Boys + apcr i bez apcr

«1
_SamoZuoooo_
261 postsPosty: 288Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
No właśnie nie bardzo kumam do czego ma służyć ta amunicja, jeżeli chodzi o piechotę to niewiele to zmieniło nadal zabija na one shot, doszła możliwość eksterminacji piechoty przez ściany i ogólnie zawalanie budynków na wrogów, ale za to zero uszkodzeń dla pojazdów.
I jeszcze już bez apcr, od czego zależy że raz mam 1%,2% czasem 6% a nawet 8% trafienia pojazdu a czasem nawet 56% dodam że celuję w tę samą część np: wieżyczka tygrysa .
Never underestimate the power of the Dark Side.

Komentarz

• Rydzu2015
    723 postsPosty: 755Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Im większa odległość tym zadawane obrażenia spadają. Typowa broń na piechotę lub dobitke uszkodzonego pojazdu, dodatkowo wyłącza gracza z grania ptfo.
  • Myrasz
    91 postsPosty: 92Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kurde, ja do tej pory nie znalazłem ekipy, żeby w ogóle ugryźć to drzewko teatrów...
  • Rydzu2015
    723 postsPosty: 755Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Grając z randomami też wpada i nawet nie grałem w BR
  • santi_munez88
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zakupiłem ta bron na mikropłatnosciach , dlaczego nie mam jej w ekwipunku zwiadowcy ? oraz nie moge wyekwipować tej broni . Orientuje sie ktoś
  • OFFik
    197 postsPosty: 203Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    santi_munez88 napisał użytkownik: »
    Zakupiłem ta bron na mikropłatnosciach , dlaczego nie mam jej w ekwipunku zwiadowcy ? oraz nie moge wyekwipować tej broni . Orientuje sie ktoś

To co wykupiłeś to raczej skin do niej.
  • Rydzu2015
    santi_munez88 napisał użytkownik: »

Teraz jest już do kupienia za 1700 CC
  • _SamoZuoooo_
    261 postsPosty: 288Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Im większa odległość tym zadawane obrażenia spadają. Typowa broń na piechotę lub dobitke uszkodzonego pojazdu, dodatkowo wyłącza gracza z grania ptfo.

Czemu wyłącza z ptfo, to chyba zależy od tego jak kto gra a nie od broni.
    Jak dla mnie rewelacja jeśli chodzi o obronę celu, zwłaszcza na takich mapach jak arras czy ta nowa mercury gdzie są zabudowania które można rozwalić. Boys + flara lokalizująca no i jeśli zapomnimy o pojazdach to piechota nie ma szans na przejęcie celu. Doskonałe na końcówkę meczu gdzie wynik jest wyrównany i trzeba utrzymać cel.

• Rydzu2015
    99% osób które widzę z boys leży z dala od celu i liczy na łatwego fraga co nie ma nic wspólnego z ptfo.Obrona celu na przełamaniu faktycznie pomaga,ale osobiście gram zwiadowcą i więcej ludzi posprzątam krangiem a gram agresywnie i biegam od celu do celu
  • LM_Wyrzysk
    283 postsPosty: 284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 2 czerwiec
    Prawda. Na "killcamie", to nawet tych postaci nie widzę, bo są tak daleko. Jak raz wszedłem ambitnie medykiem na Merkurego (przełamanie), to znienawidziłem tę broń.
    Post edited by LM_Wyrzysk on
  • _SamoZuoooo_
    Osobiście też wolę zh lub enfielda, boysem nie da się tak grać jak piszesz, nie można nim przycelować stojąc czy w ruchu. Co do odległości to też zbyt duża nie ma sensu bo powyżej 100m boys jest bezużyteczny, ale do 50m robi masakrę.
    Jednak pewnie jak ze wszystkim broniami w tej grze pogram do momentu aż wyzłocę lub utknę na zadaniu którego nie przeskoczę i zmienię na inną.
  • LM_Wyrzysk
    283 postsPosty: 284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Po raz kolejny napiszę: nie grajcie snajperami, bo wstyd robicie.
  • Rydzu2015
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »

Wstyd to teraz sam sobie robisz pisząc takie rzeczy :wink:
    W każdej części zwiadowca to mój nr 1
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member

To teraz Ci na złość zrobią i będą grać snajperkami jeszcze więcej :p
  • Your3vilTwin
    1472 postsPosty: 1,505Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

No chyba ty :P
    Grzebania w starociach ciąg dalszy :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »

Wstyd to teraz sam sobie robisz pisząc takie rzeczy :wink:
    W każdej części zwiadowca to mój nr 1

No ok, ja akurat technik/medyk zazwyczaj, ale nie o preferencje chodzi. Przecież na Podbojach potrafią być mapy, gdzie na 64 sloty, masz 30-40 snajperów! To nie jest Battlefield, tylko jakaś camperiada. Jeśli chcesz pograć PTFO, to jako piechota mija się z celem. Zostaje granie pojazdami i niby ok, bo można. Teraz, jak dali ten nowy karabin przeciwpancerny, to już w ogóle ręce opadają. Dodatkowo jak ludzik wejdzie takim medykiem na mapę, zginie z trzy razy pod rząd od snajpera, to zmienia klasę i też kładzie się w krzaki i pyka przez lunetę. Zwróć uwagę na tablicę wyników pod koniec rozgrywki - zobaczysz, że przegrywa drużyna, która ma wyraźnie więcej snajperów.

Żeby nie być gołosłownym ja tylko takich snajperów spotykam na mapach i od razu wrzucam też przykład patologicznego leżenie:

• Your3vilTwin
    1472 postsPosty: 1,505Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale nikt nie kwestionuje tego że take patologie zdarzają się w tej grze. To jest wręcz nagminne.
    Można pójść dalej i napisać:
    nie graj medykiem bo nie podnosisz i wstyd
    nie graj wsparciem bo nie rzucasz amunicji i wstyd
    nie graj pojazdami bo kampisz na skraju mapy i wstyd
    i tak dalej
    To nie jest wina klasy, tylko konkretnego człowieka który nią gra i mechaniki gry która w żaden sposób nie karze za takie zachowanie.
    Jeżeli system premiowania w grze nie przejdzie porządnej rewolucji na którą wielu nie jest gotowych i nie wrócą w pełni konfigurowalne serwery to nic się nie zmieni.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    Granie snajperką jak shotgunem, no no no.
  • Wojtasinho27
    158 postsPosty: 161Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    a wystarczyłoby zrobić tak jak w Overwatch, stoisz kilka/kilkanaście sekund w jednym miejscu i (jeśli dobrze pamietam) wywala cię z gry za kampienie :)
  • LM_Wyrzysk
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    a wystarczyłoby zrobić tak jak w Overwatch, stoisz kilka/kilkanaście sekund w jednym miejscu i (jeśli dobrze pamietam) wywala cię z gry za kampienie :)

To chyba byłaby lekka przesada
  • Your3vilTwin
    Wystarczyłoby, żeby za każdego killa na podboju było 10 punktów i żadnych punktów za uszkodzenia. Za to 4 tysiące punktów za przejęcie flagi i 2 tysiące punktów za zniszczenie pojazdu. 100 punktów za uzupełnienie amunicji czy życia oraz oznaczenia wrogów. A no i w ogóle w tabeli brak informacji na temat killi.
    Na rushu 2000 punków za uzbrojenie/rozbrojenie przekaźnika 100 punktów za asystę ataku/obrony. I tak dalej. KD i odpowiednie premiowanie za nie wyłącznie na DM.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!