Coraz więcej hacków

2»

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Znowu przed chwilą miałem dramat na serwerze. Odpalam sobie podbój. Po pierwszym zgonie już wiem, że ludek odpalony biega. Wchodzę na obserwatora i oczywiście potwierdzam przypuszczenia. Snajperka, bez celowniczka i główki po całej mapie. No to piszę tym ludkom, że po co grają z cheaterm, niech wyjdą, nie go zareportują itd. Ludzie zaczęli mnie wyzywać i grozić, że mnie zareportują za spamowanie na czacie. Dwie mapy tak siedziałem i zero odzewu poza wyzywaniem mnie, że zawracam im głowę i że grają dla przyjemności i mam wyjść z serwera. NIE ROZUMIEM i jestem załamany, co się w tej grze dzieje. 
  • Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    @Kolednik91
    Z tego co czytam to DICE zafundowało wam wszystkim czity i nawet już za bardzo celować nie musicie...

Skoro standard to cheat / oszustwo. 
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    1. EA/DICE nie ogarnia własnego silnika z gry FROSBITE
    2. EA/DICE nie ogarnia gry samej w sobie co widać od premiery. Nie mają na nią pomysłu.
    3. EA/DICE nie ogarnia komunikacji ze społecznością.
    4. E/ADICE nie ogarnia własnego zabezpieczenia antyczit FairFight. Oczywiście o ile to rozwiązanie jest w BFV.
    5. EA/DICE nie ogarnia własnych pracowników. Chodzi o tych doświadczonych, których właściwie nie ma i mają problemy z - patrz pkt 1

Patrząc raptem na tych 5 pkt czy jest sens walki z czitami ? BF-a w tej formie trzeba ukatrupić. Potrzebny jest restart serii wracając do korzeni - BF 1942 i BF2. Tylko czy to się uda ? No zobaczymy w 6-ce.

ps. Osobiście w cuda nie wierzę.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    @Kolednik91
    Skoro standard to cheat / oszustwo. 

Ja tam nie wiem czy to standard czy nie tylko czytam dużo. I oglądałem kilku konsolotuberów którzy delikatnie mówiąc nie byli zachwyceni z tego co tam się Was odjaniepawla...

@LM_Wyrzysk
    Narzekasz, że ludzie grają a sam wspierasz tę patologię dużo grając.

@SkyZeWonsem
    Ad 5. Tam już praktycznie nie ma doświadczonych pracowników. W ostatnim tygodniu odeszło dwóch którzy pracowali przy BFach od wielu lat a z recenzji byłych pracowników na różnych portalach wynika, że kierownictwo nie ma pojęcia co robi i podejmuje wiele kretyńskich decyzji.
    Więc jeżeli nie zmieni się kierownictwo to kolejny BF nadal będzie porażką nawet gdy zatrudnią najwspanialszych developerów na świecie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Ja bym tam nie słuchał opinii pecetotuberów czy też konsolotuberów. Jakimś cudem Ci ludzie grają tak jakby wszyscy na około nich byli upośledzeni na co najmniej dwa zmysły. Gdy trafiają na lepszych to od razu wychodzą z serwerów. A i ciągle narzekają. To tak jak czasami czytasz o jakimś filmie i według recenzentów ten film ma 4/10 a według ludzi oglądających np. 7/10. Samym czytaniem nic nie zwojujesz.

Prawdą też jest, że gdyby nagle DICE wszystkim włączył aimboty lub wallhacki to to już nie byłoby cheatowanie ponieważ każdy by je miał i byłyby standardem. Dlatego też argument:

"Zafundowało wam wszystkim czity i nawet już za bardzo celować nie musicie..."

Miał na celu tylko hejt.
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    edytowano 4 luty
    Ależ skąd. Miał na celu obśmianie argumentów DICE, które przed premierą zarzekało się, że na konsoli ta gra nie będzie posiadała żadnego wspomagania celowania bo chcą jej nadać "bardziej hardcorowego harakteru". Tak samo z resztą argumentowali szybsze TTK.
    I co? Przyszły święta AD2019 i wszystkie zapewnienia DICE można między bajki włożyć. Możesz sobie wyzywać ludzi od upośledzonych czy hejterów ale w żaden sposób to nie zmieni faktu, że są ludzie którzy zwyczajnie nie lubią gdy się ich oszukuje.
    Co więcej w przypadku tego snapowania jakimś cudem "zapomnieli" o tym napisać w notatkach do patcha 5.2 (taka drobna zmianka że nikt nie zauważy i nie warto o niej wspominać).
    Ciekawe czy również hardcorowego charakteru dodaje 3D spoting (gdzie przed premierą standardowo zarzekali się, że nic z tych rzeczy do gry nie trafi) działający przez dym itp. Także poniekąd DICE już włączyło wszystkim wallhacki...
    Trzy oszustwa DICE ale to ludzie narzekają i hejtują... Niezły tok myślenia...
    Argument z filmem i krytykami też niezupełnie trafiony bo w przypadku BF jest zupełnie odwrotnie (3/10)... To kto w końcu dobrze ocenia? Recenzenci czy gracze?

