BF V - krótkie info

15354555759

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    A ja mam pobrane i będę dzisiaj wieczorem próbował, ale dopiero po Milan - Inter, bo jednak są jakieś priorytety. Ze względu na to ADHD, o którym pisał @Rauguk nigdy CODa nawet nie brałem pod uwagę. Dwa dni za free, więc pewnie pogram i zapomnę. Jako zwolennik długiego TTK czuję, że mnie to odrzuci po pierwszej mapie. 
  • Your3vilTwin
    1585 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,618 Member
    edytowano 21 wrzesień
    Jeżeli nie odpowiada ci krótkie TTK to nawet nie odpalaj. Ja pograłem ze 2 godzinki i pogram jeszcze wieczorem "w kupie".  Na ten moment ten tryb 64 osobowy w moim odczuciu wygląda kiepsko. Pozostałe są całkiem spoko oczywiście jak na CoD. Poczekam dobry miesiąc po premierze i zobaczę jak to zmonetyzują bo w becie oczywiście wszystkie sklepiki i inne lootboxowe cuda wianki są kompletnie wycięte. Jeżeli monetyzacja będzie przyzwoita (czytaj wyłącznie skórki i inne pierdoły nie mające wpływu na rozgrywkę) to może być pierwszy CoD od czasów World at Warr którego kupię tak szybko po premierze.
    A i żeby komuś nie strzeliła guma w majtach trzeba oczywiście nawiązać do BFV. Więc na ten moment w moim odczuciu CoD jest lepiej zoptymalizowany od BFV. No i rusznikarz i system odblokowań... Kolejny BF powinien się na nim wzorować..

A no i, że w BFV ogólnie mało się dzieje to zebrało mi się na wspominanie tego co przeżywaliśmy wspólnie rok temu. W sumie to nie tylko mi. Takie fajne małe podsumowanie tego co się działo gdy światło dzienne ujrzały pierwsze informacje na temat najnowszej pół produkcji studia DICE.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Ogrywajcie betę Modern Warfare i zapomnijcie o BFV  :D 

Cały dzień wczoraj młuciłem - dobiłem do 25 levela, dziś ciąg dalszy :) W końcu CoD na który czekałem po MW3! BF V pójdzie w odstawke i wrócę jak już skompletują i naprawią jak należy.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Rauguk napisał użytkownik: »
    nie chodzi o symulację, jaka to przyjemność jak ciągle ktoś cię odstrzela , odradzasz się i znowu a ty w tym czasie też kogoś dostaniesz pod lufę, tylko gdzie ta frajda z gonienia króliczka, bo ktoś ci wlazł pod lufę.

ale o czym piszesz? To samo jest w BF ale CoD z tego słynie ze jest dynamiczniejszy a BF V powinien być swobodniejszy...a nie jest i zachowuje się jak CoD, z tym ze Bfowi to nie pasuje!
  • LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    No, to ja już pograłem. W sumie dramat na każdej linii. Brzydkie to, rozmazane, klatek mniej, niż w Bf V. Ocieka każualstwem ta gra, że aż przykro. Liczyłem na realną konkurencję dla DICE, a tu takie coś. Wszyscy tam biegają tak bez celu, że się dostosowujesz i też zaczynasz gonić po mapie. 5 w lewo, 5 w prawo, 5 do przodu i 5 w tył. Wróg robi to samo i każda mapa to Death Match bez ładu i składu.  Mechanika strzelania, to wyścig: kto pierwszy kliknie wygrywa. Nie widziałem gracza, który miał bardzo dobry wynik, zazwyczaj najlepsi mają KD koło 2-3, a najgorsi koło 1, znaczy to mnie więcej tyle, że skill w tej grze nie ma znaczenia. Masz wejść na mapę poskakać, poślizgać się, rzucić granat, postawić claymora, odpalić killstreaka i po 15 minutach każualowej zabawy wrócić do prac w ogródku, albo do jedzenia amerykańskiej pizzy. Snajperki zabijają na hita w piętę, pojazdy nie mają pierwszej osoby, a granaty śmiesznie duże pole rażenia. Trzymam natomiast kciuki, aby ludki, które w Bfie grają na leżąco, strzelbami i snajperkami przesiadły się i tam grały dla przyjemności. 

• Wojtasinho27
    ^^ ludki się nie przesiądą bo tam zbyt małe mapy i brak miejsca aby można było leżeć przez całą grę ze snajperka lub KMem ;)

Poza tym mylisz się, takie samo bieganie bez celu jest w BF V - CoD słynie właśnie z takiej rozgrywki, ma być szybko i dynamicznie i tak właśnie jest w nowym Modern Warfare.....w BF V też ale do niego jakoś nie bardzo to pasuje.

