BF V - krótkie info

15355575859

Komentarz

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    ^^ mi najwiecej pokazało ponad 3000 :D

SmokingJoe - mam to samo jeśli chodzi o wydajność, zamiast naprawiać to z każdym patchem coraz mniej fps, kolejnej grafiki nie kupię - niech s.....spadają! Może się zmówili z nVidia ;)
  • LM_Wyrzysk
    451 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 455 Member
    Z nowych popatchowych wieści:

z minusów:

- nie wiem, czy mój internet, czy serwery, ale lagi gonią lagi, ikony świecą, jak bombki na choince, a czasami nawet bez ikonek szarpie strasznie, 
    - wszystkie zera przerzuciły się na Panzerbusche, kolejną zabawkę dla bezmózgów, 
    - strzelby i MMG w normie, jest ich dalej pełno na serwerach, 
    - moja kompania świeci mi się w kółko, że mam coś nowego, a nie mam, 

Z plusów:

- jeszcze nie wiem, ale czuję, że jakieś są, 
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    z minusów mam wszytko to co Ty

z plusów to tylko to ze z dnia na dzień coraz mniej chce mi się grać :)
  • VXBronsonXV
    246 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 277 Member
    U mnie jak był stały ping 19 i pełny luz to teraz 40-50 ikonki wyskakują-więc ewidentnie oni coś pokraczyli.Czyli od premiery nie ma nic zrobionego dobrze.Nie wiecie czy działa w Europie jakiś generalny rzecznik praw konsumenta który by na nich wsiadł bo przecież to oszustwo.Nieważne czy to paczka wafli czy gra za 299.Produkt ma być produktem.
  • LM_emzio
    95 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 99 Member
    edytowano 9 wrzesień
    Ping mam o połowę wyższy, z 27 do 40-43. To i tak nie tłumaczy "permanentnego" laga i lagów "chwilowych" oraz przycięć. Zawsze wstrzemięźliwie wypowiadałem sie o bf5, nie jestem weteranem serii(grałem tylko w bf1), więc nie mam tendencji do narzekania, że w 1963 to były battlefieldy, nie to co teraz, ale tym razem przegięli. Więcej nie kupuję.
  • Your3vilTwin
    1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member
    Jak sam widzisz to nie było narzekanie. "Starzy" gracze po prostu wiedzieli co się święci... I żebyśmy się dobrze zrozumieli. BF4 wyszedł w dużo gorszym stanie technicznym na premierę. Jednak tam było widać, że gra ma bardzo duży potencjał, była innowacyjna i warto zacisnąć zęby i poczekać. Z resztą jakość broni się sama. BF4 nadal żyje i ma całkiem sporą bazę graczy (10K graczy 6 lat po premierze i to tylko na PC) BF1 i BFV to pod każdym względem krok w tył w porównaniu do BF4. No może poza grafiką i fortyfikacjami i attrition.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

- wszystkie zera przerzuciły się na Panzerbusche, kolejną zabawkę dla bezmózgów, 
    Kogo nazywasz zerem, bezmózgowcem 
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SylwesterSpalony
    266 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Moderator
    Wyluzować porty wszyscy bo od tematu odeszliście juz dawno.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • 1-AS-MAG-1
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 48 Member
    pozwolę sobie napisać po dlugim czasie , pograłem w bf5 miesiac ,parę razy w tym roku po pólrocznej przerwie i stwierdzam , że tak jak zawsze pisałem gra będzie grywalna po 2 latach , co się tyczy bfów to bf1 najlepsza w histori bf-a
  • LM_Wyrzysk
    451 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 455 Member
    _SamoZuoooo_ powiedział(a):
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Kogo nazywasz zerem, bezmózgowcem 
    No tych, którzy leżą z Panzerbuchse i marnują slot na serwerze
  • SkyZeWonsem
    1318 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,331 Member
    1-AS-MAG-1 powiedział(a):
     co się tyczy bfów to bf1 najlepsza w histori bf-a
    1-ka nie była zła patrząc z perspektywy V ale najważniejszymi a zarazem najlepszymi odsłonami BF-a były BF1942 i BF2. To one nakreśliły kształt serii i zostały wydane jako gra dla graczy a nie produkt dla zysku. Jeszcze trzymali fason przy 3 i 4 a później to już wiadomo. Jeszcze wyszedł BC2, który jako Bad Company był dobry (nawet bardzo) ale z Battlefield za wiele wspólnego już nie miał. Podobnie chcieli zrobić z BFHL alu tu im wyszła porażka. Obecnie została garstka graczy, która dobrze pamięta historię BF-a na przestrzeni kilkunastu lat. To jest dawna społeczność, której próżno dzisiaj szukać. Ta garstka, chce by było lepiej niż jest obecnie ale skutecznie jest zwalczana przez EA co nawet tu w tym wątku widać