I ja się nic a nic nie dziwię hejtowi/narzekaniu czy jak to tam jeszcze sobie będziesz nazywał.
    (prawie) Nikt nie chciał 3D spotu, nikt nie chciał zmiany TTK, nikt nie chciał snapowania. Za to wielu chciało walki z oszustami, balansu na serwerach czy więcej zawartości. DICE jak dba tak teraz ma.
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    @Your3vilTwin narzekam, że ludzie grają z cheaterem na jednym serwerze i kompletnie im to wisi, bo grają dla przyjemności, a nie dla statystyk. Prawie wszystkie rzeczy w tej grze, które mnie irytują związane są z graczami, a nie samą grą. Cały Pacyfik oceniam bardzo pozytywnie, a Wyspy Salomona stawiam na równi z moim ulubionym BF4. 
  • VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    @Your3vilTwin narzekam, że ludzie grają z cheaterem na jednym serwerze i kompletnie im to wisi, bo grają dla przyjemności, a nie dla statystyk. Prawie wszystkie rzeczy w tej grze, które mnie irytują związane są z graczami, a nie samą grą. Cały Pacyfik oceniam bardzo pozytywnie, a Wyspy Salomona stawiam na równi z moim ulubionym BF4. 

Poczytałem co tam wypisujesz i jesteś zwykłym k/d ratio kidem, który beczy jak padnie"bo tylko ja muszę zabijać,ja nie mogę ginąć"-dziecko nie dostaniesz za k/d medalu,forsy czy innych profitów.Tak: ludzie grają dla przyjemności(już czuję jak wyciągasz moje 0.93 z BFtrackera-więc sobie oszczędź) i śmieją się z takich buców jak ty.Dorośniesz zrozumiesz.Pozdro dzieciak.
  • LM_Wyrzysk
    @VXBronsonXV nie wiem, czy jestem starszy od Ciebie, czy nie, więc ciężko mi dyskutować - mam 35 lat. W Wiedźmina grałem, żeby zabijać potwory i starałem się, żeby nie zabijały mnie. W Mass Effecta grałem, żeby zabijać kolektorów i starałem się, żeby nie zabijali mnie. W Wolfensteina grałem, żeby zabijać Nazioli i starałem się, żeby nie zabijali mnie. W BFy gram, żeby zabijać innych graczy i staram się, żeby nie zabijali mnie. Zaznaczyłem granie dla przyjemności w konkretnym przypadku, kiedy na serwerze jest oszust. Jeśli grasz z cheaterem na jednym serwerze i masz to gdzieś, że cię zabija, to z Toba jest problem, a nie ze mną, bo ja zawsze w takim wypadku wychodzę z serwera, odpalam obserwatora i wysyłam report. A, że większą przyjemność sprawia mi skończenie rundy z wynikiem 20-4, a mniejsza z wynikiem 4-20, to sorry, ale nie widzę w tym nic złego i to jest raczej normalne. 
  • Your3vilTwin
    edytowano 6 luty
    @LM_Wyrzysk

Mi bardziej chodzi o takie podejście, że skoro grasz w grę to przedłużasz jej żywot (nie ważne czy na serwerze jest oszust czy nie). Jeżeli DICE (a tym bardziej EA) nie zobaczą, że na serwerach hula wiatr to nie ma najmniejszych szans na poprawę największych bolączek tej odsłony. A już tym bardziej źle to wróży kolejnym odsłonom. Bo i po co się wysilać skoro ludzie grają bez względu na wszystko. 
    Bardzo pięknie zadziałało to w BF4. Na początku ta gra to też był dramat. Ludzie wrócili do BF3 i EA stanęło na głowie żeby czwóreczkę naprawić. Po roku ta gra była już całkiem grywalna i po 6 latach trzyma się całkiem nieźle. 

