BF V - krótkie info

1474849505153»

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    To może sprecyzuję od 10:50. Osobiście życzę mu więcej sceptycyzmu przy kolejnych odsłonach. Szczególnie przy premierach gdzie dopiero później dostrzega pewne "złe rzeczy". Osobiście nie jestem takim optymistą jak on. W skrócie:
    - problem serii zaczął się w BC2
    - w BF3 zaczęły się problemy w studiu i pierwsze odejścia co było widać przy premierze 4-ki
    - w między czasie zaczęli robić dość podobne gry SW Battlefront i BF1
    - odejścia doświadczonej ekipy z wizją i charyzmą dobrze nie wróży na przyszłość bo
    - nie ma obecnie ludzi co by potrafili zapanować nad Frosbite - widać to teraz, było widać gdy frosbite użyło BioWare przy ME Andromeda. Ten silnik ich przerósł a przecież nie pracują tam piekarze. W DICE obecnie jest to samo.
    - EA rządzi, karze i nagradza i w przypadku DICE gdzie został ochłap (a może już nic z dawnego DICE tam nie ma) ludzi, którzy zostali wyrobnikami na taśmie montażowej EA. DICE nie ma charakteru i jaj by forsować to co chcą robić. No ale od BF3 coraz mniej tych ludzi z jajami było.
    - teraz czekam w jakie sidła zastawione przez EA DICE i samo EA wpadnie - wrócą do premium, zostawią obecny model, co z płatnymi skrzyneczkami, co z serwerami, jak (czy) chcą stworzyć społeczność wokół swojego produktu której obecnie nie ma
    - itd.
    Wszystko, co napisałeś jest prawdą, ale nie zmienia faktu, że gdyby DICE miało więcej czasu i mogło ją robić dla graczy, tak, jak chcą, to może w ogóle nie doszłoby do odejście doświadczonej ekipy, odstępy między premierami byłyby większe, a silnik opanowany w większym stopniu. Nie chcę deklarować, że nie kupię następnej części, ale na pewno głęboko się zastanowię. Nie ma alternatyw na FPSy, a za CODa, to podziękuję - mam klaustrofobię. 
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tylko jaki ma sens gdybać co by było gdyby EA ? Jest jak jest. Nie sądzę by nagle było lepiej. Na dodatek pewnie zwiększyło się ciśnienie u akcjonariuszy>EA>studio/a - BFV nie wyszło jak chcieli. Anthem również. To piniądz panie ;) Jak by był problem z jednym tytułem to pal licho. Jakąś nadzieją są te nowe Gwiezdne Wojny. Nie są na frosbite no i tu jeszcze Discney ma coś do powiedzenia.Już raz pokazali przy Battlefroncie, że te ich śmieszne skrzyneczki nie są po ich myśli. Tylko czy te nowe gwiezdne wojny finansowo wyjdą EA ? Nie wiem. Cholera wie jakie mają umowy z Disney. W końcu to nie ich marka. Trzeba więcej sprzedać by wyjść na swoje. Może będzie sukces ale taki Pyrrusowy w globalnym rozrachunku ;)
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy w tej grze działa Voip. Jeszcze nigdy nikogo nie słyszałem na głosowym, a niby mam włączone. 
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Czy w tej grze działa Voip. Jeszcze nigdy nikogo nie słyszałem na głosowym, a niby mam włączone. 
    działa.może masz zestaw no name?złe sterowniki?
  • mAbronsius
    15 postsPosty: 21Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    ... a za CODa, to podziękuję - mam klaustrofobię. 
    A jak właśnie skuszę się na nowego COD'a. Od stu lat nie grałem w tą serię ale COD Modern Warfare zapowiada się całkiem dobrze.
    Wiem, że to tylko zapowiedzi i może się okazać, że to lipa no ale jednak spróbuje. Zapowiadają nawet tryb dla 100 graczy więc mapy nie mogą być małe. 
    W każdym razie BFV tak mnie znudził, że czasami to już chyba gram z obowiązku, a nie dla przyjemności. Zdecydowanie więcej frajdy sprawiał mi BF1.
    Cóż, liczę na tego nowego COD'a, bo jak nie on to kto, w co będziemy grać?  ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!