usuwanie trybów gry... ?/ po co

doktUr29
5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
edytowano maj 2019
zmiana trybów gry, usuwanie trybu linii ognia.. to jakiś eksperyment czy próba wytrzymałości ? którą chyba przegrałem.. grałem w rusch w poprzednich wersjach, teraz nagle brak trybu linii ognia .. ludzie ?? kto tam siedzi.. jeszcze nigdy w żadnej części BF nie było takiego bałąganu... pozdrawiam.. i chyba czas zrezygnować z tej gry,..

Komentarz

• Your3vilTwin
    1617 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,650 Member
    Sprawa jest dość prosta. BFV nie sprzedał się najlepiej. A co za tym idzie ilość graczy w regionie o danej porze jest mniejsza. Gdyby w grze pozostał na stałe każdy tryb, który dodają jako okresowy to gracze rozleźli by się po nich i doszłoby do sytuacji, którą można było obserwować w BF1. Znacznie wydłużyłby się czas matchmakingu albo z miejsca by Cię wrzucało na pusty serwer albo na serwer postawiony w innym regionie z pingiem 300. A więc DICE żeby utrzymać graczy w kupie ogranicza ilość dostępnych trybów jak to tylko możliwe.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    A gdyby tak zbanować wszystkich graczy Bf4, Bf3 i Bf1, to co wtedy by się stało?
  • Your3vilTwin
    1617 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,650 Member
    No coś tam robią w tym kierunku nieśmiało...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• doktUr29
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    to wytłumaczcie mi jak oni utrzymali graczy w poprzednich wersjach, gdzie nie było praktycznie żadnych zmian tego typy.. jedynie dodawali jakieś nowe mapki itp gra była stabilna.. ale żeby zmieniać tryby gry.. robić "misz-masz i kogel mogel" aby utrzymać graczy to chyba słabo...
    Tak bardzo proszą graczy żeby wracali do IV cz. albo I .. czy jak kto woli, tylko nie V....  pozdrawiam.
  • Your3vilTwin
    No napisałem wyżej. BFV sprzedał się słabo w przeciwieństwie do BF4 czy nawet BF1. W BF4 gracze grają po dziś dzień z jednego powodu. Po prostu po tym jak po pierwszym roku odratowali go z agonii jest naprawdę dobrą grą. W BF1 tak różowo już nie jest.  Ale może sytuacja się odrobinę poprawi. Od dziś BFV trafił do Origin Access. Także może zapewni to napływ większej ilości graczy. 

• LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    @doktUr29 sformułowanie " jedynie dodawali jakieś nowe mapki itp" jest bardzo, ale to bardzo nie na miejscu. 
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    doktUr29 powiedział(a):
    to wytłumaczcie mi jak oni utrzymali graczy w poprzednich wersjach, gdzie nie było praktycznie żadnych zmian tego typy.. jedynie dodawali jakieś nowe mapki itp gra była stabilna.. ale żeby zmieniać tryby gry.. robić "misz-masz i kogel mogel" aby utrzymać graczy to chyba słabo...
    Tak bardzo proszą graczy żeby wracali do IV cz. albo I .. czy jak kto woli, tylko nie V....  pozdrawiam.
    Proste

BF3 był świetny, BF4 był świetny, BF1 coś tam pozmieniał ale nadal świetnie się grało, a BFV padł ofiarą nagonki + nie wyszedł jak trzeba i kupiło go mniej ludzi niż zwykle + odeszło więcej niż zwykle bo czegoś tej grze brakuje. 
  • doktUr29
    nie miałem pojęcia, że przy obecnej technice nieograniczonych pomysłach może upaść tak wspaniała gra...
  • User34567
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 2 Member
    Bf 1 był bardzo dobrą grą.
    Do BF V się nie przyłożyli, bo liczyli, że złapią graczy na "nostalgie" związaną ze strzelankami z 2 wojny światowej.
    Obiecano tryby CQC i wydarzenia a nie ma nic, wszystko dzieje się tylko wokół podboju i wielkich map, a reszta trybów jest zignorowane.
    Obiecywali grę dla każdego, wielbicieli wielkich map i leżenia w krzakach cały dzień i dla tych skillowych, no i tak zostałem oszukany przez EA.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!