BF V - krótkie info

15051535556

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    368 postsPosty: 371Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    To może sprecyzuję od 10:50. Osobiście życzę mu więcej sceptycyzmu przy kolejnych odsłonach. Szczególnie przy premierach gdzie dopiero później dostrzega pewne "złe rzeczy". Osobiście nie jestem takim optymistą jak on. W skrócie:
    - problem serii zaczął się w BC2
    - w BF3 zaczęły się problemy w studiu i pierwsze odejścia co było widać przy premierze 4-ki
    - w między czasie zaczęli robić dość podobne gry SW Battlefront i BF1
    - odejścia doświadczonej ekipy z wizją i charyzmą dobrze nie wróży na przyszłość bo
    - nie ma obecnie ludzi co by potrafili zapanować nad Frosbite - widać to teraz, było widać gdy frosbite użyło BioWare przy ME Andromeda. Ten silnik ich przerósł a przecież nie pracują tam piekarze. W DICE obecnie jest to samo.
    - EA rządzi, karze i nagradza i w przypadku DICE gdzie został ochłap (a może już nic z dawnego DICE tam nie ma) ludzi, którzy zostali wyrobnikami na taśmie montażowej EA. DICE nie ma charakteru i jaj by forsować to co chcą robić. No ale od BF3 coraz mniej tych ludzi z jajami było.
    - teraz czekam w jakie sidła zastawione przez EA DICE i samo EA wpadnie - wrócą do premium, zostawią obecny model, co z płatnymi skrzyneczkami, co z serwerami, jak (czy) chcą stworzyć społeczność wokół swojego produktu której obecnie nie ma
    - itd.
    Wszystko, co napisałeś jest prawdą, ale nie zmienia faktu, że gdyby DICE miało więcej czasu i mogło ją robić dla graczy, tak, jak chcą, to może w ogóle nie doszłoby do odejście doświadczonej ekipy, odstępy między premierami byłyby większe, a silnik opanowany w większym stopniu. Nie chcę deklarować, że nie kupię następnej części, ale na pewno głęboko się zastanowię. Nie ma alternatyw na FPSy, a za CODa, to podziękuję - mam klaustrofobię. 
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tylko jaki ma sens gdybać co by było gdyby EA ? Jest jak jest. Nie sądzę by nagle było lepiej. Na dodatek pewnie zwiększyło się ciśnienie u akcjonariuszy>EA>studio/a - BFV nie wyszło jak chcieli. Anthem również. To piniądz panie ;) Jak by był problem z jednym tytułem to pal licho. Jakąś nadzieją są te nowe Gwiezdne Wojny. Nie są na frosbite no i tu jeszcze Discney ma coś do powiedzenia.Już raz pokazali przy Battlefroncie, że te ich śmieszne skrzyneczki nie są po ich myśli. Tylko czy te nowe gwiezdne wojny finansowo wyjdą EA ? Nie wiem. Cholera wie jakie mają umowy z Disney. W końcu to nie ich marka. Trzeba więcej sprzedać by wyjść na swoje. Może będzie sukces ale taki Pyrrusowy w globalnym rozrachunku ;)
  • LM_Wyrzysk
    368 postsPosty: 371Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy w tej grze działa Voip. Jeszcze nigdy nikogo nie słyszałem na głosowym, a niby mam włączone. 
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Czy w tej grze działa Voip. Jeszcze nigdy nikogo nie słyszałem na głosowym, a niby mam włączone. 
    działa.może masz zestaw no name?złe sterowniki?
  • mAbronsius
    15 postsPosty: 21Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    ... a za CODa, to podziękuję - mam klaustrofobię. 
    A jak właśnie skuszę się na nowego COD'a. Od stu lat nie grałem w tą serię ale COD Modern Warfare zapowiada się całkiem dobrze.
    Wiem, że to tylko zapowiedzi i może się okazać, że to lipa no ale jednak spróbuje. Zapowiadają nawet tryb dla 100 graczy więc mapy nie mogą być małe. 
    W każdym razie BFV tak mnie znudził, że czasami to już chyba gram z obowiązku, a nie dla przyjemności. Zdecydowanie więcej frajdy sprawiał mi BF1.
    Cóż, liczę na tego nowego COD'a, bo jak nie on to kto, w co będziemy grać?  ;)
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 23 sierpień

