BF V - krótkie info

15354565859

Komentarz

• kubasikor93
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Najwiecej grałem w BF Bad Company , potem BF1 i BF3 to byly epizody a teraz wraz z kupnem nowego pcta dostałem kod na BF V i zainstalowalem dlatego pytam :P  
  • kubasikor93
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    VXBronsonXV powiedział(a):
    Ja gram na ultimate low(specjalny patch notes który eliminuje wszelkie graficzne detale(dostępny tylko dla nowszych kart NVIDIA).=wzrost klatek o 100,nie ma przeszkadzajek,wroga widać jak na dłoni i masa oskarżeń o cheatowanie.A tam jak potrafisz tylko zmienić grafikę na high,medium,low to sam jesteś sobie winny.
    Mozesz wiecej cos powiedziec na ten temat? gdzie znalezc ten patch notes?
  • SkyZeWonsem
    1307 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,320 Member
    Poszukaj w necie tematu o user.cfg
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Ja mam taki problem i postanowiłem założyć nowy temat jak i napisać tu bo ten temat ma sporo wyświetleń, ale od początku. Mój problem polega na tym, że nie miałem po tej ostatniej aktualizacji 4.4 resetu specjalizacji w pistolecie maszynowym SOUMI a w M1928A1 (Thompson) miałem. Tylko błagam i proszę nie piszcie że wybrałem inne specjalizacje. Zanim zaczniecie pisać posłuchajcie uważnie co wam napisze i zastanówcie się. Poczytajcie sobie co zostało zmienione w SOUMI i w Thompson. I tu i tu zostało zmienione to samo plus jeszcze więcej nawet w SOUMI. Specjalizacje do wyboru porównując te dwie bronie są identyczne, są identycznie takie samiutkie w SOUMI jak i w Thompson i ja miałem wybrane te same specjalizacje w SOUMI co i w Thompson, od góry, prawa, prawa, prawa i lewa... szybsze celowanie, dokładniejszy ogień w ruchu, magazynek na 50 naboi oraz mniejszy odrzut pionowy. Rozumiecie, w Thompsonie i SOUMI są identycznie te same specjalizacje i ja w tych obydwu broniach miałem wybrane identycznie te same specjalizacje i w obydwu tych broniach zostało naprawiane to samo, a w SOUMI jeszcze więcej a reset specjalizacji miałem tylko w M1928A1 (Thompson). Boli mnie to ponieważ podejrzewam że przez brak tego resetu specjalizacji po prostu "mój" SOUMI ma niezmienione statystyki, parametry... to znaczy takie jak przed tą aktualizacją. I tu pojawia się moje pytanie, czy to że nie miałem resetu specjalizacji w SOUMI a na 100% nie miałem bo tą grę znam jak własną kieszeń, świadczy o tym, że mam inne statystyki broni, gorsze niż cała reszta czy po prostu może być tak że pomimo braku resetu tych specjalizacji statystyki broni mam takie jak wszyscy? To mi nie daje żyć i od kilku dni nie mam kompletnie formy bo jak mnie ktoś zabija z SOUMI to myślę zaraz tak, -no tak , ale on ma przecież mniejszy odrzut... Czy to jest w ogóle możliwe że mam inne to znaczy nie zmienione parametry broni SOUMI, to znaczy te stare z przed aktualizacji czy świruje i muszę mieć takie same parametry? Proszę napiszcie jak wy to widzicie i co myślicie o tym bo ja nie mogę żyć z tą myślą że "mój" SOUMI mógłby mieć większy recoil niż "wasze" SOUMI. Nie piszcie mi że mam wziac inna broń bo nie po to 100 godzin jak nie więcej gram i szkolę się w SOUMI, uczę kontrolować recoil (odrzut), strzelać seriami... żeby teraz grać MG42 np i leżeć w krzakach chyba to rozumiecie? ; ) PS widzieliście jaki cień rzuca właśnie SOUMI? Tak dokładnie, zobaczcie sobie na mapie gdzie jest  słońce no na Al Sundan naprzykład jaki ohydny, straszny, obrzydliwy cień rzuca nomen omen pistolet maszynowy SOUMI? Ma na lufie sześcian jakiś, jakieś pudło okropne... zobaczcie sobie i napiszcie jak wam się podoba.
  • Kolednik91
    73 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    A grasz na PC czy konsoli? Może to śmieszne pytanie z jednej strony ale dużo wnosi bo na przykład jeżeli grasz na PS4 to byś mógł tam wrzucić jeszcze tego posta. Może tam ktoś by wiedział.
  • SkyZeWonsem
    1307 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,320 Member
    19Romulus84 Coś strasznego. Przeraził mnie ten wpis. Może odpuść sobie BF-a na jakiś czas ?

