permban a nic nie zerobilem ...

«1
exzabojca
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'exzabojca' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 6a6c080a

a jeszcze wczoraj normalnie grałem i dzisiaj chciałem wbic na ulubiony serwer a tu takie cos a ja nawet nie oszukuje w skyrym badz gothic'u XD

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• gosvami
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    exzabojca powiedział(a):
    GLOBAL PunkBuster GUID BAN 6a6c080a

a jeszcze wczoraj normalnie grałem i dzisiaj chciałem wbic na ulubiony serwer a tu takie cos

Witam w klubie.

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'gosvami' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 0c64b37b

• exzabojca
    nawet nie będę się odwoływać, patrząc na forach to nikt nie dostał cofki wiec żegnaj BF3
  • SkyZeWonsem
    1292 postsPosty: 1,305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nawet jak nie masz szans na odbanowanie to nie odpuszczaj tematu. Pisz do nich. Powalcz trochę - a nóż się uda. Jak nic to nie da (można tak założyć) to masz/mamy kolejny dowód na faktyczne podejście danego wydawcy do swoich chlebodawców. 
  • gosvami
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Uwaga # 2: Dostarczony identyfikator GUID został powiązany z hakowaniem lub zakłócaniem normalnego działania naszego oprogramowania PunkBuster i dlatego został naruszony, co doprowadziło do globalnego zakazu używania serwerów gier PunkBuster. Nie wiemy, kto faktycznie bawił się tym identyfikatorem GUID w momencie wyzwolenia naruszenia. Nie wiemy również, czy naruszenie zostało uruchomione na danym komputerze. Nasz system nie gromadzi danych osobowych, a ponadto nie mamy możliwości dołączenia naruszenia konkretnej osoby do oszustwa / włamania. Ten zakaz nie zostanie zniesiony, ponieważ wtedy osoba, która spowodowała naruszenie, ponownie będzie mogła dołączyć do serwerów PunkBuster przy użyciu tego identyfikatora GUID. Żeby było jasne: nie twierdzimy, że oszukałeś, ponieważ nie wiemy, kto spowodował naruszenie. Jeśli jest pewne, że nikt nie gra na twoim komputerze nigdy nie miał naruszenia oszustwa / włamania wywołanego przez PunkBuster, to twój GUID (hasło do cdkey i / lub konta gry) został skradziony lub wyciekł do kogoś, kto użył go na innym komputerze wywołać naruszenie. Nie mamy środków, które pomogą ci dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za złamanie twojego identyfikatora GUID.

• LM_Wyrzysk
    402 postsPosty: 405Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chyba nie pozostaje nic innego, jak kupić ze dwa skiny w BF V. 
  • harry0ld
    30 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Niedługo nikogo nie będzie w tej grze :D. Dobra robota evenbalance.
  • Zemsta_Szakala
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    edytowano 9 lipiec
    Ehh, a ja dzisiaj dostałem coś takiego: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'Zemsta_Szakala' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 2ac24623
    A wczoraj jeszcze sobie grałem i jak czytam to nie da się odwołać :c Zostaje jedynie udać się do konkurencji skoro EA tak olewa graczy... BTW bana dostałem wczoraj, kiedy zainstalowałem BF BC2 więc XD Właśnie sprawdziłem BF BC2 i mogę grać na serwerach z PunkBuster XD 
    Post edited by Zemsta_Szakala on
  • qpzmgh
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'qpzmgh' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN a0c76d36
    Ten sam problem a nic nie zrobiłem
  • Zemsta_Szakala
    Ogólnie to natrafiłem na bardzo ciekawy post z którego wynika, że hacker podpina się pod GUID randomowego użytkownika i wtedy jego konto jest kryte. Za kilka lat jak tak pójdzie, będą grali tylko hackerzy ;p
    W celu upewnienia się, czy serio to działa. Przejrzałem kilka forów z ,,cheatami'' i o zgrozo było tak jak pisał ten gracz. Można bardzo łatwo podpiąć się pod GUID innego użytkownika. Ciekawi mnie, czy tym sposobem można obejść bana (podpiąć się pod inną osobę, która bana nie wyłapała). Może ktoś z EA się wypowie, jak to jest z tym GUID?
    BTW ciekawe czy skasują ten post :c
  • seba_99234
    Jeszcze niedawno można było pograć na pewnym serwerze bez pb ale niestety widzę że dzisiaj włączyli ten "antycheat" trochę zbocze z tematu ale może ktoś jest w stanie mi powiedzieć z ciekawości jakie jest prawdopodobieństwo że przy zakupie czy to kolejnej części/kopii bf dostaniemy ponownie takiego bana za nic ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? 
  • harry0ld
    @Zemsta_Szakala U mnie jest taka sama sytuacja, w BFBC2 mogę grać bez problemu bo to zupełnie inny ekosystem.Też słyszałem o tym że oszukanci mogą się podpinać pod GUIDy innych, trudno powiedzieć jak to naprawdę jest.

