Wydłużenie czasu TTK w aktualizacji 5.2?

245

Komentarz

• RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Tak ludzie psioczą, i psioczą, ale jak wychodzi kolejna część BF'a, to lecą do przysłowiowego sklepu (no bo teraz królują wersje cyfrowe), by potem psioczyć i psioczyć...

Może Dice przestałoby robić sobie jaja z graczy, gdyby ci gracze, pokazali co o nich myślą... nie kupując gry?
  • Your3vilTwin
    1601 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,634 Member
    Sam wcześniej napisałeś, że doszły cię słuchy że BF nie spełnił oczekiwań EA pod względem sprzedaży więc chyba już coś tam pokazali. Teraz ważne, żeby EA wyciągnęło z tego wnioski. Ale oni dalej krótkowzrocznie zapatrzeni w pieniążki i premie świąteczne...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    491 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 497 Member
    @LM_emzio i @A-R-E-K_86_POL bez sensu ta wasza dyskusja. Jeden z was gra na pc, drugi na konsoli. Nie dogadacie się. Gameplay wygląda zupełnie inaczej na obu tych platformach. Nie da się tego porównać, a tym bardziej dyskutować nt. odczuć z gry. To jakby dwie rożne gry. Macie np. bardzo dobrego gracza Maxiqu (konsolowiec) https://www.youtube.com/watch?v=4ml2dy-Cy80&t= Wszystko pięknie wygląda, tylko, że na PC co najmniej w 50% tych akcji by go zabili. 
  • Rydzu2015
    761 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 793 Moderator
    Ten typ nie gra padem, używa xim4
  • boruta102
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    Dokładnie nie grają padem tylko myszką pod konsole
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    edytowano listopad 2019
    Nawet nie wiedziałem, że "popisują się" grą na myszce i klawiaturze na konsoli, gdzie jest praktycznie zerowy recoil... To jak gra z botami.
  • Your3vilTwin
    1601 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,634 Member
    Gdyby reszta "botów" również nabyła xima ten "dobry" gracz niewiele by sobą prezentował. Obejrzałem jego streama i gra zupełnie przeciętnie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    edytowano listopad 2019
    Czyli ma podłączoną k+m a na dodatek konsola widzi to jako pad i można używać asysty celowania ? Jeżeli tak jest to ten dydek jest zwykłą piczą.
  • LM_Wyrzysk
    491 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 497 Member
    Rydzu2015 powiedział(a):
    Ten typ nie gra padem, używa xim4
    Noobskie pytanie, ale skąd wiesz? W opisie filmu jest link do wideo z padem: https://www.youtube.com/watch?v=R1ocV3e-Tbk
  • Rydzu2015
    761 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 793 Moderator
    Dobrze niech będzie sobie w wideo, spoty reklamowe też zawierają super produkty. Rozmawiałem z nim i pisałem na TT😉
  • RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Ostatnio słyszałem na YT kolejne tłumaczenie wydłużenia TTK. Otóż... przeciwników ciężko dostrzec, więc Dice wydłuża TTK, żeby dać czas na reakcję. Będą metodą prób i błędów kombinować aż do wydania kolejnego BF'a  :D
  • Your3vilTwin
    A co będzie jak wyjdzie BF sześć? Wszystko zacznie się od początku...

• LM_emzio
    96 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 100 Member
    edytowano listopad 2019
    No tak, bo to najwyższy czas ponarzekać... na bf6;)
    Post edited by LM_emzio on
  • Your3vilTwin
    Gdybyś był z tą serią niecałe dwadzieścia lat a nie trzy byś rozumiał że nie narzekam na BF6 tylko na cykl produkcyjny jaki sobie EA do spółki z DICE sobie obrało.
    Na dzień dobry dostajesz niedokończoną grę pełną błędów która potem do zapowiedzi kolejnej odsłony jest poprawiana/"balansowana". I tak w kółko. W BFV doszła do tego w bonusie uboga zawartość i kastrowanie z obiecanych funkcji/mechanik.
    Skoro od prawie dwóch dekad powtarza się dokładnie to samo to chyba mam prawo przewidywać że nic się nie zmieni. Czy znowu nie mam prawa nic napisać bo przecież nawet jeszcze nie grałem? (pytanie retoryczne... chyba).

