Problemy/bugi

11415161820

Komentarz

• RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Dice nic nie poprawiło w kwestii dźwięku. W ogóle nie słychać zbliżających się przeciwników, wszystkie dźwięki toną w ogólnym rozgardiaszu panującym na mapie.

Druga sprawa to widoczność przeciwników na mapie. To samo, co w BF1. Według doniesień jutuberów (m.in. Westie'go i JackFrags'a) ma się pojawić spotowanie wrogów gdy jesteśmy 15 metrów ich nich, widoczne tylko dla nas. Jak dla mnie to porażka...
    https://www.youtube.com/watch?v=JHOg_53U6hU

https://www.youtube.com/watch?v=TdOG0f-NeaY

No i znowu Dice ma zamiar bawić się TTK. Skoro wszyscy piszecie, że problemem nie jest TTK tylko TTD, to czy gracze bardziej się orientują od twórców gry? Mierzi mnie,  że Dice, tak jak przy BF1 będzie grę "naprawiało" aż do wypuszczenia kolejnego BF'a. Zamiast zrobić raz a porządnie, to zaczyna się grzebanie i naprawianie, patchowanie, za niedługo będą patchować patche...
  • Your3vilTwin
    1602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,635 Member
    W od jakiegoś czasu w kwestii TTK/TTD gra była w dobrym miejscu. Co z resztą widać po reakcji społeczności. Ludzie nauczeni doświadczeniem boją się, że jeżeli DICE coś ruszy to istnieje duże prawdopodobieństwo że spi... erniczy.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    edytowano listopad 2019
    Przeglądarka serwerów nadal kuleje (już kiedyś o tym pisaliście). Wybieram sobie np. Podbój, jakąś konkretną mapę i ta mapa wczytuje mi się, tylko... w innym trybie gry.

Kwestie wypowiadanych kwestii. Przetłumaczono na polski to, co jest w oryginale mówione po angielsku. A jak postać mówi po niemiecku czy japońsku, to pozostawiono to już bez tłumaczenia. Fajnie, ale grając np. Niemcem, gdy walczysz z Brytyjczykami, to... wrogowie mówią po polsku. Absurd.

Dzisiaj gra wczytała mi się z "fajnym" błędem. Ja nie mogłem niczym strzelać, w ogóle nie było widać broni, a wszyscy gracze mieli "skaszanione" tekstury - wszystkie postaci miały brązowy, sraczkowaty kolor. Pozostało wyjść z gry i wczytać ją ponownie.
  • aPager_pl
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 46 Member
    Jak mówimy o śmiesznych błędach, to pare razy jak podosze kompana, jako wsparciuch, to po reanimacji zostaje mi apteczka w ręcach a zamiast celownika jest kropka, dopóki nie wyciągne broni. Chyba że to nowa łatka, takie utrudnienie 😂
  • aPager_pl
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 46 Member

• Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    To jest zabezpieczenie serwera. Trolluje graczy z MG, żeby ruszyli swój noskillowy zadek i postrzelali się jak ludzie, a nie... 
  • LM_emzio
    96 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 100 Member
    https://forums.battlefield.com/PL-PL/profile/RobKul86
    A jak postać mówi po niemiecku czy japońsku, to pozostawiono to już bez tłumaczenia.
    Wiesz, po tych wszystkich ustawach o polskich" obozach śmierci, ludzie(niektórzy) mogliby zrobić aferę, gdyby niemieccy naziści mówili po Polsku.
  • aPager_pl
    edytowano listopad 2019
    Myrasz napisał użytkownik: »
    To jest zabezpieczenie serwera. Trolluje graczy z MG, żeby ruszyli swój noskillowy zadek i postrzelali się jak ludzie, a nie... 

🤣😂🤣 Ale ja nie gram MG tylko M1919A6. A zadek mojej Ilse jest lekki i zgrabny.
    Wbrew pozorom granie leżakiem nie jest takie proste, często się zdarza, że zanim się położysz to podskakiwacze cię załatwią.😉
  • RobKul86
    Tak jak przy BF1 - problemy z balansem rozgrywki. Jak trafisz do słabszej drużyny, to ciągnie się to przez wszystkie następne gry. W obronie tracisz sektor za sektorem, a w ataku nie idzie nic zdobyć. 
  • aPager_pl
    Ale jak dobrze pamiętam w jedynce było chociaż automatyczne wyrównywanie sił. Nie raz bez mojej "zgody" wywalało mnie do przeciwnego zespołu.
  • RobKul86
    Ciekaw jestem czy ktokolwiek czyta ten temat... Jeszcze raz do Dice : naprawcie algorytm dobierania graczy, bo to co jest teraz woła o pomstę do nieba!
  • VXBronsonXV
    252 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 283 Member
    edytowano grudzień 2019
    RobKul86 powiedział(a):
    Ciekaw jestem czy ktokolwiek czyta ten temat... Jeszcze raz do Dice : naprawcie algorytm dobierania graczy, bo to co jest teraz woła o pomstę do nieba!

