Firestorm - poszukiwania kogoś do gry

Luke88gw
postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
edytowano 25 marzec
Witajcie, strasznie podoba mi się Firestorm, ale praktycznie nikt nie używa tu mikrofonu, więc ciężko mówić tu o grze zespołowej. Jeżeli ktoś chciałby zagrać w BF5 (firestorm albo zwykły multik) to proszę o kontakt na Origin. Nickname jak na forum. Raczej osoby +18.
Pzdr.

Komentarz

• Maczeti_TV
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 31 Member
    Zapraszam do naszej grupy. www.grupabrowar.pl Sami weterani serii i wszyscy powyżej 18 ;) Ja BR-a grał będę bo mi się spodobało :)
  • integro06
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Z chęcią bym pograł, można dodawać do znajomych, nick origin: Integro06-PL-
  • KBN17
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Mnie również zapraszajcie! :D KBN17
  • Maczeti_TV
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 31 Member
    Wbijajcie na forum. Zalogujcie się, przywitajcie. Ja będę dziś wieczorkiem to zapro będę wysyłał.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Hej jak coś mnie możecie również dodawać tylko i wyłącznie +18 :) ja juz dosyc stary jestem Kilgour-Alex
  • Martino811
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1 Member
    Też bym w to wszedł z jakąś starszą ekipą. Nick na Originie taki sam.
  • Popolupo_OMG
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
    Zapraszam panowie do nas http://alpha-team.eu/ i na borsuczy discord https://discord.gg/d3c2xDe
  • FTPMazi
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 13 Member
    FTPMazi to samo dopisuje się :) z Ekipą gra się dużo lepiej i większa szansa na wygraną.
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 134 Member
    Zapraszamy na najcul.net-speak.pl. Zgłoście się po rangi gościa i miłej zabawy!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!