Co do wyglądu - BF V tez był rozmazany, wyjściem jest ustawienie rozdzielczości skalpowania/renderingu....a jeśli chodzi o optymalizacje to jest dużo lepsza niż w BF V. Gram przy 130fps na ustawieniach High/Ultra a na tym samym sprzęcie w BF V mam dużo mniej i ścina się niemiłosiernie! :)

PS: ja od zawsze byłem CoDowcem i dlatego mi to pasuje. W BFa zacząłem grać od BF4 (wcześniej BF BC2 ale to dosłownie może z pół godziny). Od CoDa zrobiłem sobie przerwę po MW3 gdyż zaszło za bardzo w przyszłość, teraz na szczęście powróciło do czasów teraźniejszych. Do BFa oczywisice wrócę jak już będzie cała zawartość a sama gra naprawiona ;)
  • Myrasz
    125 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 126 Member
    Pytanko z innej beczki: po jakim czasie Breda będzie dostępna do odblokowania dla szturmowca? Byłem na urlopie w zeszłym tygodniu i nie udało mi się jej zdobyć. 
  • SkyZeWonsem
    1314 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,327 Member
    Mnie nie było chyba od maja lub kwietnia i bez problemu to co było szło kupić. Więc zlej te wyzwania bo szkoda na to czasu.
  • SmokingJoe_Fyyyy
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 15 Member
    Najlepsze jest to że ich konkurencja wypuszcza gre na którą wszyscy czekają a dice nie robi nic pozytywnego żeby ta garstka graczy została jest odwrotnie coraz gorzej ja jeszcze takiego czegoś nie widziałem
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    SmokingJoe_Fyyyy powiedział(a):
    Najlepsze jest to że ich konkurencja wypuszcza gre na którą wszyscy czekają a dice nie robi nic pozytywnego żeby ta garstka graczy została jest odwrotnie coraz gorzej ja jeszcze takiego czegoś nie widziałem
    w dodatku serwery pustoszeja i z tym pingiem tez cyrk sie robi. Dzis zeby znalezc pelny serwer i dostac sie na niego to chwile zajelo, po dwoch rundach opustoszal praktycznie. Nie wspomne o braku autobalansu..
  • Your3vilTwin
    1585 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,618 Member
    Ale się Zachodzik obruszył 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    Po tak długim czasie powinni zmienić nazwę z AlSOONdone na AlREADYdone 😜😂
  • LM_Wyrzysk
    To są jakieś jaja? Mapa, an której nic nie ma i inny kolor flary na mapie za 12 GB? WTF? 
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Oczywiście nie byłoby  święta żeby nic nie spaprali tym razem po 1 minucie grania zauważyłem zepsute działo przeciw lotnicze , gdzie indziej celujesz gdzie indziej kulki latają  >:)  
  • 19Romulus84
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 42 Member
    Po tej aktualizacji znowu ograniczyli serwery czy nikt w to nie gra? Wczoraj w nocy o 1-2 jeszcze było sporo dosyć gier czy to podboju drużynowego czy podboju a dzisiaj z po tej aktualizacji dosłownie o 3 w nocy 7 gier z wszystkich trybów. Są już te prywatne serwery a na czym to w ogóle niby polega że kto ma te serwery prywatne kto chce czy jak i jak to działa? Czy ten kto ma taki serwer może wybierać i kto będzie u niego grał czy co? Nie śmiejcie się a skąd to mam niby wiedzieć jak się tym aż do teraz nie interesowałem tylko tak ze słyszenia przelotnie?
  • LM_Wyrzysk
    Trochę ciężko czyta się Twoje posty, za dużo rzeczy na raz i ich zrozumienie ułatwiłaby jednak interpunkcja. Jeśli masz w wyszukiwarce ustawione Europa, to o 3 w nocy, w czwartek mogło grać te kilkaset osób. Czasami np. nie ma podboju na jakiejś jednej, wyszukiwanej przeze mnie mapie, więc pewnie tysięcy aktywnych serwerów nie ma.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member

• Kolednik91
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 75 Member
    Ci żołnierze na tym filmiku wyglądają jakby przez te wybuchy przypadkowo odkryli ruiny obcej cywilizacji a nie stację podziemnej kolei.
  • Myrasz
    125 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 126 Member
    Ta mapka ze stacją mi się podoba - lubię zamknięte przestrzenie, dobrze mi się na takich gra. Natomiast już można się spodziewać shitgunów i podludzi z MG. Nie można mieć wszystkiego.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    edytowano 2 październik
    Nic innego jak Metro z BF 3
    @Myrasz tym bym się nie przejmował natomiast kamperów będzie więcej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!