bo ja nie mogę żyć z tą myślą

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Po ostatniej aktualizacji strasznie mi przycina grę przy każdym poruszeniu myszką na boki, nie wspomnę ze podczas celowani w.....denerwuje najbardziej! Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, rozgrywka jest przez to irytująca bo moje zgony są dość często spowodowane owym przycięciem! Gra na SSD, PC nie potwór ale mam wystarczająco dużo fps więc z grą daje sobie radę.

Kiedy następna aktualizacja?
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Kolednik98 gram na PC ale myślisz że to że nie miałem tego resetu przy SOUMI a przy M1928A1 (Thompson) miałem może oznaczać że to co zmieniali w tym SOUMI czyli zmniejszali między innymi odrzut i inne tego typu rzeczy... mogło mnie ominąć i gram na "starych" parametrach broni, dopuszczasz taką myśl?
  • SmokingJoe_Fyyyy
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 14 Member
    To co zmienieli w grze to to że stała sie niegrywalna wysokie pingi to przez to najprwadopodobniej zmienili na tańsze serwery gra w tej chwili pływa to jakaś masakra jest strzelam do goście a typ nie przyjmuje obrażeń non stop desynki .
    Zycze powodzenia w dalszej sprzedaży produktów EA
  • Kolednik91
    73 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    To co się dzieje teraz z pingami to porażka. Ja mam między 140-300ms cały czas. Jedyne pocieszenie to to, że jak patrzę na listę wyników to inni mają tak samo więc gra jest tak jakby "Zbalansowana" ale coraz częściej myślę o powrocie do BF4 <-- Ciekawi mnie ile osób gra jeszcze w to na PS4.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Od dziś mial być nowy Teatr Wojny czy coś innego?
  • LM_Wyrzysk
    439 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 443 Member
    Wczoraj mi pokazywało, że zostało 15 godzin, ale na razie aktualizacji nie ma. 
  • Wojtasinho27
    ^^ może nie dopatrzyłem tylko i chodziło o to ze obecny Teatr Wojny jest do 19go? Hmm, czyli znowu teraz trzeba by było czekać tydzień lub więcej aż wprowadzą nowe zadania itd..... nuda :/
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Ogrywajcie betę Modern Warfare i zapomnijcie o BFV  :D 
  • Rauguk
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    W tej grze wszyscy mają adhd, jak nie skaczesz z nogi na nogę albo do przodu i do tyłu ciągły ruch i poskoki to masz strzała, jak w to grać? Powinni wprowadzić Zmęczenie zawodnika, jak niesie dużo to szybciej jak tank może więcej ale jest wolniejszy a tak to jakieś pajacyki tak wszyscy skaczą i biegają, gdzie tu jakakolwiek rzeczywistość.
  • Myrasz
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 122 Member
    Rauguk powiedział(a):
    W tej grze wszyscy mają adhd, jak nie skaczesz z nogi na nogę albo do przodu i do tyłu ciągły ruch i poskoki to masz strzała, jak w to grać? Powinni wprowadzić Zmęczenie zawodnika, jak niesie dużo to szybciej jak tank może więcej ale jest wolniejszy a tak to jakieś pajacyki tak wszyscy skaczą i biegają, gdzie tu jakakolwiek rzeczywistość.
    To nie symulacja, więc czołgi nie będą zachowywać się jak w WOT, a żołnierze jak w ARMA. 
  • Rauguk
    nie chodzi o symulację, jaka to przyjemność jak ciągle ktoś cię odstrzela , odradzasz się i znowu a ty w tym czasie też kogoś dostaniesz pod lufę, tylko gdzie ta frajda z gonienia króliczka, bo ktoś ci wlazł pod lufę.
  • Your3vilTwin
    1575 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,608 Member
    Od dziś beta COD:MW dla wszystkich na Battle.net. Może po prostu źle sobie dobrałeś grę...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rauguk
    cod a grałem przed chwila jeszcze gorzej to wygląda, kilku gości biega po terenie wielkości 150 na 150 m i strzela do wszystkiego co się rusza.
  • SkyZeWonsem
    Jakoś nigdy COD mi nie podchodził. Co by nie wymyślili to mnie tam nie ciągnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!