Problemy/bugi

11314161819

Komentarz

• SmokingJoe_Fyyyy
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 17 Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    Szkoda to jest jak krowa w buraki wejdzie albo do mleka nasika. Tutaj mamy ewidentnie odczynienia z niedokończoną grą wypuszczoną przynajmniej rok za wcześnie. Oczywiście w cenie pełnej wersji.
    Szczerze to pełno błędów tutaj i momentami odechciewa sie grać wywala z serwarów chociaż serwer dalej działa jakieś blokady ze strzelaniem podczas biegu walisz w gościa hedshota typ pobiegł dalej gra jest zbyt dynamiczna żeby przeładowywać tak długo już nie wspomne o zadaniach i odblowaniach lvl broni .
    Czekam tylko czasu gdzie będzie można  zareklamować taki produkt i zwrot kasy myśle że wiele takich bubli poprostu nie ujrzało by światłą dziennego i producent o wiele bardziej by sie starał żeby to miało ręce i nogi ale rynek szybko weryfikuje nieuczciwych wydawców 
  • SkyZeWonsem
    1318 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,331 Member
  • SmokingJoe_Fyyyy
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 17 Member
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    Tego akurat mozna sie domyślić ja jeszcze jednej rzeczy nie pojmuje jakim cudem tu tylu cheaterów i nic z nimi nie robią przecierz ludzie wychodzą z serwerów jak widzą goście który naparza hedshoty z pistoletu z 50 metrów 
  • PrincessKiara89
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 18 Member
    SmokingJoe_PL powiedział(a):
    Tego akurat mozna sie domyślić ja jeszcze jednej rzeczy nie pojmuje jakim cudem tu tylu cheaterów i nic z nimi nie robią przecierz ludzie wychodzą z serwerów jak widzą goście który naparza hedshoty z pistoletu z 50 metrów 
    Kolejna rzecz, którą pominęli twórcy, jedynie co można zrobić to raportować takiego gracza i tyle...
  • SkyZeWonsem
    1318 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,331 Member
    SmokingJoe_PL powiedział(a):
    Tu możne jedynie domysłu snuć. Ten ich rewelacyjny i nieomylny FF jest jedną wielką kupą.
  • 19Romulus84
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 42 Member
    Od jakiegoś czasu miesiąca może niektóre mapy zwłaszcza późną nocą ,  Marita szczególnie ale nie tytlko bo Arras, Aerodrom i inne też na to cierpią na niektórych serwerach zacinają się niemiłosiernie i są niegrywalne... nie da się grać. Już pomijam zbugowany dźwięk ale zacinająca się co parę sekund gra jest nie do zniesienia i nie do grania. Proszę was nie mówcie mi tylko że karta bo mam RTX 2060 OC i mam na ULTRA średnio 100-110 klatek. Po prostu co patch to gra się mocniej zacina i widzę że to zależy od serwera a im później w nocy tym gorzej. Proszę zróbcie coś z tym bo niektórzy maja trochę czasu późno w nocy a też by chcieli pograć.
  • SmokingJoe_Fyyyy
    edytowano 15 sierpień
    Czy ktoś ma problem zadaniem z rozdziału w brew przeciwnościom Mechanik czołgowy napraw 150 obrażeń pojazdów członków zespołu bo kombinuje ze specjalizacjami u wsparcia i nie pomaga nie wiem o co chodzi?
    Dobra zrobione trzeba być na zewnątrz pojazdu bo wewnątrz nie zalicza hehe echhh
    Post edited by SmokingJoe_Fyyyy on
  • PrincessKiara89
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 18 Member
    edytowano 18 sierpień
    Nie wiem czy balance podchodzi pod błędy, ale właśnie sobie nieco pograłem i... Gdy DOŁĄCZYŁEM do gry dodało mnie do drużyny liczącej 22 ludzi podczas gdy w przeciwnej było aż 11! Wow serio rozumiem brak balancu w BFV i brak opcji zmiany strony, no ale jak dołączają nowi gracze, a gra ładuje ich do przepełnionej, to chyba coś jest nie tak... W drugiej mapie, banace się objawił i było na początku po równo czyli po 8 ludzi, ale po chwili było już 8 na 2, aż w trzeciej mapie, już nie było komu grać, bo było za mało ludzi, aby mapa ruszyła...
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Dlatego ja wybieram serwery z dużą ilością graczy np.: 62/64
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • PrincessKiara89
    _SamoZuoooo_ powiedział(a):
    Dlatego ja wybieram serwery z dużą ilością graczy np.: 62/64
    Ja zwykle wybieram opcję "szybkiego dostępu", ale czasami też sobie wybiorę ręcznie serwer. Ps nawet powróciłem do grania WW3 i przyznam, że polska gra ma zdecydowanie większy dynamizm od BFV, choćby dlatego że zdecydowanie szybciej się tam odradza.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    PrincessKiara89 napisał użytkownik: »
    Nie wiem czy balance podchodzi pod błędy, ale właśnie sobie nieco pograłem i... Gdy DOŁĄCZYŁEM do gry dodało mnie do drużyny liczącej 22 ludzi podczas gdy w przeciwnej było aż 11! Wow serio rozumiem brak balancu w BFV i brak opcji zmiany strony, no ale jak dołączają nowi gracze, a gra ładuje ich do przepełnionej, to chyba coś jest nie tak... W drugiej mapie, banace się objawił i było na początku po równo czyli po 8 ludzi, ale po chwili było już 8 na 2, aż w trzeciej mapie, już nie było komu grać, bo było za mało ludzi, aby mapa ruszyła...

