Jakie ustawienia graficzne do 144 Hz

WooCash97
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
Cześć chciałem się was zapytać jakie ustawienia najlepiej zastosować do bfa V do monitora 144 Hz? Moje aktualne ustawienia to wszystko na low siatka jedynie na wysokich rozdzielczość 1920x1080 144 Hz no i synchronizacja pionowa wyłączona, wstępne renderowanie klatki włączone i w sterowniku NVIDIA ustawione na 1. Macie jeszcze jakieś zalecenia ? Z góry dziękuję ;)
Moja specyfikacja komputera
CPU: Intel Core i7-5820K 4,2 GHz
MOBO: ASRock X99 EXTREME4 QuadDDR4
Chłodzenie CPU: SilentiumPC Grandis XE1236
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
RAM HyperX Savage DDR4 4x4GB 3000MHz CL15
GPU: NVIDIA Geforce GTX 1070ti
PSU: Cooler Master G650M 650W
Obudowa: SilentiumPC Pax M70
Monitor: Acer Predator XB241H 144Hz

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    Siema, kluczowego info zabrakło tj. ile masz klatek na tych ustawieniach? Ja mam i7 4790k i gtx 1070 i nie ma szans na trzymanie 144 fps na stałe, czasami jest 160 czasami 110, mój procesor jest za słaby i bez względu na to jakie ustawienia wprowadzę, to i tak wielkiej różnicy nie ma. Nowsze sterowniki mają Low Latency Mode zamiast liczby wstępnie renderowanych klatek i mam na On ustawione. Siatkę mam średnią, resztę tak jak ty. Procesor mam trochę wydajniejszy, bo zrobiłem go na 4,6 Ghz, więc niestety prochu tutaj nie wymyślimy. Możesz spróbować zejść z odświeżaniem do 120 hz i sobie np. zablokować klatki np. na 125 i zobaczyć jak z płynnością. 
  • Slawek1207
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Ja mam 1080ti procek AMD ryzen 7 3700x WQHD i ma problem z 144 skacze czasami i nawet dropnie do około 80 klatek wszystko mam wyłączone tylko siatka Ultra.
  • DonDynia
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    edytowano 28 październik
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Możesz spróbować zejść z odświeżaniem do 120 hz i sobie np. zablokować klatki np. na 125 i zobaczyć jak z płynnością. 

Kurde zrobiłem tak i teraz jest zaiście, nic nie tnie wszystko płynnie :smiley: Dzięki, na to bym chyba nie wpadł :joy:
  • LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!