Kiedy nowy rozdział?

«13
Ka4cio21
60 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 84 Member
Witam, kiedy dokładnie doczekamy się V rozdziału?

Pozdrawiam.

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    439 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 443 Member
    Najprawdopodobniej "wkrótce" ukaże się zapowiedź tego, że wkrótce zapowiedzą kolejny rozdział. No chyba, że nie. 
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    ^^ jak wyżej, wkrótce 😂 Podobno trwają testy.....najgorzej jak będą trwały tak długo jak podbojowa wersja Al Sundan ;P
  • Your3vilTwin
    1576 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,609 Member
    Spamujemy

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Prz3mo36
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Moim zdaniem EA przy grało w H..a z europejskimi graczami , gracze za oceanu już graja w najnowszy dodatek co widać po game play a my musimy czekać do zbliżającego się weekendu .
    Brawo EA , nie ma to mieć europejskich graczy w ☹☹☹☹
  • LM_emzio
    83 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 87 Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    ^^ jak wyżej, wkrótce 😂 Podobno trwają testy.....najgorzej jak będą trwały tak długo jak podbojowa wersja Al Sundan ;P

Wydawało mi się, że to EA jednoznacznie zapowiedzialo na 31X.
    Choć oczywiście może się przesunąć na 32X...
  • Your3vilTwin
    1576 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,609 Member
    edytowano 30 październik
    Ten dodatek akurat juto pewnie się pojawi ale to że EA coś zapowiedziało...
    Ja pamiętam jak zapowiadali premierę BFV na październik 2018, inne zapowiedzi z których w sumie nic nie wyszło też...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• AlfaMajkel
    28 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 29 Member
    edytowano 30 październik
    Prz3mo36 napisał użytkownik: »
    Moim zdaniem EA przy grało w H..a z europejskimi graczami , gracze za oceanu już graja w najnowszy dodatek co widać po game play a my musimy czekać do zbliżającego się weekendu .Brawo EA , nie ma to mieć europejskich graczy w ☹☹☹☹
    Jutro jest oficialny start żadne US niema szybciej. Gameplaye pochodzą od Youtuberow którzy zaproszeni zostali do zagrania w 3 mapy. Rozgrywki możnaa pokazac na dwoch mapach. 3 mapa zostanie dodana chyba w grudniu ☺
  • LM_Wyrzysk
    439 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 443 Member
    Prz3mo36 powiedział(a):
    Moim zdaniem EA przy grało w H..a z europejskimi graczami , gracze za oceanu już graja w najnowszy dodatek co widać po game play a my musimy czekać do zbliżającego się weekendu .
    Brawo EA , nie ma to mieć europejskich graczy w ☹☹☹☹
    Ty tak serio, czy sobie jaja robisz?
  • AlfaMajkel
    28 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 29 Member
    :D :D :D
  • LM_emzio
    83 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 87 Member
    Na razie na 3 gry 3 komunikaty "utracono połączenie..." . Wcześniej takiego problemu w ogóle nie miałem.
  • LM_Wyrzysk
    LM_emzio powiedział(a):
    Na razie na 3 gry 3 komunikaty "utracono połączenie..." . Wcześniej takiego problemu w ogóle nie miałem.
    Ja to samo, ale standardowo zakładam, że przez neta. Jak skorzystałem z szybkiej gry, to chyba na Antarktydę trafiłem, bo ping 360. Ręcznie poszukałem i było normalnie tj. 37 ms. 
  • Your3vilTwin
    A już byłem bardzo bliski napisania jakiegoś pozytywnego posta a tu taka niespodzianka

PS. Nie, mój internet działa wyśmienicie we wszystkich grach.

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

. Jak skorzystałem z szybkiej gry, to chyba na Antarktydę trafiłem, 
    Ja już od kilku miesięcy nie korzystam z szybkiej gry i jest ok.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Ale faktycznie pierwszy raz pojawił mi się taki komunikat -twoje łącze internetowe może nie być odpowiednio dobre żeby komfortowo grać w tę grę na serwerach EA... czy coś w ten deseń no i znowu PINGi poszły do góry z 24 do 36-38 i to wszędzie nie tylko na tych serwerach z tym Pacyfikiem. Ciekawe czym to jest znowu spowodowane?
  • luke_8322
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Super,szybka gra to tylko przełamanie na pacyfiku ,którego nienawidzę .Na serwer w podboju nie da rady się dostać.2 nowe mapy w które nie moge zagrać w jedynym normalnym trybie.Mam dość już powoli tej gry chyba lepszy będzie COD.
  • luke_8322
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Hej EA oddajcie mi pieniądze,będzie na zakup CODa pierwszego od lat.
  • LM_Wyrzysk
    Przełamanie jest super. najpierw ja biegnę i do mnie strzelają, a potem oni biegną i ja do nich strzelam. Tylko, że ja mam gorzej, bo oni do mnie snajperami, a ja do nich medykiem :-( RDR2 przybywaj!
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    edytowano 1 listopad
    Jak zwykle najlepiej wyszedł tylko Trailer, tej grze już nic nie pomoże.
  • LM_emzio
    Musieli coś po stronie serwerów poprawić bo dzisiaj sytuacja wróciła do normy, czyli nie rozłączyło mnie ani razu. Same mapki są ok - inny klimat i nawet strzelanie inne np. w krzaki domyślnie przewidując pozycję przeciwnika, który właśnie w nie wbiegł. Tylko ten tryb z przełamaniem strasznie dla camper-noobów. Do tego jeszcze dali zadanie zeby grc wsparciem lub snajperem, jakby tej szarańczy bylo mało.
  • LM_emzio
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Jak zwykle najlepiej wyszedł tylko Trailer, tej grze już nic nie pomoże.

Jakieś uzasadnienie? Co konkretnie nie podoba Ci się w nowym rozdziale. Jakieś obserwacje z gry na nowych mapach?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!