Aktualizacja dotycząca „Al Sundan” w trybie Podbój - Opinia

«13
KnazZo
74 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 87 Member
Cześć!

Chcemy przekazać wieści związane z nadchodzącą aktualizacją oraz rozpoczęciem Rozdziału IV.

Chcieliśmy rozpocząć Rozdział IV wraz z premierą zupełnie nowej mapy „Al Sundan”, mającej swój początek w Opowieści Wojennej „Pod Flagą Niczyją”. Testy aktualizacji ujawniły, że podczas rozgrywki na tej mapie w trybie Podbój gra zawiesza się, z czego nie jesteśmy zadowoleni.

Podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu premiery „Al Sundan” w trybie Podbój – będziemy pracować nad usunięciem wszelkich błędów.

Każdy, kto kilka tygodni temu widział wczesną wersję „Al Sundan” podczas EA Play wie, że siła tej mapy leży w ogromnej skali starć pojazdów w klasycznym stylu Battlefield. Jeśli nie będziemy w stanie zapewnić najlepszych doświadczeń, chcemy pracować do momentu uzyskania jak najlepszych wyników.

Nasze zespoły są w trakcie testów obciążeniowych w mniejszych trybach, takich jak Podbój Drużynowy, aby upewnić się, że będziemy w stanie zapewnić wam to wszystko chociaż w części. 

Aktualizacja 4.0 zostanie wdrożona w tym tygodniu, przed rozpoczęciem Rozdziału IV. 

Zespół EA DICE

Tyle razy dali "4 litery" i znowu to samo... nie wywiązali się i zamiast lepiej to jest gorzej. Śmiać się czy płakać? Jak wiem ze mam tendencje do bycia niekompetentnym i nie wywiązuję się z czegoś w terminie i mam problemy z tym czy tamtym to po którymś razie bierze się na to poprawkę i jakiś zapas czasowy, a nie w dzień premiery mapy "Buuum.. mapy jednak dziś nie będzie - sorry"

A ten nowy patch to kpina, gra się gorzej..Sturmgewehr teraz to jakiś szajs. A grając czołgiem po każdym strzale jest chwilowy lag/ścina i to tylko w czołgach w innych sytuacjach wszystko OK

Miałobyć lepiej, a wyszło jak zwykle..... :D
Dodaj mnie do znajomych
PSN IKnazZo

Komentarz

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    a zauważyłeś pół-widocznych żołnierzy oraz pojazdy? 😂😂😂 Często widać biegający hełm lub hełm i nogi - głównie bez tułowia 🤦🏻‍♂️ To jest jakaś tragedia. Błąd z pokazywaniem dostępnych skórek nadal istnieje.
  • Your3vilTwin
    1564 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,597 Member
    edytowano 27 czerwiec
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    a zauważyłeś pół-widocznych żołnierzy oraz pojazdy? 😂😂😂 Często widać biegający hełm lub hełm i nogi - głównie bez tułowia 🤦🏻‍♂️ T

Aż mi się stare dobre czasy przypomniały

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• KnazZo
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 87 Member
    a zauważyłeś pół-widocznych żołnierzy oraz pojazdy? 😂😂😂 Często widać biegający hełm lub hełm i nogi - głównie bez tułowia 🤦🏻‍♂️ To jest jakaś tragedia. Błąd z pokazywaniem dostępnych skórek nadal istnieje.
     Zauważyłem i... brak słów, jak można taki update wypuścić ? :-1: Ja bym im chyba nawet nie powierzył zrobienia herbaty bo i to by schrzanili :cold_sweat:

W dodatku mi wyposażenie kompani zresetowało, innych żołnierzy miałem i po stronie OŚI nie działa/brak maskowania twarzy.

Żenada :dizzy:
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    Miny przeciwpiechotne znerfione ? Nie da się nikogo ubić, wybuchają z dużo większym opóźnieniem, nie da się ustawić kilku obok siebie, nie wiem czy to jakiś żart czy to było zamierzone, jest jakaś lista zmian gdzieś, żeby to zweryfikować ?
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    BlueTiger07 powiedział(a):
    Miny przeciwpiechotne znerfione ? Nie da się nikogo ubić, wybuchają z dużo większym opóźnieniem, nie da się ustawić kilku obok siebie, nie wiem czy to jakiś żart czy to było zamierzone, jest jakaś lista zmian gdzieś, żeby to zweryfikować ?

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/189782/battlefield-v-chapter-4-defying-the-odds-update-1
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member

Dzięki, nie wiem gdzie tu sens i logika, teraz miny są bezużyteczne.
  • KnazZo
    BlueTiger07 powiedział(a):

Dzięki, nie wiem gdzie tu sens i logika, teraz miny są bezużyteczne.

W tych update nie ma logiki i sensu :P

Teraz dodano opcję "czułość w pionie" i jest na 48 ustawiona. To jest identyczna wartość jak przed update, bo jakoś inaczej się celuje? Ile trzeba dać by było identycznie jak przed update?

I gdzie są widoczne emblematy plutonów, które miało być już widać?
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • Your3vilTwin
    1564 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,597 Member
    edytowano 29 czerwiec
    KnazZo powiedział(a):

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Do wersji premium maks edyszyn taki zegarek powinien być w gratisie :)
  • BlueTiger07
    KnazZo powiedział(a):
    Są ważniejsze kwestie niż jakieś pierdołowate emblematy ...

• Your3vilTwin
    Na tej nowej mapie też to działa na podboju? Oh wait...

• Wojtasinho27
    Strzelanie paluchami działa tylko jednorazowo, do śmierci - szkoda ze to nie permanentne :) A wyglada całkiem fajnie.
  • Maczeti_TV
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 31 Member
    Strzelanie paluchami działa tylko jednorazowo, do śmierci - szkoda ze to nie permanentne :) A wyglada całkiem fajnie.
    Nie wiem co wygląda tak fajnie, dla mnie to raczej żałosne, że wciskają ☹☹☹☹ nikomu nie potrzebne nie patrząc w ogóle na to co jest zrypane w tej grze. Takie moje zdanie.
  • Wojtasinho27
    Ok, nie wyglada fajnie.....brzmi i wyglada zabawnie :P
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    Maczeti_TV powiedział(a):
    Nie wiem co wygląda tak fajnie, dla mnie to raczej żałosne, że wciskają ☹☹☹☹ nikomu nie potrzebne nie patrząc w ogóle na to co jest zrypane w tej grze. Takie moje zdanie.
    Zajmują się pierdołami zamiast dopracować chociażby lunety w pojazdach. Wkurzające, ale co zrobić .. 
  • Wojtasinho27
    Premiera mapy przesunięta na polowe lipca 😂

Usunęli błąd z zawieszaniem ale Pojawił się jakiś inny błąd. Info od pracownika EA na Twitterze.
  • Your3vilTwin
    Moim skromnym zdaniem to w DICE prace nad kolejną odsłoną idą już pełną parą...

• SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    edytowano 2 lipiec
    Obecnie przenoszą błędy do VI więc mają kupę roboty i końca nie widać :)
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Tak będzie w BF VI :D , po co broń jak masz paluchy a jako kamuflaż będą rękawiczki.
  • Your3vilTwin
    Jacek postanowił się w końcu wyżalić...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!