DICE, błagam! Naprawcie te ściny!

Ka4cio21
43 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Ktoś wie kiedy DICE ma zamiar wypuścić update naprawiający te cięcie gry?

Komentarz

• Rydzu2015
    723 postsPosty: 755Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Tego nikt nie wie dlatego nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi,jedyna "domyślna" odpowiedz to - już niedługo
  • 69Trojak
    18 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 11 czerwiec
    Rzadko jestem [edytowane przez EA_Kuba] ale dzisiaj myślałem że minie szlach trafi  ,  ścina i gra się kończy ,wywala mnie do pulpitu i już nawet nie do głównej strony ( co za  [edytowane przez EA_Kuba]  jaja , i na co mi te nowe mapy jak stare  nie są z optymalizowane )   i niech nikt mi nie mówi że mi sprzęt nie wydala  bo mnie jeszcze większa  [edytowane przez EA_Kuba] weżmie 

Post edited by EA_Kuba on
  • Ka4cio21
    43 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dice, gdzie leży powód, że nie potraficie doszlifować swojej gry???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!