Mnie ostatnio dołączyło do 4 vs 0 :D (czyli moja drużyna przeciwko nikomu).

• SmokingJoe_Fyyyy
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    PrincessKiara89 napisał użytkownik: »

Mnie ostatnio dołączyło do 4 vs 0 :D (czyli moja drużyna przeciwko nikomu).

Balance to jakby podstawowaa sprawa w tej grze ma ona prawie 1 rok i nie zrobione podstawowe rzeczy jak chodźby raportowanie graczy ( cheaterzy na każdym serwerze nic z tym nie robią) .
    Jeszcze jedna rzecz jaka kłuje w oczy to wbijanie graczy z wysokim pingiem non stop są ludzie gdzie jest ping powyżej 200 między innymi dlatego lagują serwery i jakość rozgrywki spada .
  • Myrasz
    126 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 127 Member
    edytowano 19 sierpień
    SmokingJoe_Fyyyy powiedział(a):
    Jeszcze jedna rzecz jaka kłuje w oczy to wbijanie graczy z wysokim pingiem non stop są ludzie gdzie jest ping powyżej 200 między innymi dlatego lagują serwery i jakość rozgrywki spada .
    Co?! To chyba tak nie działa, ziomek...
  • Your3vilTwin
    1590 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,623 Member
    edytowano 19 sierpień
    Myrasz powiedział(a):
    SmokingJoe_Fyyyy powiedział(a):
    Co?! To chyba tak nie działa, ziomek...
    Niestety ale tak to działa... Może nie że zaraz serwery "lagują" bo to pojęcie szerokie i głębokie ale gracz/gracze z wysokim pingiem zdecydowanie wpływają na jakość rozgrywki.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Myrasz
    To raczej wpływa na interakcję między graczem z pingiem 20, a graczem z pingiem 200. Samemu serverowi nic się nie dzieje. To tylko czas reakcji gracz-server.
    Wiadomo, że jeśli ktoś ci skacze po ekranie jest słabo(z jednej strony), bo ciężko go ubić, ale z drugiej strony takiemu graczowi też ciężko kogoś ubić. 
  • LM_Wyrzysk
    451 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 455 Member
    Najciekawszy jest fakt, że zazwyczaj ludki z pingami 150-200 robią super wyniki. Ja nie jestem w stanie grać przy takim pingu, a oni graja kosmos. 
  • Myrasz
    Kiedyś wpadli tacy z pingiem 150-200 na serwer, byli z Ameryki i wszystkich zjadali. Na koniec napisali, że poziom serwerów EU jest gorszy niż NA i sobie poszli :p
  • LM_Wyrzysk
    451 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 455 Member
    Myrasz powiedział(a):
    Kiedyś wpadli tacy z pingiem 150-200 na serwer, byli z Ameryki i wszystkich zjadali. Na koniec napisali, że poziom serwerów EU jest gorszy niż NA i sobie poszli :p
    Ja się często spotykałem z taką sytuacją i co ciekawe nawet zdarzało się, że na Fjelu piloci mieli taki ping i nie dawałem sobie z nimi rady. Jak wsiądę do samolotu z pingiem powyżej 100, to gra ma padaczkę i nie da się latać, a niektórzy potrafią. 
  • VXBronsonXV
    246 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 277 Member
    ja zawsze ale to zawsze mam ping 19 nieważne kiedy o której dołączam do gry.teraz nie wiem-mam tak zajebistego internet providera(mieszkam na przedmieściach net 200 na światłowodzie,to nie żadne upc czy żadny moloch)czy po prostu mam farta.
  • 19Romulus84
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 42 Member
    Widzieliście jaki cień rzuca pistolet maszynowy SOUMI? Dokładnie tak jak mówię, chodzi o cień rzucany przez pistolet maszynowy SOUMI. Jest on brzydki i szpetny jak noc, a dokładnie to na lufie jest jakaś puszka, skrzynka... w kształcie sześcianu. Wygląda to bardzo brzydko. Ja wiem że to tylko estetyka ale mimo wszystko, każda inna broń rzuca normalny cień taki jaki powinna rzucać a cień rzucany przez SOUMI ma szkaradny, duży sześcian na lufie. Wejdźcie sobie na mapę Al Sundan, to jest słoneczna mapa, weźcie sobie SOUMI i zobaczcie jaki ta broń rzuca okropny, nienaturalny cień. Nie ma do tego DICE jakiegoś kontaktu? Wiedzą oni o tym w ogóle? A jak wiedzą to dlaczego tego nie naprawią? To chyba nie jest jakaś filozofia dla ludzi którzy stworzyli tak dobra grę żeby głupi cień naprawić czy nie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!