Nie otrzymywanie pieniedzy kompanii na 50 poziomie

soapeklolek4444
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam, mialem napisac tutaj, gdyz tak zlecil mi polski support. Wiec pisze. Tak jak w temacie, nie otrzymuje od jakiegos czasu (odkad jestem na 50 poziomie) nie otrzymuje CC (company coins). Jak mam odzyskac ponad 100k i najwazniejsze jak to naprawic?

Komentarz

• Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ty nic nie zrobisz poza napisaniem tego komentarza. Potem support się tym zajmie. Kiedyś wpadnie łatka, która naprawi problem. Zaległości też mniej więcej oddadzą. Kiedy? Może za tydzień, dwa, 3 miesiące, pod koniec roku - tego nikt na forum nie wie.
  • Your3vilTwin
    1522 postsPosty: 1,555Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 5 lipiec
    soapeklolek4444 powiedział:
    Witam, mialem napisac tutaj, gdyz tak zlecil mi polski support.

Tyle lat starania o palmę pierwszeństwa w kategorii "trolling i hejtering" poszło na marne. Support EA właśnie wyprzedził mnie o kilka lat świetlnych...
     @soapeklolek4444 No nie powiem srogo cię wkręcili na tej infolinii. Jeżeli ogarniasz angielski to śledź reddita https://www.reddit.com/r/Battlefield/ https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/ Jeżeli problem, z którym się zmagasz jest powszechny to prawdopodobnie najszybciej tam trafisz na jakieś informacje .

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• soapeklolek4444
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Odpowiedzialem im pewnym polskim slowem, zaczynajacym sie na litere s. Skontaktowalem sie z angielskiem i amerykanskim supportem, od anglikow dowiedzialem sie, ze mam czekac na patcha, a od amerykanow to samo tyle, ze otrzymalem gratisowe 7500 CC. Napisalem na reddicie juz dawno, otrzymalem to samo co u brytoli. Wiec panie madrala, nie udawaj pan madrego, bos pan nie jest madry.
  • Your3vilTwin
    1522 postsPosty: 1,555Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 8 lipiec
    A dziękuję za komplement i przepraszam bardzo, że Ci doradziłem...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Serio? Są jeszcze w tej grze tak zdesperowani ludzie, że biją się o CC? xD
  • LM_Wyrzysk
    346 postsPosty: 349Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myrasz powiedział(a):
    A co? Na ulicy nie leży :-)
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Myrasz powiedział(a):
    Wiesz, że niektórzy mogli niedawno zacząć grę i dobić do tego 50 poziomu? Ja po dobiciu do 50 poziomu (i po drodze też) kiedy był problem z naliczaniem coinsów nie miałem w pewnym momencie na ulepszenia pojazdów. To wkurza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!