• xBRUNNERx
    37 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 37 Member
    edytowano listopad 2019
    Dlaczego w BF 4 pomimo premiery w 2013 roku gra jeszcze tylu ludzi ? Dlaczego jest tak popularna ?, Dlaczego nie przeminela z wiatrem jak np. BF Hardline ?
    Moim zdaniem to co trzyma caly czas ludzi przy BF 4 to grywalnosc. Zgoda, ze jeszcze pol roku po premierze byly problemy z net codem, z punkbusterem i pewnie jeszcze inne rzeczy, ktorych juz nie pamietam. Ale to niesamowita frajda z gry, ta wlasnie grywalnosc byla tym ,ze na liczniku mam 2 tys .godzin.
    Dla mnie osobiscie to najlepsza edycja serii odkad gram w Battlefieda. A gram od BF BC 2.
    Czego chcialbym od BF 6, czy jak tam bedzie sie nazywal to powrot Premium, zeby wrocilo spotowanie (dostrzeganie) przeciwnikow, zeby wrocily przeklenstwa krzyczacych zolnierzy, sposob odbierania niesmiertenikow zabitym wrogom przez bron biala..Wiem ,ze niektore rzeczy to pierdolki, ale wlasnie to podoba mi sie w BF 4.
  • Your3vilTwin
    edytowano listopad 2019
    • prywatne serwery z aktywnymi administratorami i potężnymi możliwościami konfiguracji
    • punkbuster który radził sobie o niebo lepiej w porównaniu z fairfightem (do czasu gdy EA cokolwiek mogło bo teraz to już biedaki nic nie mogą...)
    • o niebo większe pole do manewru w kwestii walki z oszustami (narzędzia na serwerach jak i zewnętrzne serwisy GGC, BF4DB i masa innych stron na których było można prześwietlić delikwenta pod każdym kątem) 
    • battlelog a raczej jego funkcje które pozwalały budować społeczności, łatwo sprawdzać raporty czy statystyki 
    • premium (a nawet jeżeli ktoś nie zdecydował się na wykupienie to i tak miał jasność co dostanie w danym dodatku z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem a co najważniejsze nie trzeba było na nie czekać wiele miesięcy po premierze)
    • zdecydowanie większy nacisk na wojnę totalną (duża ilość pojazdów) a i dla piechociarzy coś się znalazło i poczucie zabawy w sandboxie
    • zdecydowanie lepszy system postępów który nie potrzebuje miliona walut
    • zadania które można sobie było wykonywać kiedy ma się tylko ochotę bez żadnych ograniczeń czasowych i wszystkie na raz
    • innowacyjność (levoluszyn, tryb dowódcy na tablecie, battlescreen)
    • duża zawartość na start rozwijana sukcesywnie całkiem sporymi dodatkami
    • dużo lepszy kontakt ze społecznością (cte, mapy społeczności) nawet pomimo wtopy na start
    • brak czegoś co miało nawet swoją nazwę "only in battlefield na przykład:

Z tego wszystkiego zostały obdarte BF1 i BFV a dodatkowo brak na stałe trybów które cieszyły się powodzeniem wcześniej (rush, hardcore). W dodatku wielu ludziom którzy zaczynali przygodę w czasach BF3/4 irytowało/irytuje to o czym pisałem w poście powyżej. Co odsłona to zaczynamy tę samą ścieżkę. Te same błędy, te same jazdy z balansowaniem jednego kosztem innych, pathe naprawiające jedno a psujące 3 inne rzeczy. To jest ta brzydka wizytówka DICE i wielu się to przejadło. 