• ImMajster
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Jestem zszokowany tym jak tą grę trafił do końca ekhm przez miesiąc mojej przerwy od grania (nie żeby wcześniej było super idealnie).  Wbijam dziś i próbuję znaleźć jakikolwiek serwer na którym nie trafię na tych zlagowanych graczy z Azji czy cholera wie skąd, co tu DICE odwaliło znów ? Jak mam ustrzelić typa z 350 poziomem i 150+ pingu ? Jak grać ? Wchodzę do gry i w 99% procent wypadków trafiam na przeciwną drużynę z dużym poziomem i pingiem... Przecież to kpina jest, a jak już trafię na w miarę grywalny serwer to trafi się jakiś pajac odpalony i po raz kolejny jest po grze.  Wygląda na to że tego BF'a trzeba odstawić w kąt i nawet nie wracać bo coraz większe bagno się tworzy.
  • LM_Wyrzysk
    @Your3vilTwin wiesz problem jest taki, że żywot tej gry jest z góry założony. Czy miałaby super recenzje, czy kiepskie, to nic to nie zmieni. Czy grałoby w nią mnóstwo ludzi, czy prawie nikt, to i tak dopiero na koniec 2021r. będzie nowy BF. Miałem 6-7 tygodni całkowitej przerwy, bo było w co grać (RDR2). Po przerwie wróciłem i będę łupał pewnie przez kolejny rok, bo nie ma alternatywy (COD nie dla mnie). Jak masz czas, to wypunktuj mi najważniejsze Twoim zdaniem elementy do poprawy, to z chęcią się odniosę. 

@ImMajster jakiś czas temu pisałem o tym samym, w godzinach południowych/popołudniowych wbijają Indie, Chiny, Azja, Korea i dziwnie to wygląda. W BF4 nie dało się grać z pingiem w okolicach 150, a tutaj nawet sobie latają samolotami bez problemu. Zachęcam do raportowania każdego spotkanego cheatera i nie grania na tym samym serwerze - więcej zrobić nie możemy. 
  • xBRUNNERx
    47 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 47 Member
    Przeciez EA i DICE maja juz wywalone na te gre. Swoje zarobili, nie ma Premium ,wiec  nie musza juz wypuszczc zadnych DLC. Od czasu do czasu pewnie rzuca jakas mapke, albo dwie. 
    Jest pewnie jakis maly team, ktory cos tam dlubie przy nowych mapkach, ktos wymysla nowe skorki na bron i kamuflarze. Ale czy bedzie jakies nowe konkretne DLC ,choby 4 mapki ,tego nikt nie wie.
    Druga wojna daje tyle mozliwosci, tyle gotowych scenariuszy, wydawac sie moze ,ze nie mozna tego spieprzyc. Ale DICE i to potrafi. 
    Choc nie tylko DICE / EA, bo i BETHESDA i BLIZZARD i BIOWARE i UBISOFT  tez potrafia.
  • Your3vilTwin
    edytowano 7 luty
    @LM_Wyrzysk
    Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Chcesz to sobie graj ile masz ochotę. Tylko zwracam uwagę, że zostały dwie formy nacisku na EA/DICE. I jest to portfel albo zaangażowanie w grę. A no i jeszcze żadnych preorderów ale tutaj widzę po tym co ludzie piszą, że przynajmniej część dojrzała i już tego błędu nie popełni. Jeżeli nie dostaną jasnego sygnału, to już widzę jak będzie wyglądał BF6. Na szybko zdradzę tylko początek drogi. A więc hiperwypasiony trailer (dużo bam bam i piu piu całkiem nieźle zsynchronizowane z muzyką) w czerwcu na E3 a potem tylko kręcenie hajpu i składanie kolejnych fałszywych obietnic. A po premierze nie będzie inaczej niż w przypadku BF5. Skoro gracze wszystko łykną to po co się wysilać... Akcjonariusze w końcu są ważniejsi.

A do tego co mi się w tej grze nie podoba do raczej nie mam dwóch godzin czasu żeby to opisywać, a i szkoda Twojego czasu na czytanie. Poza tym moja twórczość hejterska na tym forum jest Ci doskonale znana. Więc odwróćmy trochę pytanie i napiszę co mi się podoba. Będzie zdecydowanie szybciej.
    A więc:
    • grafika
    • dźwięk
    • kierunek w którym gra zaczęła iść z wprowadzeniem Pacyfiku (ale tylko przez chwilę)
    Nie podoba mi się cała reszta. Począwszy od pierwszego trailera (i nie chodzi o kobiety) aż po dziś dzień. I nie chodzi tylko o grę a również o całą otoczkę z nią związaną. Ja też z tą serią spędziłem prawie 20 lat i dobre kilka tysięcy godzin bo faktycznie alternatywy za bardzo nie ma (a też w tym czasie DICE miało wzloty i upadki) ale w na początku grudnia powiedziałem sobie dość. Nie będę swoim czasem wspierał tego rakowiska do czasu aż nie zajdą jakieś konkretne pozytywne zmiany. Może od czasu do czasu rozegram ze dwie rundy bo ulegnę "presji" znajomych albo żeby móc sobie dalej z czystym sumieniem szerzyć hejt i nienawiść do V i jej twórców. 

