Opcja wyłączenia customizacji żołnierzy.

Ka4cio21
48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam, mam pytanie do osób które mają pojęcie o tym, czy możliwe jest stworzenie opcji wyłączenia tej przesadnej customizacji żołnierzy, jak i wyłączenia tych cholernych złotych i innych dziwnych skórek na broń.

Czy DICE da rade wdrożyć taką opcję?
Pozdrawiam.

Komentarz

• Kolednik91
    60 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zawsze możesz grać na standardowym settingu. Co Ci przeszkadza to jak inni się ubierają? Dla mnie osobiście zdobycie złotego Kar98 było taką katorgą (przez te leżakowe zadania.), że z przyjemnością latam z tą akurat skórką. Nie żeby się chwalić przed innymi ale żeby mieć świadomość, że zrobiłem te durne zadania i nic nie jest mi straszne. :)

• Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Właśnie mi to przeszkadza, bo jeśli twórcy mówią że gra jest o 2WŚ, i jest tam jakikolwiek zarys tych czasów i sprzęt mieści się w tych latach to nie może tak być że są takie skórki, i że są elitarni żołnierze. Ok, mogą oni istnieć, lecz nie z takim wyglądem. Jakieś maski gazowe połączone z dziwnym kapturem czy kij wie co to wgl jest, dziwna biała proteza na oko... Nikt mi nie powie że to tylko gra i to obojętne. Bo skoro to gra to służy do masowego przekazu. Młodsi ludzie będą się nią wzorować. Młodzież ma małe, nikłe pojęcie o tamtych czasach i dlatego nie może to wyglądać tak jak wygląda teraz. Pozdrawiam.
  • Kolednik91
    60 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cóż tak jak wspomniałem graj na standardowych settingach. BF jest fikcją historyczną a nie podręcznikowym przykładem tego co było kiedyś. Przecież jedną z podstawowych umiejętności w życiu w społeczeństwie jest umiejętność oddzielenia fikcji od prawdy. Tak czy nie?
    Możesz równie dobrze napisać do Dice, że się nie zgadzasz z zakłamaniem historycznym jakie występuje w grze. Tylko daj znać co odpisali.
  • Ka4cio21
    Gdzie można do nich napisać? Może nie w tej sprawie, ale ogólnie chciałbym wiedzieć na przyszłość.
  • Kolednik91
    Na ich stronce są dane teleadresowe. :)

Contact us

DICE
    Södermalmsallén 36
    118 28 Stockholm Sweden

DICE LA
    5510 Lincoln Blvd
    Playa Vista, CA 90094 USA

Phone: +46 8 658 78 00 (Swe)
    E-mail: [email protected]
    Twitter: @EA_DICE
    LinkedIn: EA DICE
    Instagram: @EA.DICE

• LM_Wyrzysk
    373 postsPosty: 376Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi tam skórki na broń nie przeszkadzają i jednak są tam jakimś mechanizmem zachęcającym do grania. Za to zawsze na czacie wyśmiewam ludków, którzy latają w kupionych skinach. To już przesada. 
  • LM_emzio
    58 postsPosty: 62Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ka4cio21 napisał użytkownik: »
    Właśnie mi to przeszkadza, bo jeśli twórcy mówią że gra jest o 2WŚ, i jest tam jakikolwiek zarys tych czasów i sprzęt mieści się w tych latach to nie może tak być że są takie skórki, i że są elitarni żołnierze. Ok, mogą oni istnieć, lecz nie z takim wyglądem. Jakieś maski gazowe połączone z dziwnym kapturem czy kij wie co to wgl jest, dziwna biała proteza na oko... Nikt mi nie powie że to tylko gra i to obojętne. Bo skoro to gra to służy do masowego przekazu. Młodsi ludzie będą się nią wzorować. Młodzież ma małe, nikłe pojęcie o tamtych czasach i dlatego nie może to wyglądać tak jak wygląda teraz. Pozdrawiam.

Ja, choć nie jestem już "młodszym czlowiekiem", też mam nikłe pojęcie o tamtych czasach, w każdym razie nic z nich nie pamiętam... Akurat wygląd broni i mundurków jest zupełnie nieistotny w poznawaniu i rozumieniu historii, oraz wyciąganie z niej wniosków, więc o młodszych ludzi bym się nie martwił przesadnie.
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 10 sierpień
    Ka4cio21 powiedział(a):
    No tak. W dodatku te V1 są takie celne. Jakieś prototypowe karabiny lub takie, które nie weszły do produkcji na większą skalę. Czołgi mają ograniczony zapas amunicji, ale za to nieograniczoną ilość paliwa (pomijam firestorm). Jak zrzucasz bomby to nie ma żadnych niewybuchów. Skandal po prostu z tym brakiem realizmu XD Jeszcze młodzież pomyśli, że tak naprawdę było!

A tak na serio to nie rozumiem dlaczego niektórzy coś takiego wyciągają. Przecież to tylko gra, w dodatku nikt nigdy nie twierdził, że będzie to realistyczny symulator II WŚ. Masz parę innych gier, które coś takiego oferują w takich klimatach właśnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!