@seba_99234 Po tym jak dostałem bana na swoim koncie, pożyczyłem konto od kolegi i to też wyłapało bana po jakimś czasie. Nie wiem od czego to zależy ale wydaje mi się, że nie warto ryzykować kupując bf3 po raz kolejny bo jest wiele innych fajnych gier w których nie odwalają się takie rzeczy.
  • LM_Wyrzysk
    402 postsPosty: 405Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gdybym dostał bana za nic, to absolutnie nie kupiłbym już drugi raz tej samej gry i głęboko zastanowiłbym się nad jakąkolwiek grą od tego wydawcy. 
  • BuuBuu_86
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mam ten sam problem. Czyli co Każdy zapłacił za grę BF3, grał w nią kilkaset godzin, zdobywał doświadczenie itp. I teraz to tak zostanie zostawione? Pieniądze wydane w błoto?
    Tyle informatyków, inżynierów i nikt nie ma żadnego pomysłu by namierzyć oszusta? Przecież to jest totalne olanie klientów i ich pieniędzy. Totalnie mi się to nie podoba. Bedzie coraz więcej ludzi którzy będą mieli Bana a nic przecież nie zrobili!!!
    To na przykład mój:

BŁĄD
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'BuuBuu_86' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 4e7109bf
  • exzabojca
    dlatego nie mam zamiaru kupować więcej gier od tego wydawcy, bo to jest smiech na sali , 
    chcesz sobie pograć , płacisz i oczekujesz na dobrą rozrywkę i wszystko psuje jakis "dupek" ktory dostał bana i podszywa sie pod GUID niewinnego gracza, a wydawca ma to głęboko w (wiadomo gdzie) 
    także czekam na propozycje gdzie można dobrze bawic się na multi 
  • harry0ld
    Jest mnóstwo dobrych strzelanek: starsze battlefieldy, gry z serii red orchestra/rising storm, verdun/tannenberg, day of infamy, insurgency, counter-strike, squad, polskie world war 3 (ale to na razie wczesny dostęp).
  • tomek
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Witam GUID BAN ja pier... za nic czsami gralem od tylu lat jedno konto o co k.. chodzi tylu chitów codziennie się spotyka gość otatnio zastrzelił mnie przez ścianę coś mu tam napisałem i wyszedłem na inny serwer śmiech na sali co to qa jest na jakiej podstawie mają w d..e graczy i tyle pewnie koniec z bf  gralem jeszcze w 1 szkoda tyle czasu i znajomych i taki numer walic to
  • tomek
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    GUID BAN  może punk buster odpowie za co to za te lata przy kompie tyle kasy ea dostało od graczy a tu takie coś i koniec za co ?
  • BuuBuu_86
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja jeszcze pisałem do EA... zgłaszałem błąd, wysyłałem zrzut ekranu itp. Zero reakcji, zero jakiejkolwiek odpowiedz. Po prostu olali klientów. Zarobili i maja wszystko w D..pie!! 
  • Dziki_Breeki
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Również mam PermBana od PunkBustera... przynajmniej na serwerach BF'a 3. Natomiast serwery BF'a 4 z włączonym PB pozwalają mi grać ile chcę. Dziwna sprawa....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!