Bezpodstawny Permban

qpzmgh
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
Czy tylko ja gdy próbowałem dzisiaj pograć w battlefield 3 online wyskoczył mi taki błąd :  Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'qpzmgh' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN a0c76d36
Jeszcze wczoraj grałem normalnie i wszystko było dobrze co mam zrobić chciałbym powiedzieć że nie używam żadnych wspomagaczy itp.

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Niestety nic nie zrobisz. Mnóstwo osób już zakładało tematy w tej sprawie i chyba nikomu się nie powiodło. @Your3vilTwin wrzuci Ci pewnie kilka linków, zmarnujesz czas zajmując się nimi i tyle. 
  • Zemsta_Szakala
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Niestety nic nie zrobisz. Mnóstwo osób już zakładało tematy w tej sprawie i chyba nikomu się nie powiodło. @Your3vilTwin wrzuci Ci pewnie kilka linków, zmarnujesz czas zajmując się nimi i tyle. 

I właśnie dziwi mnie to bardzo, bo jako konsumenci mamy duże pole do popisu mieszkając w UE. Tutaj są zupełnie inne prawa. Oni powołują się na zapisy US, ale grę sprzedają w UE. Wszyscy chyba dobrze znają historię loot boxów i jak się sprawa potoczyła w UE. Żeby sprzedawać grę musieli zacząć przestrzegać naszego prawa. Tylko komu, by się chciało marnować $ na prawnika i wniosek do sądu UE...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!