    Nie gram iż kupiłem grę w pre orderze jako jeleń dając szansę DICE
    A dostałem okrojony badziew, który ma masę błędów, próżno czekać aktualizacji, bo po każdej z nich są nowe problemy
    Nie chce mi się już denerwować
    Dają śmieszne inne tryby, zamiast postawić grę na nogi

A no i teraz jak się kliknie na medyka czy zaopatrzenie to samo wypada, awesome (była wzmianka na jakimś Twitterze)

Długo bronilem bfv co może potwierdzić @Your3vilTwin lecz to on miał rację na ten temat, więc przestał grać wcześniej :)

@JanTwardy szkoda że rage 2 nie ma multi
  • Your3vilTwin
    Potwierdzam, bronił jak lew.

• JanTwardy
    173 postsPosty: 186Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 18 maj
    xF_JanKiller napisał użytkownik: »

Długo bronilem bfv co może potwierdzić @Your3vilTwin lecz to on miał rację na ten temat, więc przestał grać wcześniej :)

@JanTwardy szkoda że rage 2 nie ma multi

- Niestety, trzeba poczekac na jakies fajne multi...BF6? :)

Tez BF5 bronilem i dalej uwazam ,ze gdyby nie ta okrojona zawartosc i prywatne serwery to historia tej gry byla by calkiem inna. Jeszcze tylko te bipady dla wsparciucha, zrobili druga kampiaca klase. A tak szczeze najbardziej to mi brakowalo starej ekipy ktora sie juz zniechecila przy 1. BF2 i BF3, BF4 to zlote czasy tej serii, moze jeszcze kiedys wroca, ciagle mam nadzieje.

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    1257 postsPosty: 1,270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 18 maj
    Jak wyjdzie coś ciekawego to się zbierzemy Twardzioszku :) O dziwo już jest sporo starych zebranych na dość specyficznym serwerze:
    - tuszynek
    - niekumaty
    - maul
    - puszek
    - franek80
    - Aim/Troper
    - Gax
    - beatels
    - bogus
    - dusik
    itd.
    Same dziady z BF2 :)
    Jak chcecie to dodacie sobie na diskordzie https://discord.gg/gv3HSgM
    Mam go i jak coś wyjdzie fajnego to dlaczego by się na nim nie spotkać. Co prawda teraz cały czas Tarkov ale kto wie. Jest jeszcze nowy plackowy serwer założony przez 90-nę na discordzie ale on jest jakiś dziwny. Jednak obserwuję co tam się dzieję bo kto wie. może to im pyknie. Ten link co ci dałem to ten nieoficjalny plackowy :)

ps. na BF6 bym nie liczył.
  • JanTwardy
    edytowano 18 maj
    Moze jeszcze wroca. Serce jedno logika drugie. Mase czasu spedzilismy na Bfach ale w ekstra towarzystwie, bylo warto. Oni wszyscy w BF5 graja? 90...widzialem co sie na forum dzialo, dziekuje :) Klotnia o zlota korone. A stary Grzyb Kotulin i Obronca dachow Artrek zyja?
  • SkyZeWonsem
    1257 postsPosty: 1,270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wymienione osoby żyją i dobrze się mają :)
  • LM_Wyrzysk
    283 postsPosty: 284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zagrałem właśnie w nowy tryb na Hamadzie i spustoszeniu. Fajne to, tylko nie wolno myśleć. Jak myślisz, to się nie da. Musisz się wyłączyć całkowicie i zapamiętać PIF PAF, granat do tego. A i koniecznie trzeba grac snajperem, albo z dwójnogiem - podobno nowa skórka na bipod ma być złota w brylanty o kształcie kaktusa, kuktasa, czy jakoś tak. Warunkiem jest zrobienie 100h na leżąco - licznik się kasuje, jak się wstanie.
  • LM_Wyrzysk
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Zagrałem właśnie w nowy tryb na Hamadzie i spustoszeniu. Fajne to, tylko nie wolno myśleć. Jak myślisz, to się nie da. Musisz się wyłączyć całkowicie i zapamiętać PIF PAF, granat do tego. A i koniecznie trzeba grac snajperem, albo z dwójnogiem - podobno nowa skórka na bipod ma być złota w brylanty o kształcie kaktusa, kuktasa, czy jakoś tak. Warunkiem jest zrobienie 100h na leżąco - licznik się kasuje, jak się wstanie.

nie ćpaj synku tyle.

O kolega widzę, że z leżących z MG 42. Masz już 20h, więc jeszcze trochę i dostaniesz złotego kuta... Brawo.
  • OFFik
    197 postsPosty: 203Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »

Głupoty :D Grałem ze znajomymi i trzeba było ogarnąć jednak trochę żeby wbić na punkty lub je bronić. Takie farmazony wypisujesz, że oczy bolą od tego xD Bardzo Cię bolą te dwójnogi i KMy.
  • LM_Wyrzysk
    Co ogarnąć? Przecież w tej grze masz biec, strzelać, rzucić sobie granatem i nie zadawać pytań. 64 ludków na jednej fladze i super zabawa. Lepsza nawet, niż w Star Warsach. Dwójnogi są super, bardzo dynamizują rozgrywkę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!