Oszustwa w grze

Gen_Robert70
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
Witam wszystkich graczy i miłośników BFV . Fajnie by się grało gdyby nie wszech obecni hakerzy. Nie ma servera na którym by go nie było , bardzo rzadko się zdarza żeby akurat takiego gościa nie było , bywa czasami że jedną góra dwie mapy jest ok a już na następnych mapach hakuje. Nikt mi nie powie że na czołgu można mieć np. 30:0 wynik , 30 zabójstw i zero zgonów. Nie możliwe to jest w tej grze, zastanawiam się czy Origin i EA coś robią w tej sprawie. Rozważam też zwrot od firmy EA pieniędzy za grę . Nie płacę za to żby inni robili ze mnie mięso armatnie. Zastanowię się jak to rozegrać ale nie zostawię to tak bez echa. Niech programiści wezmą się za robotę ! a nie napisać grę i dalej wszystko w d... mają. W tej chwili wszystkim którzy chcą kupić tą grę to im odradzam ze względu na bardzo słabe zabezpieczenie ANTI-CHAT , Nie ogarnia to firma EA.

Komentarz

• zmora40
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
    W związku z niedotrzymaniem produktu zgodnego z umową ŻĄDAM zwrotu pieniędzy za niesprawny towar jakim jest BFV. Ta gra jest przeznaczona dla hackerów i innych oszustów. Kupując tę grę chciałem zgodnie z przeznaczeniem tego towaru użytkować. jednakże ze względu na mnogość hackerów jest to niemożliwe.
    Jeżeli Państwo nie oddadzą mi pieniędzy moja kancelaria prawna wystosuje odpowiednie kroki prawne.

• Gen_Robert70
    Ja też się do tego przyłączam i tak samo jak kolega napisał domagam się zwrotu kasy.
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    30:0 to żaden wynik :) Zrobili najłatwiejszego BF-a w historii a tu widać, że co poniektórzy mają problemy. 
  • zmora40
    Gram od lat ale tak zhackowanego przez hackerów gry to jeszcze nie było. Łatwe dla Ciebie bo walhacki są Ci nieobce. Pozdrawiam oszustów przez górę kamieni.
  • LM_Wyrzysk
    432 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 436 Member
    @Gen_Robert70 łap skrót i weryfikuj swoje zdanie nt. hakerów: https://www.youtube.com/watch?v=fjPX_P-MHMc 41-0 na Rotterdamie i bez szału gameplay. 
  • LM_Wyrzysk
    432 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 436 Member
    @zmora40 zrobiłeś 61 fragów w czasie 9 godzin 22 minut grania? 
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Może dziwny leżak ?
  • zmora40
    Gen_Robert70 dał skrót tylko dzięki walhackom można tak grać. Wszyscy którzy piszą że łatwo czy leżak są wyznawcami oszukiwania i swoje skamlałe ego budują w grach gdzie dzięki walchackom czują się bohaterami a w realu są siuśmajtami. Ha ha.
  • Kolednik91
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 70 Member
    Tęsknię za granie na PC te wszystkie komentarze i obrażania się na czacie podczas gry. :P
    A tak na serio. Naprawdę uważacie, że ubicie 30 przeciwników czołgiem przy zerowych ofiarach własnych to szczyt umiejętności i każdy kto pójdzie wyżej na pewno oszukuje? Jedynym oszustwem jest w tym wypadku to (według mnie), że te osoby w tych czołgach kampią na wzniesieniach albo koło swojego respa i nie stanowią żadnej pomocy dla drużyny.
  • LM_Wyrzysk
    zmora40 powiedział(a):
    Gen_Robert70 dał skrót tylko dzięki walhackom można tak grać. Wszyscy którzy piszą że łatwo czy leżak są wyznawcami oszukiwania i swoje skamlałe ego budują w grach gdzie dzięki walchackom czują się bohaterami a w realu są siuśmajtami. Ha ha.
    Żeby to jeszcze jakiś wyjątkowy gameplay był, który dałby podstawy na walhacka. Wydaje mi się, że walhack normalnie się nagrywa na gameplay np. https://www.youtube.com/watch?v=96KNywVAHEE
  • zmora40
    Jak zwał tak zwał ale dzięki . Twój scren pokazuje czym BFV jest . Jak EA ma w ☹☹☹☹ graczy a promuje poprzez zaniechania patologie w e-sporcie . I to trzeba tępić bo oszuści zabijają radość z grania. Pozdrawiam.
  • LM_Wyrzysk
    Tylko, że ta gra ma dużo większe problemy, niż cheaterzy. Na prawie 1900 rozegranych rund oszustów spotkałem pewnie mniej, niż 10. 
  • Gen_Robert70
    edytowano 23 październik
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/home/leaving?target=https://www.youtube.com/watch?v=fjPX_P-MHMc , na tym gameplay'u widać , że dobrze wiesz gdzie są wrogowie i nie (wymoderowano) głupot gościu , sam na hakach grasz (obraźliwe treści) , widać na filmie jak wiesz gdzie strzelać czyli masz wallhacka i tyle albo coś innego , na pewnym portalu można kupić haki do BFV i o czym my tu gadamy. 
    Post edited by Rydzu2015 on
  • zmora40
    Gen_Robert70 - to jedyny tutaj głos rozsądku i wie co pisze. Pozostali to cheaterzy bo ich nagrywamy i dostają bana, a cheaty na ruskich stronach kosztują. Ha ha.
  • Kpr_Stacho
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    "LM_Wyrzysk" - kolejny cwaniak do raportu
  • LM_Wyrzysk
    edytowano 23 październik
    Gen_Robert70 powiedział(a):
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/home/leaving?target=https://www.youtube.com/watch?v=fjPX_P-MHMc , na tym gameplay'u widać , że dobrze wiesz gdzie są wrogowie i nie (wymoderowano) głupot gościu , sam na hakach grasz (obraźliwe treści) , widać na filmie jak wiesz gdzie strzelać czyli masz wallhacka i tyle albo coś innego , na pewnym portalu można kupić haki do BFV i o czym my tu gadamy. 
    Dziękuje, bardzo mi miło. Musisz zalogować się do Origina w polu "Szukaj znajomych" wpisz LM_Wyrzysk, na dole wybierz przycisk "Szukaj w Origin. Potem "Wyświetl profil". Obok "Zaproś do znajomych" masz takiego ptaszka skierowanego w dół, jak rozwiniesz, to wybierz "Zgłoś użytkownika", następnie jako powód wybierz "Oszukiwanie" i w polu dodatkowe uwagi możesz im podlinkować jako dowód  filmik, który sam wrzuciłem. 
    Post edited by Rydzu2015 on
  • Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    edytowano 23 październik
    [email protected]Gen_Robert70 
    Jeżeli dożyliśmy czasów, gdzie używanie mózgu podciągamy pod cheaty to się z tobą zgadzam. Wyrzysk na 100% czituje...
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Tylko, że ta gra ma dużo większe problemy, niż cheaterzy. Na prawie 1900 rozegranych rund oszustów spotkałem pewnie mniej, niż 10. 
    Zaakceptuj, to rzucę ci coś ciekawego.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rydzu2015
    752 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 784 Moderator
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!