Marita

LM_Wyrzysk
372 postsPosty: 375Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Co tam się dzieje na tej mapie, to ludzkie pojęcie przechodzi. Sami bobsleiści. Cały serwer na brzuchu, albo na plecach. W ciemno po krzakach można strzelać - zawsze ktoś dostanie. Dramat.  

Komentarz

• Wojtasinho27
    202 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LOL - miałem tydzień przerwy od gry. Zagrałem raz, drugi....wyłączyłem. Kolejny dzień, poszło całkiem fajnie, V1 trafiło w cel itd. wiec byłem zadowolony, no ale to tylko jedna runda...kolejne znowu do ☹☹☹☹. Wczoraj powtórka, na serwerze chyba sami cziterzy byli, nie szło grać! Wyłączyłem grę.

Nawet mi się nie chce robić teatrów wojny, nie mam sił i jestem po prostu znudzony tą grą.
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 30 lipiec
    [img]https://i.postimg.cc/NM0w2s6m/Adnotacja-2019-07-30-193851.jpg[/img]
    Generalnie polecam. Im wcześniej tym lepiej.
  • Your3vilTwin
    1537 postsPosty: 1,570Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Długo pograłeś. Szacun.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    202 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Adnotacja-2019-07-30-193851.jpg
    Generalnie polecam. Im wcześniej tym lepiej.

O co chodzi bo nie widzę nic?
  • Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    że kolega grał ostatnio w maju 2019
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!