Problemy/bugi

11011121416

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    366 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 16 lipiec
    aPager_pl powiedział(a):
    Znikający pojazd poczas jazdy. Kiedyś zdarzyło mi się to raz. Teraz niedawno trzy razy pod rząd. 
    Ktoś się narobił, żeby z okazji premiery 3 sezonu Stranger Things zrobić nowego easter egga, to wiecznie narzekacie ;-)
    Ja ostatnio miałem dwa bugi i to w jednym wagonie:

https://youtu.be/A3fXeLenAHc
  • Kolednik91
    57 postsPosty: 58Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi na Spustoszeniu przy wyjściu z organów cała ściana ostatnio zniknęła i widziałem cały dół od prawej strony patrząc na "E". Niestety ostatnio jest straszny wysyp znikających przedmiotów. No cóż już się nie mogę doczekać nowych postaci w kolejnym patchu. :)
  • LM_Wyrzysk
    366 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chciałem sobie przetestować ustawienia ultra na serwerach, żeby zobaczyć jak chodzi i wygląda. I ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nie mogę wejść na pusty serwer, bo nie ma pustych serwerów. W grze za 299 zł nie mogę wejść na pusty serwer! Ręce opadają. 
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 20 lipiec
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Chciałem sobie przetestować ustawienia ultra na serwerach, żeby zobaczyć jak chodzi i wygląda. I ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nie mogę wejść na pusty serwer, bo nie ma pustych serwerów. W grze za 299 zł nie mogę wejść na pusty serwer! Ręce opadają. 
    pusty serwer żre prąd i obciąża jednostki centralne(bo dane i staty muszą płynąć w te i we wte...jak by puścili program wynajmowania do porządku to może byś znalazł.nie ma premium to oszczędzają na czym się da.
  • LukaszX1992
    138 postsPosty: 138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 21 lipiec
    Tylko że ustawienia graficzne w BF najlepiej i tak testować na pełnym serwerze na 64 osoby.
    Na serwerach z mniejszą ilością graczy jest więcej FPS.

Edit: Gdzie się podziały serwery z trybem dominacja?
  • LM_Wyrzysk
    LukaszX1992 powiedział(a):
    Tylko że ustawienia graficzne w BF najlepiej i tak testować na pełnym serwerze na 64 osoby.
    Na serwerach z mniejszą ilością graczy jest więcej FPS.

Edit: Gdzie się podziały serwery z trybem dominacja?
    karta tak samo chodzi - nie ma znaczenia ilość ludków na serwerze. Procesor wtedy dostaje. 
  • PrincessKiara89
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Witam, mam takie pytanko, czy można anulować zadanie w multi? Chodzi mi o te zadania, które sami sobie wybieramy z listy zadań, a nie te które nam gra przydziela... 
  • aPager_pl
    35 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak dobrze rozumiem Twój problem, to odpowiedź brzmi: zastąp niechciane zadanie innym zadaniem. Jak wrócisz do zastąpionego zadania to dalej będą zdobyte wczesniej osiagniecia, więc calkiem anulować się chyba nie da.
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Są zadania dzienne które przydziela gra i ich się nie da zmienić.Zadania które sobie wybierasz z listy zadań można zmieniać będąc w menu, można je też usunąć.
  • PrincessKiara89
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 23 lipiec
    Ok, udało mi się zastąpić na jakiś łatwiejsze zadania, ale całkowitej anulacji nie widzę, nie mniej po ich wykonaniu same mi się nie aktywują, więc na jedno wyjdzie.
  • LM_Wyrzysk
    Te niektóre zadania to masakra. Na ZK-383 zostało mi "Wciągu jednej rundy zabij strzałami z biodra 20 wrogów w obszarze celów", albo "Nie ginąc zabij strzałami z biodra 10 wrogów w obszarze celów". Masakra jakaś. Nie mogę flagi bronić normalnie, tylko muszę czekać, aż ktoś wejdzie na zasięg. Zdobywając ją działa to w drugą stronę, tj. nie mogę zabijać typów na fladze, póki sam się w jej zasięgu nie znajdę. Bez sensu i wkurza mnie to, bo to już któraś z rzędu broń, gdzie zostało mi ostatnie zadanie z zabijanie w obszarze celu. Łapka w dół. 
  • aPager_pl
    35 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Te niektóre zadania to masakra. Na ZK-383 zostało mi "Wciągu jednej rundy zabij strzałami z biodra 20 wrogów w obszarze celów", albo "Nie ginąc zabij strzałami z biodra 10 wrogów w obszarze celów". Masakra jakaś. Nie mogę flagi bronić normalnie, tylko muszę czekać, aż ktoś wejdzie na zasięg. Zdobywając ją działa to w drugą stronę, tj. nie mogę zabijać typów na fladze, póki sam się w jej zasięgu nie znajdę. Bez sensu i wkurza mnie to, bo to już któraś z rzędu broń, gdzie zostało mi ostatnie zadanie z zabijanie w obszarze celu. Łapka w dół. 