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 24 sierpień
    Same kłamstwa.Oni mapy nie potrafią wypuścić a piszą o "reach bug crushing and content goals".Czemu nie ma gdzieś kanału gdzie można porozmawiać z szefem tych ludzi bezpośrednio i rozliczyć ich z tego. Cóż grę kupiłem,lubię serie battlefield,nawet nie tyle co denerwuje to smuci mnie to że wydawcy robią mnie w ci*la.W Polsce i na świecie trochę się pozmieniało,wiele firm stosuje taktykę:zadowolony klient poleci dziesięciu następnym,niezadowolony powie stu.EA i DICE chyba tego jeszcze nie wyczaili.Tym bardziej że w październiku wychodzi cod...
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Kurde dokładnie to samo napisałem w tej ankiecie:)

Reddit jak zwykle nie zawodzi. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    edytowano 27 sierpień

Post edited by Your3vilTwin on

• LM_Wyrzysk
    Hmm, jakiś czas temu pisałem, że na CODa nie dam się namówić i chciałem z tego miejsca przeprosić wszystkich, których wprowadziłem w błąd. Chyba mnie własnie namówili, tylko, że nie ci, którzy powinni to zrobić. To jest tak abstrakcyjne (nie tylko ten patch), że nie wykluczam, iż Activision ma w budżecie przewidziane premie za marketing dla DICE. Albo DICE jest już na wylocie i za chwilę zostaną zamknięci, albo już na złość robią EA. Przecież muszą się liczyć z tym, że BFV sprzedał się słabo, dużą część tych, którzy kupili zniechęcili całkowicie do grania (kupiło u nas w klanie jakieś 15 osób, faktycznie dłużej pograły 3), a kolejna odsłona będzie miała jeszcze gorszą sprzedaż. Dramat, brak słów. 
  • Your3vilTwin
    edytowano 27 sierpień
    Ja na to patrzę trochę inaczej. Widzę, że wielu ludzi którzy nigdy w życiu nie grali w multi CODa przymierza się do nachodzącej odsłony. Nawet ja, który CODa kupował w większości dla singla (chyba mi raptem jednego z całego tasiemca brakuje) teraz rozważam zakup dla multi. Ale to nie dlatego, że COD zrobił na mnie jakieś wielkie wrażenie. Dostrzegam oczywiście rozwój i szanuję. I myślę, że wielu ludzi tak ma. Kupią nie dla tego, że COD będzie jakiś super hiper tylko dlatego, że BF się stoczył i strasznie zaniżył poprzeczkę.

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    COD to COD a nie BF z dużymi mapami, pojazdami i jakąś grą zespołową - patrz podział klas gdzie teoretycznie jedna drugą powinna uzupełniać. Siedzę teraz na BF4 i jakoś ten nowy COD mnie nie pociąga tak jak BFV.
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Z tych zmian to odnosnie podbicia levelu na poziom 500 (ponoc) ma nie wliczyć wcześniej zdobytego expa. Także będziemy wszyscy równo zaczynać :D Mam mieszane odczucia odnosnie tego kroku. Btw. gdzie te "kadluby" w modyfikacjach do czolgow? Mialy byc "wkrotce", a niedlugo minie rok :D
  • LM_Wyrzysk
    Teraz to jest problematyczne. Bo jakby wszystkim podbili poziomy proporcjonalnie do tego ile grali do tej pory, to ludzie straciliby fun z wbijania tego wszystkiego, a z drugiej strony, tak jak piszesz 55 vs 55, to moga być zupełnie inne poziomy. To powinno być wprowadzone w momencie, w którym już sporo ludzi zaczęło wbijać 50 lvl. 
  • Your3vilTwin
    edytowano 28 sierpień
    Od początku nie powinno być ograniczenia levelu. 

Ahahahhahahahahahahahhahahahahahha LoL

A tu taki fajny wykresik się chciało komuś zrobić...

• Wojtasinho27
    202 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    God! 🤦‍♂️
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Witam po długiej przerwie
    Przez chwilę myślałem żeby pobrać znów bfv, tak mnie nosiło jakoś od tygodnia
    Ale wszedłem na forum sprawdzić jak tam zmiany, no i widzę że nic się nie zmieniło :) dalej są problemy jakie były, więc sobie odpuszczę
  • Your3vilTwin
    DICE: We’re so sorry

Sorry... the roadmap hasn’t been correct ALL SUMMER!