• 19Romulus84
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 44 Member
    Fatalna zmiana, na angielskim forum BFV napisałem o tym parę dłuższych postów tu mi się już nie chce... ale ta zmiana będzie fatalna. Spowolni rozgrywkę a broń stanie się na gumowe kulki. Co toi za brednie że SOUMI jest za dobry i trzeba na 25 metrach dodać mu dwie kulki do zabicia to jest czysty nonsens. Już teraz na średnim dystansie z średnim nawet graczem grającym czymkolwiek innym w 90% pojedynków nie mam szans a jak widzę jakiegoś snajpera na dachu to już teraz muszę mu załadować chyba z 5-6 kulek co daje mu często czas na zabicie mnie czy zejście z dachu a teraz  będę musiał użyć 8-9 kul... to jest kpina graczy. Nie no papierową broń zrobią, to jest fatalna zmiana a balans broni teraz jest według mnie bardzo dobry. Nikt tej zmiany nie chce nikt. Ta gra już została sprzedana i nikt jej już nie kupi w jakichś większych ilościach co by EA to poczuła i była zadowolona. Ta gra ma rok i działa dobrze teraz i technicznie i TTK jest dobry i balans broni tez jest dobry więc nie rozumiem po co chcą to  takimi zmianami zepsuć. Mam nadzieję że jak już to wprowadzą, bo chyba wprowadzić na próbę już teraz muszą, to szybko się z tej zmiany wycofają. Słabemu graczowi nie pomoże to dokładnie w niczym, bo on dalej będzie strzelał w ciało a lepszy zdąży się odwrócić i zabić go strzałami w głowę. Fatalna zmiana, kupuję CoDa i przerzucam się na CoDa jeśli ta zmian TTK zostanie utrzymana na stałe. I jeszcze maja wprowadzić drugą tragiczną zmianę ze będą wszyscy oznaczeni i wszystkich będzie widać. Nie no nie wiem jakich użyć słów ale to są okropne, fatalne, tragiczne zmiany które na 100% zepsują tą grę a tych co jeszcze w nią grają od niej odepchną i to w imię kilku kopii sprzedanych więcej dla ludzi którzy pograją w grę tydzień, będą ginąć jak ginęli i grę rzuca w kont.
  • A-R-E-K_86_POL
    23 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 27 Member
    xBRUNNERx zgadzam się z Tobą i z tym, że nie zrozumie tego gracz, który przygodę z BF-em zaczął nie wcześniej niż BF1.
  • A-R-E-K_86_POL
    23 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 27 Member
    19Romulus84 mam wrażenie, że każda taka dziwna, niezrozumiała dla doświadczonych graczy zmiana TTK, ma na celu pomóc snajperom (czyli słabszym/nowym graczom) którzy swoją przygodę ze strzelanką zazwyczaj zaczynają właśnie tą klasą postaci gdzieś na skraju mapy w krzakach, górce, lub budynku. Tym sposobem nie jesteś w stanie go zestrzelić ponieważ nawet jak gość nie trafi Cię za pierwszym czy drugim razem to na pewno trafi Cię za trzecim lub czwartym bo ma na to tak dużo czasu. Od BF1 wszystkie bronie potrafili osłabiać, ale snajpera nie ruszali, a czasem nawet jeszcze poprawiali obrażenia broni snajperskich.
  • xBRUNNERx
    37 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 37 Member
    Wlasnie w COD-zie jest bardzo krotki TTK, dla mnie osobiscie troche za krotki. Po prostu przyzwyczailem sie do tego TTK z BF1, nie gram w BF V wiec nie wiem jak to wyglada wzgledem BF 1. Na poczatku grajac w COD dostawalem porzadne lanie, teraz jest juz znacznie lepiej. Ale i tak wole BF1. Zaczynajac grac w COD-a przygotuj sie na kamperstwo, bunny hooping , i bardzo krotki TTK. Aha i strzelby sa OP, mimo ze dostaly nerfa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!