BF V - krótkie info

15354555658

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    Myrasz powiedział(a):
    Ta mapka ze stacją mi się podoba - lubię zamknięte przestrzenie, dobrze mi się na takich gra. Natomiast już można się spodziewać shitgunów i podludzi z MG. Nie można mieć wszystkiego.
    Na niniejszym forum spotkałem się kiedyś z opinią, że "taki mają styl" hahahaha
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Super, znów metro to już 3 raz, aż niewiarygodne że tej mapy nie wcisnęli do BF1.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Your3vilTwin
    1580 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,613 Member
    edytowano 2 październik

Jeżeli to się okaże prawdą to...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    Panowie w nowego CODa bete graliscie? @Your3vilTwin podobalo sie? Widzialem Wyrzysk pisal ,ze cos mu nie pasowalo. Ja BF5 odpuscilem juz jakies chyba z pol roku temu czesciej w 4 gram. Nowy COD to chyba bedziej na razie najlepsza opcja, najbardziej zblizona do BFa? BF5 nie ma spolecznosci, nie ma sensu grac.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    JanTwardy powiedział(a):
    Panowie w nowego CODa bete graliscie? @Your3vilTwin podobalo sie? Widzialem Wyrzysk pisal ,ze cos mu nie pasowalo. Ja BF5 odpuscilem juz jakies chyba z pol roku temu czesciej w 4 gram. Nowy COD to chyba bedziej na razie najlepsza opcja, najbardziej zblizona do BFa? BF5 nie ma spolecznosci, nie ma sensu grac.
    Wg mnie CoD nie ma nic wspólnego ani z BF5, ani BF4. Sprawdzałem, bo zastanawiałem się, czy pod kątem podbojów nie kupić, ale to nie ma sensu. Zdarzyło mi się np. coś takiego:

https://www.youtube.com/watch?v=aAzn64FBMsg

• DonDynia
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    edytowano 4 październik
    Panowie macie jakieś pomysły co do tych przycinek w bf5? przecież nie da się grać... 

JanTwardy  Grałem i na PC i na Xboxie. CoD jak dla mnie to tylko na konsole, na pc mi nie podchodzi. Na tych standardowych trybach gra się na prawdę zaje.iście, ale ten podbój to haos i padaka, w ogóle nie podobny do tego z bfa. Nie jestem jakimś tam wielkim fanem coda, gram do tej pory tylko w WW2 bo najlepiej mi siadł i ten nowy cod tez będę ogrywał :)
  • Your3vilTwin
    1580 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,613 Member
    @JanTwardy
    Było grane. Nawet mi się spodobało. Szczególnie te małe tryby. Bo te ich 64 osoby to dla mnie jakieś nieporozumienie. Ogromny chaos, kamperiada i drewniane pojazdy. Jednak przez ich decyzje markietingowe nie będę tej gry kupował. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    To chyba pozostaje 4. Ja w nowego CODa nie gralem, ogladalem filmy na YT - Zle kojarzy mi sie z gra mobilna. Zobaczymy.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member

• bigos_mw70
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 9 Member
    Moim skromnym zdaniem Trailer zawodowy.
  • Your3vilTwin
    Szkoda tylko, że to zawodowstwo kończy się w ostatnim czasie na trailerach. No niech próbują. Może przed premierą kolejnego BFa w końcu uda się opuścić fazę betatestów.

• LM_Wyrzysk
    Najsmutniejsze jest to, że wielkie halo się dzieje, bo będą dwie nowe mapy i sooooooon trzecia. Kiedyś co trzy miesiące był cztery mapy :-(
  • Your3vilTwin
    Ale szokuje jak gonwoburza po pierwszym trailerze wyleczyła ich z kobiet z protezami i ciemnoskórych Japończyków. Aż za sterylny ten trailer :smile:

• VXBronsonXV
    243 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 274 Member
    dobra dobra niech każdy sprawdzi ile nagrane ma każdy z tych co beczą że bf5 to zło i dno.napisałbym o was więcej ale dopiero zakończyłem bana.
  • LM_Wyrzysk
    Ale o co kaman? Po 600 godzinach ma chyba prawo mi się nudzić, czy nie?
  • Your3vilTwin
    @VXBronsonXV
    Tak bardzo nam z tego powodu wszystko jedno...

• SkyZeWonsem
    1310 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,323 Member
    Ja tam wróciłem do V. Takie zło konieczne bo nic ciekawego w MP na razie nie ma i w najbliższym czasie nie będzie. Tylko nie piszcie o COD ;) Zapewne pogram w RDR2 no ale tam MP to proteza. Tylko SP.
  • VXBronsonXV
    243 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 274 Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    @VXBronsonXV
    Tak bardzo nam z tego powodu wszystko jedno...

To może lepiej nie wracaj.Tutaj  doczekasz nagrody złotego malkontenta bo w grze już nic nie osiągniesz.
  • SkyZeWonsem
    1310 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,323 Member
    edytowano 28 październik
    Chciał bym napisać, że ich nie widzę. Niestety trafiają się na serwerach i w tygodniu paru widzę. Nie jest to jakaś plaga ale są. 
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Miałem już tu nic nie pisać ale po takiej fecie jaka miała miejsce po premierze tych dwóch mapek nie mogłem sobie odmówić . Mapki fajne , generalnie nie jest gorzej a to już dużo , ale waluty za osiągnięcia dalej nie zlicza tak jak niby wyświetla że ;) dają ..... niby nic ale przy takiej pompie to przynajmniej to mogli poprawić  ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!