No raczej DICE nie czyta.Bo dice pewnie nie znają języka Polskiego.Jak chcesz wylewać żale to radzę uderzyć na "amerykańskie" forum gdzie udziela się Braddock512 oraz jego kumple z EA i przynajmniej udają że starają się słuchać i czytać posty graczy.
  • LM_Wyrzysk
    492 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 498 Member
    Moim zdaniem ta gra, to tak social experiment. Szwedzi lubią takie rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=MFaYU87AgAE
  • SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    Obecne TTK można zaliczyć do błędu jak całego BFV. Kretyńskie posunięcie. Broń to teraz kapiszony.
  • Myrasz
    Update ściągnąłem - tak na wszelki wypadek, ale widzę, że jeszcze trochę czasu spędzę przy RDR2 online, bo nie ma do czego za bardzo wracać.
  • TerTroy
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 5 Member
    No i naprawili :'(
  • SmokingJoe_Fyyyy
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    edytowano grudzień 2019
    Czy ktoś ma problem z uruchomieniem gry wyskakują jakiś kwiatki id sparta etc ? 
    OK "naprawione" https://www.youtube.com/watch?v=gMd3qZl62OM wstawiam film na yt jak to zrobić najlepsze jest to że dice nawet nie kiwneło palcem żeby pomóc 
    Post edited by SmokingJoe_Fyyyy on
  • Your3vilTwin
    1602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,635 Member
    edytowano grudzień 2019
    A więc moje spostrzeżenia po ostatniej aktualizacji i szybki test:
    1) Odpalam Origin - DZIAŁA
    2) Odpalam grę - DZIAŁA
    3) Pobieram aktualizację w menu - DZIAŁA (zaczynam się czuć nieswojo)
    4) Odpalam linię frontu - DZIAŁA (łączy w sekundę - szok)
    5) Spawnuje się - DZIAŁA
    6) Nasłuchuję dźwięk - DZIAŁA DZIAŁA DZIAŁA
    No więc sobie myślę normalnie Game of The Year.
    Wciskam "w" i dosłownie po sekundzie BAM.... i zgon. (i już wiem czemu mnie tak szybko połączyło)
    7) Pan XYZ i jego nadzwyczajne krzesło gejmingowe też działają.....

Nie wiem czemu ale ani on ani ja nie mamy raportu z tej rundy a była rozgrywana dziś w okolicach 16:50.

To była moja pierwsza runda po miesiącu przerwy. BRAWO DICE. I do zobaczenia na polu bitwy w okolicach Trzech Króli...

Co do samego ttk to nawet nie się za dużo nie wypowiem ale pierwsze wrażenie to faktycznie stragan z kapiszonami na odpuście... 

Po lekturze reddita widzę, że aktualizacja została bardzo "CIEPŁO" przyjęta przez graczy. Ale nie jestem szczególnie zaskoczony reakcją. Kostka jest mistrzem w niszczeniu tego co samo w pocie czoła buduje.
    Post edited by Rydzu2015 on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    492 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 498 Member
    @Myrasz od dnia premiery RDR2 nie ruszyłem BFa :-) Fabułę skończyłeś? 
    @Your3vilTwin patrząc na ludka staty, to w samolocie bym go pojechał :-p
  • Myrasz
    @LM_Wyrzysk tak, w ubiegły weekend :) Gra mnie mega wciągnęła. Robiłem masę misji pobocznych, żeby jak najdłużej się zabawić. Teraz pykam online, ale głownie w grę swobodną, bo żywy przeciwnik póki co, tłucze niemiłosiernie. Mam chyba z 15 lvl i czaję się na lepsze bronie. Niestety od ostatniej aktualizacji mam problem, którego nie idzie rozwiązać - ERR_GFX_STATE - crashuje grę w losowych momentach: po 5/15/30 min. albo i dłużej. Nic na razie nie pomogło. Czekam na łatkę. Zalatuje nutką BFV ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!