Problemy/bugi

11112131517

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kiedyś robiłem podobne zadanie, może to samo. Pamiętam że zaliczało tylko jak naprawiałem pojazdy z zielonym kierowcą, z niebieskim już nie. 
    10 broni stacjonarnych w jednej rundzie na spokojnie, budujesz niszczysz i znów budujesz aż zaliczy -przyda się skrzynka na amunicję żeby uzupełniać granaty itp. do niszczenia tej broni stacjonarnej.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • PrincessKiara89
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No mój problem rozwiązała aktualizacja, więc jest już ok ;)
  • SmokingJoe_Fyyyy
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ powiedział(a):
    Kiedyś robiłem podobne zadanie, może to samo. Pamiętam że zaliczało tylko jak naprawiałem pojazdy z zielonym kierowcą, z niebieskim już nie. 
    10 broni stacjonarnych w jednej rundzie na spokojnie, budujesz niszczysz i znów budujesz aż zaliczy -przyda się skrzynka na amunicję żeby uzupełniać granaty itp. do niszczenia tej broni stacjonarnej.
    Akurat co do napraw z drużyną to mogłem nie próbować ale tam nie jest napisane że z członkiem drużyny co do drugiego zadania frendly fire nie działa bo minami próbowałem niszczyć 

• _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na pewno działa, przecież każdą broń stacjonarną można zniszczyć. Robiłem to z kumplem więc może szybciej zniszczyć we 2. Ale na pewno działa bo sam tak robiłem. Ważne żeby potem tylko ten co robi zadanie odbudował broń. Może miny to nie najlepszy pomysł bo nie ma bezpośredniego trafienia. 
  • PrincessKiara89
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Lepszy będzie dynamit
  • _SamoZuoooo_
    PrincessKiara89 powiedział(a):
    Lepszy będzie dynamit
    Pewnie że lepszy jeśli robisz to z kumplem, wsparcie nie ma dynamitu
  • PrincessKiara89
    Lepszy będzie dynamit
    Wiadomo, że nie ma, a z kimś znajomym jest to znacznie łatwiejsze, bo granaty i takie tam lubią się odbijać od celu i nie zadają tak znaczących obrażeń, ale też jest to możliwe, o ile wrogowie nas nie zabiją wcześniej...
  • SmokingJoe_Fyyyy
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Lepszy będzie dynamit
    Kurde to tkiego kumpla dice powinno w pakiecie z grą dodawać :D
  • aPager_pl
    37 postsPosty: 39Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SmokingJoe_PL powiedział(a):
    Akurat co do napraw z drużyną to mogłem nie próbować ale tam nie jest napisane że z członkiem drużyny co do drugiego zadania frendly fire nie działa bo minami próbowałem niszczyć 

Nie dawało mi to spokoju i aktywowałem to zadanie. Zmieniłem przed grą specjalizację wsparciucha na technik i zacząłem próbę. Okazało się że mi tak samo nie zalicza. A to dlatego że Technika ustawiłem dla jednej frakcji osi, a jak wszedłem w grę to grałem frakcją Alianci . (po prostu zapomniałem zmienić na technika dla obu frakcji) Może tu jest podobny błąd u Ciebie SmokingJoe_PL .  Ja zorjentowałem się o błędzie jak mi zaczęło oznaczać przygwożdżonych wrogów (w 3:19 minucie filmu) i wtedy sprawdziłem że mój wsparciuch jest jednak kaemistą.
    Co do sposobu niszczenia broni to bardzo łatwo zniszczyć każdą broń granatnikami(wystarczą 2 granaty) najlepiej znaleźć broń blisko magazynu amunicji(Na filmie w 4:15 minucie).
    Pozostałe zadania są proste bo nie mają ograniczenia, można wykonać je w kilku rundach i nie ma znaczenia przy naprawie pojazdów, czyj pojazd naprawiamy (Na filmie w 7:48 minucie).
    Filmik jak to wyglądało:

• SmokingJoe_Fyyyy
    aPager_pl powiedział(a):

Nie dawało mi to spokoju i aktywowałem to zadanie. Zmieniłem przed grą specjalizację wsparciucha na technik i zacząłem próbę. Okazało się że mi tak samo nie zalicza. A to dlatego że Technika ustawiłem dla jednej frakcji osi, a jak wszedłem w grę to grałem frakcją Alianci . (po prostu zapomniałem zmienić na technika dla obu frakcji) Może tu jest podobny błąd u Ciebie SmokingJoe_PL .  Ja zorjentowałem się o błędzie jak mi zaczęło oznaczać przygwożdżonych wrogów (w 3:19 minucie filmu) i wtedy sprawdziłem że mój wsparciuch jest jednak kaemistą.
    Co do sposobu niszczenia broni to bardzo łatwo zniszczyć każdą broń granatnikami(wystarczą 2 granaty) najlepiej znaleźć broń blisko magazynu amunicji(Na filmie w 4:15 minucie).
    Pozostałe zadania są proste bo nie mają ograniczenia, można wykonać je w kilku rundach i nie ma znaczenia przy naprawie pojazdów, czyj pojazd naprawiamy (Na filmie w 7:48 minucie).
    Filmik jak to wyglądało:

O dzięki za podpowiedź
  • PrincessKiara89
    Lepszy będzie dynamit
    Jak chcesz, to mogę pomóc...? W sumie to innym też jeśli ktoś miałby podobne problemy z zadaniami...
  • aPager_pl
    37 postsPosty: 39Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    PrincessKiara89 napisał użytkownik: »

Lepszy będzie dynamit

Jak chcesz, to mogę pomóc...? W sumie to innym też jeśli ktoś miałby podobne problemy z zadaniami...