Sorry... modeling the inside of the JU-52 is too expensive but players need to choose: new vehicles or the JU-52?

Sorry... NO new vehicles AND gadgets aren’t coming this chapter either (including the reworked JU-52)

Sorry... but Firestorm looting will be re-worked eventually including a BR specific road map

Sorry... minecraft trees was fixed many chapters ago

Sorry... Duos needs to be removed (by popular demand) one week after premiering due to popular demand

Sorry... but body customizations might be coming “soon” someday

Sorry... the chauchat wasn’t supposed to be ingame yet

Sorry... those chapter one cosmetics weren’t supposed to be there yet and they’ll be BOINS only from now on

Sorry... those tank skins weren’t supposed to come out yet

Sorry... but while beard / hair were shown in the Firestorm trailer you’ll never see those implementations in-game

Sorry... our Gamechangers repeat wrong dates for months and we choose to ignore the fact (I’m looking at you Westie over Mercury in March)

Sorry... players think they want authentic uniforms but you really don’t

Sorry... Al Soondan was supposed to be out on June 27th but ???

Sorry... this is #everyonesbattlefield except pilots- must always be female

Sorry... said we’d fix the bugs and stuttering but WE’RE ALL ON VACATION!

Sorry... We said you can rebuild house with fortifications but we only meant on Narvik so that we show it on the trailers and in ea play.

Sorry... we told you soldier dragging would be one of the cool new features in Battlefield V when we were trying to create some hype - but we never actually worked on it and only looked into its viability after the game was already released. And then we scrapped it.

Sorry... we told you that new combat roles were coming post launch but we actually forgot about it in hopes you would, too.

Sorry... we told you Combined Arms would be this cool co-op experience with lots of replayability and variety but it's actually always the same and there's no paratroopers in it whatsoever.

Sorry... we told you we were working on adding more features to Firestorm, including a respawn feature but Criterion didn't document their code very well and now they're gone, so.. ¯\_(ツ)_/¯

Sorry... we assumed everyone would enjoy paying extra money for the super duper red devil skins...

Sorry... for working on a 5v5 mode that nobody asked for and creating custom maps for it and weapons that cannot be easily moved to regular modes and then scrapping that mode without thinking of how to utilise that content in regular play...

Sorry... we bugged some trophies

Sorry... but we are still right, and you are wrong. Get educated.

Sorry.... for removing domination and frontlines which were always played and never empty servers.

Sorry... deluxe edition customers for so little and discounting the game 50% off after a week of launching it

A najlepsze jest w tym wszystkim to, że oni praktycznie za większość rzeczy nie przeprosili...

ŹRÓDŁO/

xF_JanKiller

Ja też prze jakiś czas zmniejszyłem aktywność na forum z powodu natłoku obowiązków ale już się obrobiłem. 
    Także TV Y3T 24 znów nadaje. Cała prawda całą dobę. 

• VXBronsonXV
    edytowano 29 sierpień
    cholerne śmiecie-na easter eggi w grze też potrzeba gościa lub dwóch którzy to wprowadzą do gry(a może więcej)  to ino dodają takie pierdoły zamiast dopracować grę.
  • LM_Wyrzysk
    VXBronsonXV powiedział(a):
    cholerne śmiecie-na easter eggi w grze też potrzeba gościa lub dwóch którzy to wprowadzą do gry(a może więcej)  to ino dodają takie pierdoły zamiast dopracować grę.
    Myślę, że wszystkie problemy wynikają z tego, że oni myśleli, że to jest dopracowana gra i super i w ogóle. Gracze z tą opinią się nie zgodzili i dlatego jest problem. Mieli pewnie zaplanowane wszystko na długi czas i przez to, że zaburzyli harmonogram mają ciągłe opóźnienia. Zakładam, że gdy dyskutowali o ilości map, to były propozycje: zróbmy 4, zróbmy 5 i ktoś odważny się wychylił mówiąc: nie, jesteśmy DICE, zróbmy 8!!! Potem wszyscy zaczęli klaskać i zaczęli głosować nad ilością rang: zróbmy 10, zróbmy 20 i znowu najodważniejszy powiedział: Nie, jesteśmy DICE, zróbmy 50 rang!!! Potem znowu pojawiły się brawa. I tak zaplanowali całe dwa lata.  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!