Zgadzam się z Tobą. Czasem trzeba kombinować zamiast grać i nie daje to przyjemnosci z gry . Dlatego odpuściłem niektóre zadania i gram dla przyjemnosci. Chociaż, kiedyś już o tym pisałem, był taki bug że mimo iż ostatnie zadanie (np o złotą komorę) nie udalo mi sie wykonać to po następnym odpaleniu gry jakimś cudem nagroda została przyznana. Zdarzyło mi się tak kilka razy.
  • PrincessKiara89
    edytowano 23 lipiec
    Ja miałem zbudować 5 broni stacjonarnych... Pół roku szukałem takowych na mapach i dopiero jedno działo udało mi się naprawić, dlatego tak mi zależało na skasowaniu tych zadań, ale teraz zamieniłem je na jakieś mniej zryte i jak uda mi się je wykonać, to pewnie już nowego nigdy nie wezmę, bo serio to irytuje jak muszę koniecznie tą daną bronią grać lub klasą i zamiast dobrze się bawić, to trzeba się skupiać na celu zadania i jeszcze nie ma problemu o ile nie jesteśmy ograniczeni do jednej tylko rundy, lub do zgonu, to jeszcze z czasem się coś odblokuje...
  • darlovia
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam problem z misją Tygodnia 4: Wszyscy naraz - Potrójne zabójstwo bez użycia pojazdów.... Ktoś podpowie jak wykonać tą misję ? 10 razy już zabiłem KMem 3 przeciwników  bez zgonu i nie zalicza misji.
  • aPager_pl
    Musisz praktycznie natychmiast załatwic trzech naraz w ciagu kilku sekund. To jest potrójne zabójstwo .
  • SmokingJoe_Fyyyy
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A może ktoś mi powiedzieć czemu nie zalicza zadania Technika- wyzwanie napraw 950pt pojazdów . Bo zbudowanie 10 broni stacjonarnej jest praktycznie nie możliwe w jednej rundzie co jest w tym samym zadaniu
  • aPager_pl
    SmokingJoe_PL napisał użytkownik: »
    A może ktoś mi powiedzieć czemu nie zalicza zadania Technika- wyzwanie napraw 950pt pojazdów . Bo zbudowanie 10 broni stacjonarnej jest praktycznie nie możliwe w jednej rundzie co jest w tym samym zadaniu
    Sprawdź czy twoj żołnież wsparcia ma specjalizację Technik czy Kaemista. Jesli kaemista to nie bedzie ci zaliczało 😀
  • SmokingJoe_Fyyyy
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    aPager_pl powiedział(a):
    Sprawdź czy twoj żołnież wsparcia ma specjalizację Technik czy Kaemista. Jesli kaemista to nie bedzie ci zaliczało 😀
    Ile to już czasu te zadania to jakaś kpina zamiast w spokoju grać to jeszcze nikt tego nie opisze ja też odnosze sie do poprzednich odsłon BF 
  • PrincessKiara89
    edytowano 24 lipiec
    Faktycznie, te zadania mogłyby być lepiej opisane.
    I znalazłem inny problem a mianowicie nie mogę dodawać specjalizacji do Karabinka P08 dla snajpera
     https://puu.sh/DWHaC.jpg
    https://puu.sh/DWHas.jpg
    Post edited by PrincessKiara89 on
  • SmokingJoe_Fyyyy
    aPager_pl powiedział(a):
    Btw miałem podczas zadania zaznaczonego technika więc dalej nie wiem o co chodzi czy może o wybrane typy pojazdów czy wszystkie czy w jakimś trybie nikt nie wie xd
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!