Ja potrzebowałbym 10 razy nie ginac ściągnąć Twojego żołnierza strzalem w głowę 😉 Podstawisz się kiedyś jak trafimy na przeciw siebie? 😉😂😉
  • PrincessKiara89
    ePager spoko możemy siebie dodać do znajomych i zagrać razem, potem tylko zmienię drużynę i na mikro się spotkamy, tylko pytanie czy w BFV można zmienić stronę jak w BF1?
  • aPager_pl
    edytowano 27 lipiec
    PrincessKiara89 napisał użytkownik: »
    ePager spoko możemy siebie dodać do znajomych i zagrać razem, potem tylko zmienię drużynę i na mikro się spotkamy, tylko pytanie czy w BFV można zmienić stronę jak w BF1?

No własnie o tym miałem pisać. Oczywiście z tym podstawianiem się to był może trochę głupi żart, ale co do zmiany frakcji podczas rozpoczynania rundy lub automatycznego wyrównywania sił to moim zdaniem powinni wprowadzić. W jedynce też nie było wyrównywania sił od początku, dlatego jako jedną z poprawek wrowadzili to później. Was też to denerwuje jak poczas gry (szczególnie w podboju drużynowym to najbardziej widać) gracze odchodzą skazując resztę graczy na pożarcie przeciwnikowi? W jedynce nawet przy równej liczbie graczy, system robił roszade opierając sie na poziomie umiejętności graczy żeby bylo sprawiedliwie.
    W bf5 jak się trafi do słabego zespołu to przez kilka rund dostaje się baty aż sie nie chce grać.
  • Doncii
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gram w gry dwie dekady ponad , ale jak to jest że kolesie zabijają mnie z automatu biegnąc , i jak to jest że tylko w Befie kolesie walą ful auto w głowe ?  czy tu wiekszośść gra na makrach ?
  • _SamoZuoooo_
    aPager_pl powiedział(a):

Ja potrzebowałbym 10 razy nie ginac ściągnąć Twojego żołnierza strzalem w głowę 😉 Podstawisz się kiedyś jak trafimy na przeciw siebie? 😉😂😉
    Też utknąłem na zadaniach typu ''zabij 10 nie ginąc strzałem w głowę w obszarze celu/broniąc/atakując'' 
    Jak dadzą te prywatne serwery to nastąpi wysyp złotych broni, będzie łatwiej o ustawkę.
  • LM_Wyrzysk
    367 postsPosty: 370Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @aPager_pl dwie strony medalu są, jak dobrze trafisz, to kilka rund pod rząd można zamykać przeciwników na respie. Też to nie ma wielkiego sensu, ale co zrobisz? ps. ale strasznie kuje w oczy to Twoje złote MG 42,
    @Doncii przy tak krótkim TTK liczy się tylko refleks, a nie umiejętność strzelania. Kto pierwszy zacznie strzelać, ten zabija. Ludzie nie celują, tylko strzelają na oślep i coś zawsze wpadnie. 
  • aPager_pl
    edytowano 28 lipiec
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    @aPager_pl dwie strony medalu są, jak dobrze trafisz, to kilka rund pod rząd można zamykać przeciwników na respie. Też to nie ma wielkiego sensu, ale co zrobisz? ps. ale strasznie kuje w oczy to Twoje złote MG 42,

Zgadzam się. Najlepiej jak medal siądzie na krawędzi  :)  Łatwe wygrywanie z dużą przewagą każdej rundy też nie jest fajne. Dlatego moim zdaniem powinni wprowadzić wyrównywanie sił na wzór BF1.
    Moje MG 42 to alternatywa, jak już nic mi nie wychodzi, wtedy wyciągam mojego asa  B) i wtedy kłuje nie tylko w oczy😉
    Post edited by aPager_pl on
  • PrincessKiara89
    edytowano 30 lipiec
    aPager_pl powiedz
     W jedynce nawet przy równej liczbie graczy, system robił roszade opierając sie na poziomie umiejętności graczy żeby bylo sprawiedliwie.
    W bf5 jak się trafi do słabego zespołu to przez kilka rund dostaje się baty aż sie nie chce grać.
    No właśnie ostatnio grywam trochę w BFV i BF1 i w poprzedniej części w niemal dowolnym momencie można zmienić stronę, no chyba że w przeciwnej jest za dużo już ludzi, lub zbliża się koniec rundy, albo dopiero co się zmieniło stronę, ale minimum raz można zazwyczaj, tutaj tego nie ma i się gra po stronie gdzie gra dodała. Co do balansu, to się też zgadzam, że w BFV go nie ma i często bywa że 20 graczy kontra 15, albo nawet 10 się zdarzy i na nic wołania na czacie "BALANCE?!?!?!?", bo gracze nawet jakby chcieli, to nie zmienią strony, a serwery nie mają automatycznego balansu, jak to było w BF1, a szkoda...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!