• LM_Wyrzysk
    @Your3vilTwin skinów nie kupowałem i nie kupię, bo zgadzam się, że nie powinno się dawać dodatkowego zarobku. Z drugą formą nacisku się nie zgadzam i uważam, że nie ma sensu. Gdyby to była gra oparta na abonamencie, to miałoby to sens. Już im kasę dałeś i im wisi, czy będziesz grał. Serwerów jest tyle, ilu graczy chce aktualnie zagrać, więc dla nich nie ma znaczenia czy gramy, czy nie. Przyznaję się preorder na BFV zrobiłem tydzień przed premierą, żeby ten tydzień móc już grać. Ze sprzedaży BFV nie byli zadowoleni, więc na logikę powinno się coś zmienić. Może wróci premium. To ja dla odmiany napiszę, co mi się nie podoba (pominę kwestię graczy, żeby znowu nie zostać wyzwanym od K/D kidów :-)

1. brak możliwości ustawiania zadań między mapami, 
    2. brak balansu/ autobalansu na serwerach (ilość graczy), 
    3. brak balansu pojazdy/samoloty vs. piechota - zoba co ostatnio ugrałem, to jest głupie:

https://www.youtube.com/watch?v=Qfe0VhJGQ9U&t=

4. TTK na dużym dystansie, 
    5. brak stałych trybów np. posterunek, 
    6. brak rankingów wewnętrznych typu battlelog,
    7. brak możliwości podejrzenia sytuacji na serwerze przed dołączeniem (ile ticketów do końca, kto jest na serwerze), 
    8. codziennie tracę połączenie z serwerem (nie wiem czy wina kablówki, czy gry), 
    9. mało kontentu (przede wszystkim map), 

Mimo tego gra mi się już teraz całkiem dobrze, a jedyne frustracje pojawiają się przez graczy. 

• Your3vilTwin
    edytowano 7 luty
    Ilość graczy na bank wpływa na ilość sprzedanych skórek elitarnych. A więc co za tym idzie na zyski DICE. Ty nie kupisz, ale osoby które z Tobą grają już może nie są tak konserwatywne w tej kwestii. 
    A tu w ogóle wychodzi na jaw kolejne kłamstewko EA/DICE. Wszystkie skórki miały mieć możliwość odblokowania za kasę z gry. Wyszło jednak odrobinę inaczej.
    Co do balansu w powietrzu to dramat już był w BF1. Żal mi było tych wszystkich ludków na ziemi gdy wsiadałem do samolotu i wyposażyłem go w darty. To właśnie pokazuje jak od lat DICE przestało wyciągać wnioski ze swoich błędów. Echhh temat rzeka...

[edytowane przez EA_Kuba] 
    Post edited by EA_Kuba on

• LM_Wyrzysk
    @Your3vilTwin a widzisz i tutaj wchodzimy na grunt przypuszczeń, bo jest jednak sporo, jeśli nie bardzo dużo osób, którym ta gra się podoba i nie narzekają jak my. W głównej mierze to te osoby, kupują skiny. jeśli dla nich gra jest ok, to trudno od nich wymagać, aby ją bojkotowały. Zakładam oczywiście, że jeśli ktoś jest grą zawiedziony, to nie dorzuca złotówek na skiny. Jeśli osoby, którym ta gra się nie podoba przestałyby grać, to EA nie traci, bo one i tak nie wydają kasy. Osoby płacące i tak zostaną, bo dla nich gra jest ok. Czyli jeśli przestałbym grać na znak protestu, to zaszkodziłbym tylko sobie, a nie EA - oni i tak na mnie już nie zarabiają. 

ps. nie ma powodu, aby ten post był skasowany, doskonale wiem, że nie można "promować" oszustów, czy rzucać na kogoś oskarżeń, dlatego pokazałem link do kolegi, który jest super w grę 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.