SylwesterSpalony powiedział(a):
    Wyluzować porty wszyscy bo od tematu odeszliście juz dawno.
    Teraz pytanie adminie: Czy rozumiesz sens naszej dyskusji w wątku o BFV ?
    Nikt tu od tematu BF-a nie odszedł. Nawet na krok.
  • Your3vilTwin
    1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member
    edytowano 10 wrzesień

"Zapracowanych" adminów tego praktycznie martwego forum z góry przepraszamy, że garstka ludzi ma jeszcze ochotę się tutaj udzielać...
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• kubasikor93
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Siema,
    chciałbym nabyć rzadki zestaw panzerbuchse 39 za 13200 kasy kompanii. Czy jak to kupię to dostane automatycznie tą broń do ekwipunku czy najpierw ją muszę odblokować w zadaniach ? 
  • LM_Wyrzysk
    kubasikor93 powiedział(a):
    Siema,
    chciałbym nabyć rzadki zestaw panzerbuchse 39 za 13200 kasy kompanii. Czy jak to kupię to dostane automatycznie tą broń do ekwipunku czy najpierw ją muszę odblokować w zadaniach ? 
    Nie dołączaj szanowny kolego do grona leżaków. Można w tej grze bawić się dużo lepiej, niż na leżąco w krzakach.
  • kubasikor93
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    A jak to jest z innymi ekiwpunkami np stg44? musze ja mieć czy jak kupie to dostanę? 
  • LM_Wyrzysk
    A jak to jest z innymi ekiwpunkami np stg44? musze ja mieć czy jak kupie to dostanę? 
    Zależy co rozumiesz pod pojęciem ekwipunek do stg44. Specjalizacje (np. mniejszy odrzut broni) odblokowujesz grając bronią. Jest to kwestia kilku rund. Jeśli pytasz o skiny do broni, to są trzy typy: podstawowe - odblokowujesz grając, lepsze - robiąc zadania lub kupując w sklepie za Company Coins, nejlepszejsze - kupując za prawdziwe pieniądze. 
  • kubasikor93
    edytowano 11 wrzesień
    Tak to wiem drogi kolego, chodzi mi tylko o te bronie co są w zakładce uzbrojenie  a potem broń. Nie mam w swoim ekwipunku np karabinu Suomi KP 31 jesli kupię go za 6750 Company Coins to dostane go do swojego ekwipunku w tym zestawie co go kupiłem czyli Prowincja? Czy najpierw muszę zdobyć dany poziom na tą broń zeby potem móc jej używać? 

Bo nie ukrywam ze kupiłem to panzerbuchse za 13k i nie dostałem i nie wiem czy to kolejny błąd tej gry czy muszę ją najpierw odblokować.
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    Tak to wiem drogi kolego, chodzi mi tylko o te bronie co są w zakładce uzbrojenie  a potem broń. Nie mam w swoim ekwipunku np karabinu Suomi KP 31 jesli kupię go za 6750 Company Coins to dostane go do swojego ekwipunku w tym zestawie co go kupiłem czyli Prowincja? Czy najpierw muszę zdobyć dany poziom na tą broń zeby potem móc jej używać? 

Bo nie ukrywam ze kupiłem to panzerbuchse za 13k i nie dostałem i nie wiem czy to kolejny błąd tej gry czy muszę ją najpierw odblokować.
    Ty nie kupiłeś panzerbuchse tylko skina do niego. Bron jest do odblokowania za wykonanie zadan! :P
    Tak samo jak suomi, stg itd. Odblokujesz je jak wbijesz dany poziom na danej klasie zolnierza. Przeciez grales w BF3 i BF1 to wiesz jak mniej wiecej trzeba odblokowac bron. 
  • LM_Wyrzysk
    Tak, jak pisze Offik, żeby móc założyć sobie skina na broń, to musisz ją najpierw odblokować. Zostaje pytanie, czy gra będzie "pamiętała", że kupiłeś skin do tej broni zanim ja miałeś. Nigdy tak nie robiłem.  
  • VXBronsonXV
    246 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 277 Member
    Ja gram na ultimate low(specjalny patch notes który eliminuje wszelkie graficzne detale(dostępny tylko dla nowszych kart NVIDIA).=wzrost klatek o 100,nie ma przeszkadzajek,wroga widać jak na dłoni i masa oskarżeń o cheatowanie.A tam jak potrafisz tylko zmienić grafikę na high,medium,low to sam jesteś sobie winny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!