BF V - krótkie info

1515254565759

Komentarz

• Your3vilTwin
    1572 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,605 Member
    No i mamy to...  He is really sory... Ale tylko za czwarty rozdział. Tak jakby wcześniej wszystko było w porządku...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    I tak głosują do tej pory …..
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • JanTwardy
    182 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 195 Member
    Hej Pierdziochy! :)

@Your3vilTwin ciagle na posterunku :)
    @[email protected]_JanKiller mnie na 4 bralo, moze jeszcze zainstaluje. Sprawdze tez nowego COD'a. Ty dalej Apex czy cos inneg?
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    @JanTwardy od czasu do czasu jak mam chwilę to zagram w apexa bo nic innego nie ma
    No i też myślałem żeby zainstalować BF4
    Więc jeżeli wraz z @Your3vilTwin się skusicie to można coś pykac :)
  • Your3vilTwin
    1572 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,605 Member
    edytowano 3 wrzesień
    @JanTwardy
    @[email protected]_JanKiller
    Ja to nie rozumiem nawet jak można było BF4 z dysku usunąć. Także jestem zwarty i gotowy. 
    Jeżeli posiadacie to polecam też odpalić Battlefronta. Gra jest nadal ułomna i już taka pozostanie do śmierci ale wiele zmieniło się na plus.

Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Nie usuwalem :) zmieniłem dyski a w związku z tym że nie grałem to nie instalowałem :P
  • LM_Wyrzysk
    436 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 440 Member
    Czy 22 GB, które pobrałem w ogóle widać w tej grze, czy jest jak zawsze, że niby coś zmienili, ale do koca nie wiadomo co i po co?
  • DonDynia
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Po tym 4.4 u mnie jest jeszcze gorzej, 120-150 fps a ścina jak by było z 30 cały czas...

@LM_Wyrzysk Widać dwie mapy, parę broni i lvl do 500 :P
  • SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    xF_JanKiller powiedział(a):
    @JanTwardy od czasu do czasu jak mam chwilę to zagram w apexa bo nic innego nie ma
    No i też myślałem żeby zainstalować BF4
    Więc jeżeli wraz z @Your3vilTwin się skusicie to można coś pykac :)
    Jak by co jeszcze 4 dawnych dydków jest w gotowości.
  • JanTwardy
    182 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 195 Member
    Ja zapraszam:) Wczoraj gralismy, mi sie ekstra gralo. Dla mnie BF4 to zdecydowanie najlepsza czesc. Bf2 wiekszy sentyment ale 4 naprawde dobra gra.

Btw. Wbilem do Arutrka wczoraj :)) I co...Naprzemian walil z mozdzierza i drona, ludzie sie zmieniaja ? :) A i bikon na dachu :)
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    No ale te taktyki zapewniły nam sukces i sławę :)

• LM_Wyrzysk
    436 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 440 Member
    DonDynia powiedział(a):
    Po tym 4.4 u mnie jest jeszcze gorzej, 120-150 fps a ścina jak by było z 30 cały czas...

@LM_Wyrzysk Widać dwie mapy, parę broni i lvl do 500 :P
    Pograłem dzisiaj, toć to zmiany na 200 mb, anie 22 GB. Dwie mapy na tryby, których się nie dać, bo po trzech rundach zostaje maks 5 vs 8, a po kolejnych dwóch serwer pada. Migają mi ciągle nowe rzeczy w uzbrojeniu i mojej kompanii, ale oczywiście bug, bo nic nie mam nowego. Balansu i możliwości ustawiania zadań na serwerze zapomnieli dodać, czy będzie soon? WTF? 
  • VXBronsonXV
    241 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 272 Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    No ale te taktyki zapewniły nam sukces i sławę :)

Chyba śmiech i chałę.Nauczyć się trajektorii lotu pocisku do wrogiego spawnu to 10 minut.O czym czy piszesz dorminiu?
  • Your3vilTwin
    Widzisz bronson jak zwykle nie rozumiesz o co chodzi i błaznujesz. Najważniejsze, że ci co grali tego wieczoru wiedzą.

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Co się stało z BOYS'em, przestał niszczyć budynki, to błąd czy celowo go wykastrowali?
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Dawno nie strzelałem z BOYSa ale możliwe ze wykastrowali 😂 Ostatnia aktualizacja to śmiech na sali w sumie. Mieli poprawić działanie gry a zepsuli jeszcze bardziej - rwie grę ze grać się nie da - nie wspominając o celowaniu pub konfrontacji z wrogiem - wtedy jest tragedia i zgon.
  • VXBronsonXV
    241 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 272 Member
    edytowano 8 wrzesień
    Kto mi  uwierzy w to że u mnie gra nie zacięła się ani razu od zainstalowania?Widziałem na filmach yt co się dzieje.Dziwne bo chyba mam magicznego kompa.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    ^^ na to wychodzi ze masz magicznego kompa ;)
  • SmokingJoe_Fyyyy
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 14 Member
    Jak kupiłem gre to np ping miałem w okolicach 29 po następnym patchu 40 a teraz około 70 nie kumam co oni robią ale nie idzie to w dobrą strone . Obnizyłem grafikę żeby mieć więcej fps a po tym patch jest ich jeszcze mniej. Zamiast optymalizować robić wszystko żeby ta garstaka graczy jakich została miała wrażenie że z czasem to sie ustabilizuje to jest totalny bałagan . Wygląda na to że pracują tylko nad skinami bo wydaje sie dice że gra działa perfekcyjnie tylko komu je sprzedadzą po takich anomaliach kupa niudaczników i tyle 
  • Your3vilTwin

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!