Update z 25.072019r.

LM_Wyrzysk
377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Po dwóch rundach tak szybko:

gra zjada 1 GB więcej Ramu, 
fps raczej nie ma więcej,
w trakcie drugiej rundy wywaliło mnie do pulpitu, 

Komentarz

• Myrasz
    107 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 25 lipiec
    w trakcie drugiej rundy wywaliło mnie do pulpitu, 
    No to romantycznie...
    Może wyłączenie profilu XMP pomoże(jeśli w ogóle był włączany). Mi kilka update'ów wcześniej pomogło.
  • Wojtasinho27
    206 postsPosty: 209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Bosko 😂 Miałem kilka dni przerwy od BF V, wczoraj włączyłem grę na kilka minut i od razu wyłączyłem. Zobaczymy dziś, dziś jestem wypoczęty wiec mam więcej sił na grę. Uf, już się nie mogę doczekać frustracji 😛😂
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 25 lipiec

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wywaliło mnie dzisiaj chyba z 8 razy do pulpitu! U Was jak?
  • Myrasz
    107 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    u mnie OK. Może trochę bardziej przycina. RAMu zżera tyle samo. Jaki błąd pokazuje podgląd zdarzeń?
  • LM_Wyrzysk
    Myrasz powiedział(a):
    u mnie OK. Może trochę bardziej przycina. RAMu zżera tyle samo. Jaki błąd pokazuje podgląd zdarzeń?
    Nic, zero komunikatu. Ląduję na pulpicie. Przed chwilą odpaliłem i to samo. 
  • Wojtasinho27
    206 postsPosty: 209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    z dziwkami jest coraz gorzej, albo się krzaczą albo w ogóle nie słychać np muzyki lub odgłosów pojazdów itd. Wczoraj słyszałem jedynie strzały w oddali (tych które były w pobliżu nie było słychać 😂 ) oraz odgłosy obuwia czyli bieganie pobliskich żołnierzy.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    z dziwkami jest coraz gorzej, albo się krzaczą albo w ogóle nie słychać 
    Tak się zastanawiam literówka czy specjalnie B)
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Wojtasinho27
    Literówka :) Nie zauważyłem, oczywiście chodzi o dźwięk :P
  • LM_Wyrzysk
    Odkurzyłem porządnie kompa i przestało wywalić do pulpitu. Pewnie grzał się za mocno po updacie. Z dźwiękami mam nieraz tak, że jak zrespie się w pojeździe, a potem zacznę biegać, to ciągle słyszę taki pogłos, jakbym nadal był w puszce. 
  • kubasikor93
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Odkurzyłem porządnie kompa i przestało wywalić do pulpitu. Pewnie grzał się za mocno po updacie. Z dźwiękami mam nieraz tak, że jak zrespie się w pojeździe, a potem zacznę biegać, to ciągle słyszę taki pogłos, jakbym nadal był w puszce. 
    Ja mam nowego pcta, raptem ma miesiąc wiec kwestia temperatur nie wchodzi w grę i tez mam takie akcje ze potrafi mnie wyrzucić 2x pod rząd żebym za trzecim razem mógł pograć spokojnie bez wyrzucania do pulpitu :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!